Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki nie odkryłem, że te fotele mają poduszki to chciałem je wymienić.

Teraz też chcę ale musiałbym wyrwać w dobrych pieniądzach i oczywiście z poduszkami.

Wszystko w swoim czasie, na razie mam pompę wtryskową na głowie i spryski.[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 16:42_________________________________________________Audik wrócił do domu :cwaniak1:

Zmiany:

#pompa 11

#wtryski 0.216 Fratelli Bosio

#nowy nastawnik, sprężynki - generalnie pół pompy bo ze starej został właściwie tylko korpus :gwizdanie:

I tutaj muszę podkreślić, że Pan Podkowiński z Nadarzyna jest super fachowcem i co najważniejsze uczciwym człowiekiem!

Z nowości to jeszcze:

#nowe radyjko pioneer 4000deh (plus ramka i adapter)

#spryski, które muszę jeszcze zamontować.

Foto:

57T_A.jpggEtj9.jpg582Z9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko teraz jak samochód ma moc, poczułem że hamulce są za słabe.

Trzeba je wymienić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz jak samochód ma moc, poczułem że hamulce są za słabe.

Trzeba je wymienić :gwizdanie:

Ma moc? :decayed: A jak zrobisz chipsa to co będzie :naughty: Nie można mieć zbyt słabych hamulców... trzeba umieć hamować :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak szacujesz że ile kuniuff i momentooff ma teraz? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ale zbiera się super :gwizdanie:

Nowa pompa, nowe wtryski, nastawnik, na nowo ustawiony rozrząd, dawki paliwa itd itp.

Szybko wchodzi na obroty i czuć moc w całym zakresie obrotów :gwizdanie:

Ale hamulce są do wymiany, pojeździłem trochę agresywniej i powiem, że nie jest to fajne jak wciśnięcie hamulca prawie na max nie powoduje, że auto staje dęba. Hamulce to bezpieczeństwo, wole mieć lepsze chociaż wiem, że moje są dobre. Tak samo było z amortyzatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz juz jakos lata :kox: i prawie nie kopci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mniej więcej w nocy wygląda:

sbjeJ.jpghyeZr.jpgb6nai.jpg

Chyba pasuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mniej więcej w nocy wygląda:

sbjeJ.jpghyeZr.jpgb6nai.jpg

Chyba pasuje :naughty:

Zegary z polifta z białym podświetleniem + FISem i będzie pasować :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe graty:

hRBhA.jpg

Jadę zmienić olej :kox:

Według niektórych "mechaników" rozszczelni mi się silnik :polew: No cóż, zaryzykuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe graty:

hRBhA.jpg

Jadę zmienić olej :kox:

Według niektórych "mechaników" rozszczelni mi się silnik :polew: No cóż, zaryzykuję :decayed:

gówno się znają jeździłem na takim w AFN i było super.....teraz też mam taki.silniki turbo doładowane muszą mieć w miarę rzadki olej , ten syntetyk jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam olej w sobie jest OK - też na takim jeżdżę.

Ale ... jeśli jeździł wcześnie na np. Castrolu, to teraz faktycznie może zacząć brać olej.

Niektore firmy mają w olejach jakieś dodatki uszczelniające, które jakby uzależniają silnik od tego oleju.

Po zmianie na rzadszy są one wypłukiwane i faktycznie może ubywać.

Przetestowane na kolegi Pasku. Jeździł długo na Castrolu. Namówiłem go na Motula i niestety zaczął troszeczkę dolewać. Przy następnej zmianie wrócił do Castrola i brak dolewek.

Ja u siebie pomiędzy wymianami dolewam niecałego literka, ale do tego poci mi się uszczelka pod michą, więc trudno powiedzieć, czy silnik biere olej czy nie.

Zresztą: Turbo Pije. Turbo Żyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na półsyntetyku i nie był to Castrol.

Coś tam mechanik zalał a później tylko dolewałem tego samego. Już wiem, to był Mobil 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tylkio zastanawia jedno...

jak już wsadziłeś pompkę 11mm to dlaczego ją tak bezlitośnie ograniczyłeś tymi wtryskami? :cool1:

przecież jak jest super za***ista pompka dziewica to można podejść pod górną granicę ich wydolności na seryjnej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tylkio zastanawia jedno...

jak już wsadziłeś pompkę 11mm to dlaczego ją tak bezlitośnie ograniczyłeś tymi wtryskami? :cool1:

przecież jak jest super za***ista pompka dziewica to można podejść pod górną granicę ich wydolności na seryjnej :wink4:

Somes to ma jeżdzić bezpiecznie nasadzisz koxu który pociagnie za sobą wydatki, a narazie Adama blokuje turbo, jak je zmieni ma pewne okolice 180koni, myśle ze wiecej nie trzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.230 leją jak z wiadra :naughty:

Chciałbym tylko wymienić turbo, kolektor, dać fmica i jechać na program. Na moc mam zamiar wydać 3k zł.

Więcej mi nie trzeba bo zaraz trzeba wymieniać a to sprzęgło a to hamulce a to coś innego się posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.230 leją jak z wiadra :naughty:

Chciałbym tylko wymienić turbo, kolektor, dać fmica i jechać na program. Na moc mam zamiar wydać 3k zł.

Więcej mi nie trzeba bo zaraz trzeba wymieniać a to sprzęgło a to hamulce a to coś innego się posypie.

Hehhe Adam ja Ci mówie że świadomie wydasz wiecej :tongue4: cena turbo to juz połowa tej sumy, FMIC też jest drogi obecnie ok tysiaka trzeba dać :tongue4: program od zera to z 1200 :naughty: a w między czasie pierdoły, przepływki i inne badziewia :confused4:

Ale nie poddajesz sie rezać trzeba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że moją sprzedam tym bardziej że jest super stanie. Mam nadzieję, że ta od AWX też będzie tak pogwizdywać.

Fmic spróbuje załatwić w sposób niskobudżetowy. A na program chcę się załapać ze zniżką (u Rogala), ewentualnie GoodHope bo tam kolejne korekty softu są za free ( o ile dobrze zrozumiałem).

Ale teraz i tak najbardziej chce 18' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolago widzialem ze chcesz zamienic felgi mam na zamianke 18 wzor rs w tym roku odmalowane opony po 6 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...