Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie znajduje się antena?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Pytanie dla większości z Was pewnie będzie błahe. Gdzie jest antena w A4? Wcześniej jeździłem Oplami, a teraz przesiadłem się na wymarzone Audi, no i nie wiem gdzie jej szukać. Czy nie jest to ten kawałek plastiku przed lusterkiem wewnętrznym? Dzięki za odpowiedzi. Zdjęcia auta wkleję niedługo.

Opublikowano
Witam wszystkich. Pytanie dla większości z Was pewnie będzie błahe. Gdzie jest antena w A4? Wcześniej jeździłem Oplami, a teraz przesiadłem się na wymarzone Audi, no i nie wiem gdzie jej szukać. Czy nie jest to ten kawałek plastiku przed lusterkiem wewnętrznym? Dzięki za odpowiedzi. Zdjęcia auta wkleję niedługo.
na tylnej szybie :wink:
Opublikowano
na tylnej szybie

A raczej w tylnej szybie :mrgreen:

Opublikowano
na tylnej szybie

A raczej w tylnej szybie :mrgreen:

A dokładnie chyba w ogrzewaniu tylnej szyby

Opublikowano

no to moze jeszcze ze fm to poziome a am to pionowe :mrgreen:

Opublikowano

o ile pamiętam to antena jest w 3 górnych paskach ogrzewania tylnej szyby :D

W słupku strony kierowcy (chyba) jest wzmacniacz antenowy ;)

Opublikowano

Bardzo dobrze z twoją pamięcią Traviz trzy od góry do AM a pozostałe grzane do FM

[ Dodano: 2006-05-25, 21:01 ]

A wzmacniacz jest w tylnym słupku od strony kierowcy.

Opublikowano
trzy od góry do AM

to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja

Opublikowano
trzy od góry do AM

to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja

Dokładnie.U mnie też chyba 3 nie grzeją :wink:

Opublikowano

da sie jakos wzmocnić sygnał tej anteny? Bo denerwuje mnie to, że jak wyjezdzam za wawe to już mi radiostacja przestaje grac :) Są jakies wzmacniacze na allegro - pomaga to ?

Opublikowano

Nie grzeją i nie będą grzały :) Ot taki dowcip ze strony inżynierów AUDI ;)

Opublikowano

Witajcie !!! czy dla AVANTA, antena też w szybie czy na dachu ? :?: Na moim daszku z tyłu auta stoi antenka ? CO TO? pozdrawiam

Opublikowano
Witajcie !!! czy dla AVANTA, antena też w szybie czy na dachu ? :?: Na moim daszku z tyłu auta stoi antenka ? CO TO? pozdrawiam

antena :wink:

Opublikowano

Ja mam chyba w tylnych bocznych od radia .

Opublikowano
da sie jakos wzmocnić sygnał tej anteny? Bo denerwuje mnie to, że jak wyjezdzam za wawe to już mi radiostacja przestaje grac :) Są jakies wzmacniacze na allegro - pomaga to ?

Masz albo uszkodzony wzmacniacz ten w słupku albo nie podłączone zasilanie do niego przy radiu.

Te wzmacniacze na niewiele ci pomogą jeśli kabel antenowy będzie przechodził przez oryginalny wzmacniacz.

Opublikowano

A w Avancie juz musieli dac bata.szkoda :sad:

Opublikowano
Cytat:

trzy od góry do AM

to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja

dokładnie tak trzy górne paski są nieogrzewane i służą jako antena zkresu fal średnich AM pozstałe druty są ogrzewane i służą jako antena UKF

[ Dodano: 2006-06-02, 20:57 ]

A wzmacniacz antenowy znajduje się w pokryciu lewego słupka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

od ktorego rocznika byl taki system montowany?? ja mam na dachu w swojej a4(sedan)... wsumie to sa chyba resztki po antenie bo zostala tylko kulka na ktorej sie regulowalo antene:)(tak mi sie wydaje ze to to) wsumienie wyglada to zle a stacje lapie bez zarzutow jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo nawet w trasie zeby na fali na ktorej miala byc stacja jej nie bylo lub bylo w slabej jakosci....

Opublikowano
od ktorego rocznika byl taki system montowany??

Od początku produkcji :wink:

Opublikowano

to w takim razie co ja mam na dachu???? jak nie zapomne to zrobie zdjecia...na moje to wyglada jak resztki po antenie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.