Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

co będzie lepszym wyborem ( ceny zbliżone) na zestaw przód 288mm Textar czy ATE, czy to praktycznie taka sama jakość czy jednak któryś z tych zestawów jest lepszy?

Chodzi mi o jakość hamowania, pylenie, odporność na potencjalne wichrowanie tarcz itp.

Dzięki za sprawdzone opinie.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy tej średnicy tarczy to wszystko jedno

Opublikowano

Osobiście drugi raz już ATE nie kupię bo piszczą okrutnie od nowości. 

Opublikowano

Ciekawe, kilkanaście zestawów z ATE zamontowałem i nic nie piszczy, piasta była ok? Tłoczki czy prowadnice chodzą bez oporów?

Opublikowano

Wszystko ok, piszczy tylko przy delikatnym hamowaniu na szczęście już jest połowa klocka więc co raz bardziej przekonuje się do wymiany ;)

Opublikowano

O tym piszczeniu większym lub mniejszym to o zestawach różnych producentów można doczytać....i powody mogą być różne od niewłaściwego materiału po wszelakie braki w układzie na które jakiekolwiek tarcze i klocki wpływu nie mają.

Ale już tak reasumując i nie odnosząc się do konkretnych rozmiarów tarcz to ATE i Textar to jedna półka jakościowa czy któreś z nich jednak lepiej trzymają jakość?

Opublikowano

Jo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuję symbol klocków tył VIN: WAUZZZ8E65A014999

Brać Textar czy Ferodo?

Opublikowano
12 godzin temu, Hubcio099 napisał(a):

Potrzebuję symbol klocków tył VIN: WAUZZZ8E65A014999

Brać Textar czy Ferodo?

 

312/255

Opublikowano

Cześć! 3 lata temu robiłem swap hamulców i totalnie nie pamiętam jakie teraz dobrać tarcze i klocki. Pomożecie?

 

Swap był na zestaw 320/288, niestety konwersacja mi zginęła, a brałem komplet od kogoś z forum.

 

Pacjent: A4 B7 1.8T BFB ośka

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Edit: Czy te klocki będą pasować? 

Na przód: ATE 13.0470-7201.2

Na tył: ATE 13.0470-2880.2

Edytowane przez Matel

Opublikowano
4 godziny temu, Matel napisał(a):

Cześć! 3 lata temu robiłem swap hamulców i totalnie nie pamiętam jakie teraz dobrać tarcze i klocki. Pomożecie?

 

Swap był na zestaw 320/288, niestety konwersacja mi zginęła, a brałem komplet od kogoś z forum.

 

Pacjent: A4 B7 1.8T BFB ośka

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Edit: Czy te klocki będą pasować? 

Na przód: ATE 13.0470-7201.2

Na tył: ATE 13.0470-2880.2

 

8E0 615 301 AD

8E0 698 151 G

8E0 615 601 M

8E0 698 451 J

Opublikowano

Cześć. Jakiej firmy klocki i jakiej tarcze ? 

Opublikowano

Jakie chcesz 

Opublikowano

Przód, tył tarcze na pewno  gładkie wentylowane 

Średnia półka 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć.  Na przód czarne quaro są a czy ktoś widział na tył ? 288mm ? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzień dobry czy ktoś mógłby podratować i podać nr oem dla przewodów elastycznych, tarcz i klocków hamulcowych dla Audi A4 B6 Avant 1.8T (AVJ) - nr VIN: WAUZZZ8E02A299386. Niestety po przeglądzie czeka wymiana paru elementów :). Ewentualnie jakiej firmy kupić. Może pan @Dev pomoże ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

8E0 611 707 G

8E0 611 775 N

8E0 615 301 Q

8E0 698 151 T

8E0 615 601 P

8E0 698 451 K

 

Opublikowano
W dniu 13.12.2023 o 19:44, Dev napisał(a):

8E0 611 707 G

8E0 611 775 N

8E0 615 301 Q

8E0 698 151 T

8E0 615 601 P

8E0 698 451 K

 

Bardzo dziękuję już przekopiowane do Excela ;) A poleca Pan któreś firmy bo tu też obrodziło: ATE, TRW, Febi, Ferodo, Kamoka, Brembo itp. itd. Idzie oszaleć ;)

Opublikowano

Ferodo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.