Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Za $ jakie włożyłem w to auto jeździł bym już B7:decayed:

bardzo dużo się nauczyłem, diesel nie ma już przede mną tajemnic. Większość robiłem sam i nigdy na aucie nie oszczędzałem.

Wiadomo nikt tego nie odda i w sumie nawet tego nie wymagam bo rynek jest jaki jest. Modyfikacje są grube, to nie jest auto typu felga+gleba+ parę naklejek czy innych modyfikacji niskobudżetowych a cena jak za S4.

Na majóvwkę tym autem nie jadę.

nie podoba mi sie Twoje podejscie, nie wiem co chcesz w ten sposob udowodnic, chyba ze lakiernik sie nie wyrobil.... szkoda czarna miala by fajne pozegnanie ale twoj wybor :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam czasu jej ogarnąć, jeżdżę w poszukiwaniu nowego auta. Praktycznie codziennie miałem wyjazd. Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że zdążę z kupnem B6.

Znalazłem dobrą sztukę ale okazała się zaniedbanym, poobijanym gratem :facepalm:

Ale to co oglądam to jakaś masakra. Moja B5 to lalka, to nówka sztuka z salonu. Ludzie takie paście sprzedają:facepalm: i jeszcze zdziwieni, że ktoś może być niezadowolony, że BIP-y na pompkach wysokie albo że do malowania jest zderzak przód+tył+klapa+ dokładka zderzaka.

btw, oglądałem też 2.5 V6 180KM z Q ale chyba jednak boje się tego silnika:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu jej ogarnąć, jeżdżę w poszukiwaniu nowego auta. Praktycznie codziennie miałem wyjazd. Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że zdążę z kupnem B6.

Znalazłem dobrą sztukę ale okazała się zaniedbanym, poobijanym gratem :facepalm:

Ale to co oglądam to jakaś masakra. Moja B5 to lalka, to nówka sztuka z salonu. Ludzie takie paście sprzedają:facepalm: i jeszcze zdziwieni, że ktoś może być niezadowolony, że BIP-y na pompkach wysokie albo że do malowania jest zderzak przód+tył+klapa+ dokładka zderzaka.

btw, oglądałem też 2.5 V6 180KM z Q ale chyba jednak boje się tego silnika:facepalm:

co Ty chcesz w czarnej ogarniac?

kuzwa zajales sie nie tym co trzeba, zamiast zajac sie czarna na jej pozegnanie to pojechales na sile szukac b6 przed ułężem ja rezam na czas dzis w deszczu chce woskowac zeby sie tylko zalapac na ladnie z fiurami z klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne priorytety

A zlot to podobno ludzie a nie samochody:decayed:

Dziś przyjadę A3, jak w międzyczasie odbiorę A4 to A4 w sobotę, specjalnie dla mrogala:wink:

Chociaż w taką pogodę to chyba nikomu i niczym nie chce się jechać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne priorytety

A zlot to podobno ludzie a nie samochody:decayed:

Dziś przyjadę A3, jak w międzyczasie odbiorę A4 to A4 w sobotę, specjalnie dla mrogala:wink:

Chociaż w taką pogodę to chyba nikomu i niczym nie chce się jechać:whistling:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnerwiaj ludzi masz być B5 w sobotę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2010. Takie same felgi posiadam, bo szukałem samochodu z takimi felgami w tysiącach ogłoszeń. Takie więc Audi posiadam.

734838_475625865829139_929112504_n.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2010. Takie same felgi posiadam, bo szukałem samochodu z takimi felgami w tysiącach ogłoszeń. Takie więc Audi posiadam.

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/734838_475625865829139_929112504_n.jpg

:polew:

odnieśliśmy to samo wrazenie? :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2010. Takie same felgi posiadam, bo szukałem samochodu z takimi felgami w tysiącach ogłoszeń. Takie więc Audi posiadam.

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/734838_475625865829139_929112504_n.jpg

:polew:

:buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma takiej opcji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi kiedy do mnie przyjedziesz b5?

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie. Jade na wakacje, wroce w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz gratuluję :good: wierzę, że w Twoich rękach to auto będzie jeszcze bardziej będzie dopieszczone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...