Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc,

posiadam audi a4 b7 1,8t bfb quattro. Wymiarów tarcz nie znam. Czy klocki ferodo FDB1323 + FDB1788 będą pasować?

VIN: WAUZZZ8E47A257018

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano
9 godzin temu, bumcyś napisał:

czesc,

posiadam audi a4 b7 1,8t bfb quattro. Wymiarów tarcz nie znam. Czy klocki ferodo FDB1323 + FDB1788 będą pasować?

VIN: WAUZZZ8E47A257018

Pozdrawiam,

Przemek

312/255mm

FDB1717 i FDB1083

Opublikowano

Witam!

Moje autko to a4 b7 1.8t oska obecnie 200km 300nm 

Przygotowywuje sie do zmiany hebli na 320 / 288 bo na jesień bedzie ok 240 kuniów (mam nadzieje ?)

Po przeczytaniu kilkunastu stron tego tematu doszedlem do wniosku ze kupie tarcze :

Przód:tarcze zimmerman no i właśnie chciałbym klocki ferodo ds'y 

Tył: tarcze zimmerman i klocki tez ferodo i tu pytanie czy jak na przod bym zalozyl ds'y to na tyl moga byc zwykle czy tez by pasowalo takie same? 

Teraz prośba do tych najbardziej obeznanych prosił bym o numery tych tarcz i klockow(320/288) i roznice w cenie takich zestawow.

Przod: zimmerman + ferodo ds'y /zwykle

Tył: zimmerman + ferodo  ds'y / zwykle 

Dzięki ??

Opublikowano
7 godzin temu, Danieloo napisał:

Witam!

Moje autko to a4 b7 1.8t oska obecnie 200km 300nm 

Przygotowywuje sie do zmiany hebli na 320 / 288 bo na jesień bedzie ok 240 kuniów (mam nadzieje ?)

Po przeczytaniu kilkunastu stron tego tematu doszedlem do wniosku ze kupie tarcze :

Przód:tarcze zimmerman no i właśnie chciałbym klocki ferodo ds'y 

Tył: tarcze zimmerman i klocki tez ferodo i tu pytanie czy jak na przod bym zalozyl ds'y to na tyl moga byc zwykle czy tez by pasowalo takie same? 

Teraz prośba do tych najbardziej obeznanych prosił bym o numery tych tarcz i klockow(320/288) i roznice w cenie takich zestawow.

Przod: zimmerman + ferodo ds'y /zwykle

Tył: zimmerman + ferodo  ds'y / zwykle 

Dzięki ??

Jak upalasz warto dołożyć do DS`ów szczególnie przód. Na tyle mniej odczujesz różnicę ale warto też założyć bo już koszt nie jest ogromny. Do całokształtu założ przewody w oplocie stalowym i będzie to grało. 

Premier przód okolice 190zł a DS okolice 450zł

Tył 100zł ,DS 350zł. 

Opublikowano

Oczywiście przewody będą wiadomo. Dzięki kolego jeszcze jak by ktos mogl o numery tych klockow (ds'y tylko)

Opublikowano

FDS1629

FDS1636

Opublikowano

chłopaki podacie nr klocków ferodo zwykłe tył 288 ,wiem że było podawane ,ale nie mogę znależć

Opublikowano
1 minutę temu, greg2505 napisał:

chłopaki podacie nr klocków ferodo zwykłe tył 288 ,wiem że było podawane ,ale nie mogę znależć

FDB1636

Opublikowano

dzięki Dev

Opublikowano

Również dziękuję 

Opublikowano

Witam,

chce wymienić w najbliższym czasie klocki i tarcze tylne w moim aucie. Zastanawiam się nad tarczami Zimmermann (100.3314.20) i klockami ferodo (FDB1788).

Czy ten zestaw będzie pasował do moje auta ? nr VIN: WAUZZZ8E55A516435.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc 

Opublikowano
2 minuty temu, viper815 napisał:

Witam,

chce wymienić w najbliższym czasie klocki i tarcze tylne w moim aucie. Zastanawiam się nad tarczami Zimmermann (100.3314.20) i klockami ferodo (FDB1788).

Czy ten zestaw będzie pasował do moje auta ? nr VIN: WAUZZZ8E55A516435.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc 

Tarcze ok 

Klocki FDB1083

Opublikowano

Dzięki Dev

Opublikowano

Siema jestem posiadaczem Małysza 1.9tdi quatrro i przymierzam się do wymiany klocków wraz z tarczami, nie znam się na tym kompletnie, proszę i dziekuje za pomoc

VIN: WAUZZZ8E43A368789

Edytowane przez 19Pedro95

Opublikowano
Opublikowano

Za dużo postów już zgłupiałem. Jakie konkretnie dać tarcze i klocki przód tył na 320/288 z dziurami/nacinane jeśli jest sens:wink4: ? Wiem ze zimerman i ferrodo.

I ma ktoś przewody w oplocie pod ten zestaw? 

Opublikowano
W dniu 12.04.2019 o 19:23, sky2k napisał:

Dość świeża sprawa bo ma dopiero kilka miesięcy, przetestowaliśmy na razie w 3 autach w tym w BMW F10 czyli jednym z najbardziej problematycznych aut jeśli chodzi o hamulce no i bez zarzutu, odczuwalna poprawa skuteczności, trochę większe pylenie z uwagi na nacięcia, wysoka odporność na fading. Głośniejsze od wierconych przy hamowaniach z wyższych prędkości.

Opublikowano

Szybciej zżerają klocki ale skuteczność większą bo cały czas jest świeża okładzina. 

Opublikowano
W dniu 15.04.2019 o 07:55, Frond Side napisał:

Za dużo postów już zgłupiałem. Jakie konkretnie dać tarcze i klocki przód tył na 320/288 z dziurami/nacinane jeśli jest sens:wink4: ? Wiem ze zimerman i ferrodo.

I ma ktoś przewody w oplocie pod ten zestaw? 

ja latam na rotingerach z klockiem ferodo, auto po sporym koksie, hebel zdaje egzamin i co najwazniejsze tarcza niezwichrowana, klocek nie piszczy, ani sie nie zeszklil. Fakt pyli sporo, ale to znaczy, ze hamuje.

Oczywiscie odpowiednio "dotarte" byly ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.