Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie muszę się przeszkolić.

Chociaż patrząc na wykonanie polerek przez okolicznych fachowców (swirle po polerce to standard, najtańsze kosmetyki) to moja wiertarka+ końcówka do polerowania daje lepsze efekty.

Maszyna+meguaiers powinno robić robotę :)

Obczaj sobie też inne firmy a nie tylko "magłers" jest wiele lepszych środków właśnie do robienia korekty lakieru.
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem ale megsów mam jeszcze spory zapas.

Są bardzo wydajne.

Opublikowano

Bo powiem szczerze że do polerki to choćby sobie zamów zestaw na 2/3 pastach Menzerna.

Ja osobiście jestem nie do końca zadowolony z kosmetyków Magłers ;)

Opublikowano

a ile chcial byś za pierwsza komercyjna polerke :gwizdanie: zgodnie z rynkowymi zasadami powinna byc gratis :naughty:

Opublikowano

Ile to kosztuje takie polermashine ? :naughty:

Prezent na urodziny :decayed:

ale sprawdziłem - 433zł z przesyłką.

Śpiesz się bo ceny roosną :gwizdanie:

Michał, kupił w lepszej cenie. Dystrybutor pisał, że były to promocyjne ceny z okazji wejścia marki na polski rynek.

Na wiosnę sobie sprawię.

Masakra, swirli nie miałem.. pojechałem przed sylwestrem na myjkę karchera z taką szczotą co pluje pianą..i c**j .. obłoki gotowe :kwasny::wallbash:

Opublikowano

:facepalm:

Nigdy nie używa się szczotki do mycia auta. Włosie pozostawia mikrorysy...

Opublikowano

Napisz mi jak wygląda montaż licznuka fis czy trzeba cos przerabiac i tak dalej

Opublikowano

Kolego Armistead, wyszyczsc skrzynke PW, a zeby nie bylo całkowicie OT - Super masz tą furkę :decayed::slina:

Opublikowano
  • Autor

Napisz mi jak wygląda montaż licznuka fis czy trzeba cos przerabiac i tak dalej

Żebym ja to wiedział, do tej pory jestem w lesie :kwasny:

Przeczytałem cały wątek o montażu fisa i nie wiele mi to pomogło. Jest rozpiska ale i tak trzeba kombinować.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 10:20_________________________________________________

Kolego Armistead, wyszyczsc skrzynke PW, a zeby nie bylo całkowicie OT - Super masz tą furkę :decayed::slina:

Done :good:

Opublikowano

:facepalm:

Nigdy nie używa się szczotki do mycia auta. Włosie pozostawia mikrorysy...

W tej sytuacji mnie to jebało bo mam parę zacięć po gwoździu na niektórych elementach więc mikrorysy to pikuś :naughty:

Opublikowano

Jak będziecie na serduchu i zobaczycie moje porysowane padło to sie podbudujecie że macie idealne auta więc nie płaczcie :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wracam do domu, a tam pakunek:

w1ij7.jpg

Pudełko zdradza co jest w środku:

v3j39y.jpg

2eewksw.jpg

:naughty::kox:

taswli.jpg

Jak dobrze pójdzie to dziś będzie ogień :piroman::decayed:

image.jpg

Parę koni na pewno przybędzie.

Po zmianie pompy na 11 i wtrysków na .216 miałem ~140KM bez strojenia (według Rogala).

Opublikowano

w ile koni celujesz?

Opublikowano

a ja niedawno szukałem 216-tek :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

w ile koni celujesz?

To zależy jaką turbinę kupię.

W grę wchodzi nie tylko BRD :gwizdanie:

Poza tym uwzględniam, poprawkę ze względu na przebieg :gwizdanie:

Zobaczymy jak tam dwumas - siedzi fabryczny z przebiegiem 320k km.

a ja niedawno szukałem 216-tek :kwasny:

Szybko poszły.

2-3 dni wisiały w podpisie :wink4:

Opublikowano

w ile koni celujesz?

To zależy jaką turbinę kupię.

W grę wchodzi nie tylko BRD :gwizdanie:

Poza tym uwzględniam, poprawkę ze względu na przebieg :gwizdanie:

Zobaczymy jak tam dwumas - siedzi fabryczny z przebiegiem 320k km.

a ja niedawno szukałem 216-tek :kwasny:

Szybko poszły.

2-3 dni wisiały w podpisie :wink4:

ja u siebie zmieniam slupek silnika z 320kkm na 150kkm,mysle ze granice 200ps powinny byc,przeplywke masz ori czy z awx-a

Opublikowano
  • Autor

w ile koni celujesz?

To zależy jaką turbinę kupię.

W grę wchodzi nie tylko BRD :gwizdanie:

Poza tym uwzględniam, poprawkę ze względu na przebieg :gwizdanie:

Zobaczymy jak tam dwumas - siedzi fabryczny z przebiegiem 320k km.

a ja niedawno szukałem 216-tek :kwasny:

Szybko poszły.

2-3 dni wisiały w podpisie :wink4:

ja u siebie zmieniam slupek silnika z 320kkm na 150kkm,mysle ze granice 200ps powinny byc,przeplywke masz ori czy z awx-a

Wymienię słupek jak ten odmówi posłuszeństwa.

Mój silnik jest w całkiem dobrym stanie (był rozbierany i sprawdzany) ale nie oszukujmy się wynik będzie słabszy.

Przepływka ori, mapsensor będzie z awx-a.

Przepływka z awx, coś da? Pytam bo nie wiem. Pamiętam, że Somes wymieniał ale czy to coś dało :co:

Opublikowano

w ile koni celujesz?

To zależy jaką turbinę kupię.

W grę wchodzi nie tylko BRD :gwizdanie:

Poza tym uwzględniam, poprawkę ze względu na przebieg :gwizdanie:

Zobaczymy jak tam dwumas - siedzi fabryczny z przebiegiem 320k km.

a ja niedawno szukałem 216-tek :kwasny:

Szybko poszły.

2-3 dni wisiały w podpisie :wink4:

ja u siebie zmieniam slupek silnika z 320kkm na 150kkm,mysle ze granice 200ps powinny byc,przeplywke masz ori czy z awx-a

Wymienię słupek jak ten odmówi posłuszeństwa.

Mój silnik jest w całkiem dobrym stanie (był rozbierany i sprawdzany) ale nie oszukujmy się wynik będzie słabszy.

Przepływka ori, mapsensor będzie z awx-a.

Przepływka z awx, coś da? Pytam bo nie wiem. Pamiętam, że Somes wymieniał ale czy to coś dało :co:

no wlasnie tez sie zapytalem bo on mial i cos tam wspominal i nie tylko on ze powyzej 180ps zeby atakowac trzeba miec inna przeplywke najlepiej z awx-a...ale ile w tym prawdy :mysli:

Opublikowano

a tak z ciekawości to przy 200km o ile litrów więcej spali?

Opublikowano

Przy normalnej jeździe tyle samo :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.