Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemka;) Jak wkoncu załatwiłeś tą sprawe z końcówkami, kupiłem takie same ale czytając twój temat to sądzę że zaraz i mi odpadną :disgust:

Skończyło się na tym, że po raz kolejny kupiłem końcówkę i znów ją przyspawałem (tę która ostatnio puściła na nicie). Na razie dają radę, zobaczymy jak długo. Jednym słowem, jak chcesz przykręcić na śruby to pogubisz, nawet jak przyspawasz to i tak musisz pilnować czy zewnętrzna (chromowana) część końcówki się nie obruszyła na nitach. Jeśli tak się stało to też odpadnie.

Ale i tak je polecam bo wyglądają bardzo ładnie, właściwie to sprawiają wrażenie seryjnych końcówek wydechu a nie jakieś wystające rynny :wink4:

1zyk8w0.jpg

Warto też wyciąć takie metalowe kratki ze środka bo przy dodawaniu gazu brzęczą.

podszybie daje rade :good: ale przy montazu trzeba bylo wziac szmatke i wyczyscic komore :naughty:

ranty sam bedziesz klepac czy dajesz komus?

:> było czyszczone ale chyba nie widać bo to zdjęcie zrobione kalkulatorem w pełnym słońcu :embarrassed:

Czekam aż Krycha ogarnie się z maszynką do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:> było czyszczone ale chyba nie widać bo to zdjęcie zrobione kalkulatorem w pełnym słońcu :embarrassed:

Czekam aż Krycha ogarnie się z maszynką do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

No cos widac ale caly efekt psuje zbiorniczek z pompy :gwizdanie: doczysc go porzadnie :wink4:

Opublikowano

siemka;) Jak wkoncu załatwiłeś tą sprawe z końcówkami, kupiłem takie same ale czytając twój temat to sądzę że zaraz i mi odpadną :disgust:

Skończyło się na tym, że po raz kolejny kupiłem końcówkę i znów ją przyspawałem (tę która ostatnio puściła na nicie). Na razie dają radę, zobaczymy jak długo. Jednym słowem, jak chcesz przykręcić na śruby to pogubisz, nawet jak przyspawasz to i tak musisz pilnować czy zewnętrzna (chromowana) część końcówki się nie obruszyła na nitach. Jeśli tak się stało to też odpadnie.

Ale i tak je polecam bo wyglądają bardzo ładnie, właściwie to sprawiają wrażenie seryjnych końcówek wydechu a nie jakieś wystające rynny :wink4:

1zyk8w0.jpg

Warto też wyciąć takie metalowe kratki ze środka bo przy dodawaniu gazu brzęczą.

podszybie daje rade :good: ale przy montazu trzeba bylo wziac szmatke i wyczyscic komore :naughty:

ranty sam bedziesz klepac czy dajesz komus?

:> było czyszczone ale chyba nie widać bo to zdjęcie zrobione kalkulatorem w pełnym słońcu :embarrassed:

Czekam aż Krycha ogarnie się z maszynką do poszerzania nadkoli :naughty::kox:

Dzieki za info, przyspawałem odrazu, nie ma sensu sie bawić w dokręcanie. Koszta niewielkie a efekt naprawde spoko :good:

Opublikowano

Na allegro dorwałeś te końcówki??

Nie mogę ich znaleźć :confused4:

Opublikowano

Dzięki wielkie, zamawiam do mojej bestii :cool1:

Opublikowano

Dzięki wielkie, zamawiam do mojej bestii :cool1:

będziesz Pan zadowolony :decayed:

Opublikowano

Kolego ty się zastanawiałeś nad kupnem Volvo,Seat,Mazda :facepalm:

I te żółte halogeny po co to,odstrasza dziki?

Opublikowano

Mały update

- podszybie poliftowe, pod maską o 3-4 lata młodziej

6903cy.jpgvdl178.jpg

- dystanse 5mm na tył (najpierw klepanie rantów nadkoli)

243hh14.jpg

- kluczyk scyzoryk

2lswcig.jpg21dk874.jpg

następny większy mod to 2.7 biturbo :polew::decayed:

Do tych dystansów 5mm trzeba dawaćdłuższe śruby czy standardowe wystarczaja ? :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kolego ty się zastanawiałeś nad kupnem Volvo,Seat,Mazda :facepalm:

I te żółte halogeny po co to,odstrasza dziki?

Na początku miałem 10k na auto (+zapas na wymianę rozrządu, hamulców etc.). Na porządną A4 w dieslu to było za mało, więc wolałem kupić coś tańszego niż kupować coś droższego i później dziadować, że nie ma $ na wymianę rozrządu czy zmianę opon.

Na szczęście udało się odłożyć trochę $$ i kupić A4 :)

Halogeny są żółte bo takie mi się podobają, chociaż rzadko je włączam (zdjęcia, mgła etc).

Chciałbym żeby odstraszały dziki, sarny też :naughty::kox:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 11:12_________________________________________________

Mały update

- podszybie poliftowe, pod maską o 3-4 lata młodziej

6903cy.jpgvdl178.jpg

- dystanse 5mm na tył (najpierw klepanie rantów nadkoli)

243hh14.jpg

- kluczyk scyzoryk

2lswcig.jpg21dk874.jpg

następny większy mod to 2.7 biturbo :polew::decayed:

Do tych dystansów 5mm trzeba dawać dłuższe śruby czy standardowe wystarczaja ? :hi:

Ja muszę dłuższe bo seryjne śruby nawet bez dystansów są trochę za krótkie.

Muszę się Solara spytać, czy on zmieniał śruby :mysli: chyba nie

Opublikowano

Zaczelo mnie kusic wlasnie założenie dystansów na przód i tył ale nie widzi mi sie zmieniac ori srub, daj znac jak sie czegos dowiesz :good:

Opublikowano
  • Autor

Zaczelo mnie kusic wlasnie założenie dystansów na przód i tył ale nie widzi mi sie zmieniac ori srub, daj znac jak sie czegos dowiesz :good:

Przy dystansach 5mm, nie zawsze trzeba zmieniać śruby (np. jak masz oryginalne felgi audi).

Do 10 i większych trzeba.

Najlepiej zmierzyć ale zwykle jest tak, że jak się daje dystanse to zmienia się też śruby.

Co tanie nie jest :disgust:

Opublikowano

Przy dystansach 5mm, nie zawsze trzeba zmieniać śruby (np. jak masz oryginalne felgi audi).

Do 10 i większych trzeba.

Najlepiej zmierzyć ale zwykle jest tak, że jak się daje dystanse to zmienia się też śruby.

Co tanie nie jest :disgust:

Ja mam ori felgi Audi, musialbym od kogos pozyczyc na chwile takie dystanse i przymierzyc

Dzieki za odpowiedz :good:

Opublikowano

Przy dystansach 5mm, nie zawsze trzeba zmieniać śruby (np. jak masz oryginalne felgi audi).

Do 10 i większych trzeba.

dokładnie, wszystko zależy od felgi, a dokładnie od gniazd na śruby

Opublikowano

u mnie przy OZ-etach ET 35 bez dystansu poprzedni właściciel założył dłuższe śruby bo faktycznie jak przymierzałem zwykłe to tylko 3 obroty złapały a z tego co gdzieś słyszałem minimum to 5 obrotów trzeba żeby trzymało :wink4:

Opublikowano

Ja również do prosiąt zakładałem dłuższe śruby, długość gwintu 38mm.

Opublikowano

4 godna naśladowania :kox:

ile kosztowało Cię podszybie?

Opublikowano

i co i co i co ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.