Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC


jaras99

Rekomendowane odpowiedzi

Audiczka dostała dziś prezent na 19ste urodziny coby mogła dalej komfortowo nas wozić i nabijać kolejne km ? padło na Thule Motion 800 glossy black. Unboxing, montaż i niebawem lecimy w Europę ?

IMG_1068.jpeg

IMG_1095.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A4b6quattro napisał(a):

Dyfuzor z b7, sam ogarniałeś?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda👌Dawałeś na klej do szyb, czy spawany? Też chciałem się za to zabrać,bo mój dyfuzor leży już ,ze dwa lata😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, A4b6quattro napisał(a):

Dobrze wygląda👌Dawałeś na klej do szyb, czy spawany? Też chciałem się za to zabrać,bo mój dyfuzor leży już ,ze dwa lata😁

Obcinasz dremelkiem wszystkie Ori wewnętrzne mocowania. Później przykładasz, i obczaiasz na ile mocno trzeba dogiąć oba boki dokładki. Grzejesz opalarką i podginasz. Jak jak już nabierze kształtu to klej do szyb i ściskami stolarskimi dobrze połapać i zostawić. Przewiń pare stron w wątku, wydaje mi się ze są jakieś foty z zabiegu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisuje, wziąłem się za generalne odszczurzanie wnętrza🙂 aż miłej dziadziusiem podróżować 

IMG_1137.jpeg

IMG_1136.jpeg

IMG_1131.jpeg

IMG_1130.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek wczoraj szczęśliwe dowiózł na wyczekiwane wczasy, dystans całkiem pokaźny😌

IMG_1193.jpeg

IMG_1200.jpeg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Możesz tak na szybko podpowiedzieć jak ogarnąłeś temat DRL u siebie?

Pozdr.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2023 o 12:51, dayd_4 napisał(a):

Hej.

Możesz tak na szybko podpowiedzieć jak ogarnąłeś temat DRL u siebie?

Pozdr.:hi:

Ale pytasz dokładnie o co? O dokładany moduł DRL czy Ori przełącznik DRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jaras99 napisał(a):

Ale pytasz dokładnie o co? O dokładany moduł DRL czy Ori przełącznik DRL?

Zapytałem, bo mam u siebie zaprogramowane halogeny, że świecą się cały czas jako dzienne. Jeżdżę tak już kilka lat, ale wolałbym mieć dzienne w długich, a mam bixenon. Dlatego jestem ciekawy jak masz to rozwiązane u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dayd_4 napisał(a):

Zapytałem, bo mam u siebie zaprogramowane halogeny, że świecą się cały czas jako dzienne. Jeżdżę tak już kilka lat, ale wolałbym mieć dzienne w długich, a mam bixenon. Dlatego jestem ciekawy jak masz to rozwiązane u siebie.

Jakie masz żarówki w drogowych światłach? 

Ja mam wszędzie LED i właśnie z drogowych zszedłem na halogeny, ponieważ mimo 30% to oślepiały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba 30% nie było jednak. Po czym stwierdziłeś że to 30%? Przeliczałeś napięcie na żarówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

To chyba 30% nie było jednak. Po czym stwierdziłeś że to 30%? Przeliczałeś napięcie na żarówkach?

Mam moduł drl 30%

No była bardzo duża różnica między włączeniem drogowych a na dziennych w drogowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

To chyba 30% nie było jednak. Po czym stwierdziłeś że to 30%? Przeliczałeś napięcie na żarówkach?

Też tak kiedyś miałem w poprzednim aucie. Niby miało być 30%, a mimo wszystko potrafili mi błyskać światłami z przeciwka.

Teraz mam w halogenach, ale to nie najlepsze rozwiązanie dla policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dayd_4 napisał(a):

Zapytałem, bo mam u siebie zaprogramowane halogeny, że świecą się cały czas jako dzienne. Jeżdżę tak już kilka lat, ale wolałbym mieć dzienne w długich, a mam bixenon. Dlatego jestem ciekawy jak masz to rozwiązane u siebie.

A no to w takim razie kupujesz moduł do świateł dziennych i wpinasz go w światła długie i tyle w temacie. Ja jako że mam czujnik zmierzchu to z automatu śmigam na dziennych w światłach długich a jak zapada zmrok to się przełącza na bixa. Dodatkowo mam dolożony Ori przełącznik od DRL ale to w sumie tylko dla bajeru bo i tak cały czas mam go na ON😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł mam proelteca jak dobrze pamietam już 3 rok, a w drogowych zwykle żarówy H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jaras99 napisał(a):

A no to w takim razie kupujesz moduł do świateł dziennych i wpinasz go w światła długie i tyle w temacie. Ja jako że mam czujnik zmierzchu to z automatu śmigam na dziennych w światłach długich a jak zapada zmrok to się przełącza na bixa. Dodatkowo mam dolożony Ori przełącznik od DRL ale to w sumie tylko dla bajeru bo i tak cały czas mam go na ON😉

A masz bi xeneon? Bo do długich u mnie jest H7 i Bixenon. W takim razie będzie  świecić tylko H7, a bix nie?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dayd_4 napisał(a):

A masz bi xeneon? Bo do długich u mnie jest H7 i Bixenon. W takim razie będzie  świecić tylko H7, a bix nie?

Dzięki za odpowiedź.

Tylko H7, na małym napięciu przesłona nie podniesie się, a to i tak z mijania które nie będzie świecić 

Mam też przesłony taki a'la BiLED i było cacy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dayd_4 napisał(a):

A masz bi xeneon? Bo do długich u mnie jest H7 i Bixenon. W takim razie będzie  świecić tylko H7, a bix nie?

Dzięki za odpowiedź.

Tak, moduł działa tak ze jest wpięty w zasilanie tylko żarówek H7. Bix odpoczywa w tej sytuacji. Dopiero jak włączysz dzienne to moduł odłącza zasilanie H7 i odpala bix

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się siada w krótkich spodenkach na czarne skóry w te upały? 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...