Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 17.03.2020 o 18:02, 4rt napisał:

Dawno temu zmieniałem komplet tarcze iklocki przód tył na textara, teraz muszę wymienić klocki z przodu, czy textar dalej jest ok? Hamulce standard. 

Może jestem jakiś lewy, albo o parę razy za dużo hamowałem z dużych prędkości. Ale mam założony komplet textara przód i po ok 28kkm przy hamowaniu z np. 180-200km/h hamulce puchną jak cholera i kolejne hamowania mocniejsze już nawet z niższych prędkości są dużo mniej efektywne :(

Chyba będę musiał przemyśleć temat swapu na większe heble :D

Opublikowano
9 godzin temu, Venovsky napisał:

Może jestem jakiś lewy, albo o parę razy za dużo hamowałem z dużych prędkości. Ale mam założony komplet textara przód i po ok 28kkm przy hamowaniu z np. 180-200km/h hamulce puchną jak cholera i kolejne hamowania mocniejsze już nawet z niższych prędkości są dużo mniej efektywne :(

Chyba będę musiał przemyśleć temat swapu na większe heble :D

Pakuj od razu 345/300mm. To co masz teraz puchnie w każdych warunkach w b6/7

Opublikowano

Panowie Rozglądam się powoli za swap do mojej Audi A4 jakiś dobry hebli, najpierw przód później tył, kto tu ma gotowe takie cuda? Chodzi mi o zaciski kompletne, przewody, klocki i tarcze. Najlepiej to bym wolał kupić komplet u jednego, o ile ktoś ma. Mam felgi 18. Proszę osoby zainteresowane pisać do mnie. Dziękuję bardzo.

Opublikowano
7 godzin temu, morelo napisał:

Panowie Rozglądam się powoli za swap do mojej Audi A4 jakiś dobry hebli, najpierw przód później tył, kto tu ma gotowe takie cuda? Chodzi mi o zaciski kompletne, przewody, klocki i tarcze. Najlepiej to bym wolał kupić komplet u jednego, o ile ktoś ma. Mam felgi 18. Proszę osoby zainteresowane pisać do mnie. Dziękuję bardzo.

Mam 320/288mm

Opublikowano

Dev proszę PW gdyż ja do Ciebie nie mogę napisać, Dziękuje.

Opublikowano
13 godzin temu, morelo napisał:

Dev proszę PW gdyż ja do Ciebie nie mogę napisać, Dziękuje.

693456699

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A tak jeszcze w temacie tarcz hamulcowych mógłby mi ktoś porównać tarcze Ferodo do Textara, jak to się ma pod kątem trwałości i jakości?

 

Opublikowano

Witam, 
jest ktos w stanie, powiedzieć mi jakie mam tarcze  przód i tył?
Szykuje się do wymiany. W bagażniku brak  naklejki, tylko taka mam wlepkę pod kanapa. 

IMG_20200407_130546.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, PatryK940913 napisał:

Witam, 
jest ktos w stanie, powiedzieć mi jakie mam tarcze  przód i tył?
Szykuje się do wymiany. W bagażniku brak  naklejki, tylko taka mam wlepkę pod kanapa. 

IMG_20200407_130546.jpg

P-288/T-245

Opublikowano

1KD - tył 245x10

1LB - przód 288x25

Wg tematu 

Upgrade hamulców

Opublikowano

Dzięki 

Edytowane przez PatryK940913

Opublikowano
10 godzin temu, dsz25 napisał:

A tak jeszcze w temacie tarcz hamulcowych mógłby mi ktoś porównać tarcze Ferodo do Textara, jak to się ma pod kątem trwałości i jakości?

Porównywalne 

Opublikowano

Mam zamiar robić swapa na 320 przód. Kupie coś w miarę sensownego - tarcze klocki do ok. 600zl? 

Opublikowano
19 minut temu, Majk009 napisał:

Mam zamiar robić swapa na 320 przód. Kupie coś w miarę sensownego - tarcze klocki do ok. 600zl? 

Jutro zobaczę co mam na stanie i dam Ci znac

Opublikowano

Taki zestaw będzie dobry? 

100.1249.20

FDB1629

NIe wiem czy są inne zaciski dlatego foto poniżej :)

Zacisk

Opublikowano
5 godzin temu, Majk009 napisał:

Taki zestaw będzie dobry? 

100.1249.20

FDB1629

Dobry, też się po woli zbieram do zakupu takiego kompletu ;)

Opublikowano

Witajcie ma.ktos na sprzedaż komplet hamulcu 320 mam do A4 b7?

Opublikowano
6 minut temu, 18Ziomus18 napisał:

Witajcie ma.ktos na sprzedaż komplet hamulcu 320 mam do A4 b7?

mam

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

mam

witaj odezwij się na priv co by nie robić tu bałaganu 

pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.