Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

Dev jaki zestaw polecasz na przód i tył przy ori feldze alu zimowej 16" a latem 17"? Aktualnie mam ori heble, chciałbym przejść na większe więc zapewne przy takiej feldze zimowej zostaje tylko i wyłącznie 312mm? Na razie próbuje ogarnąć temat, jeżeli aktualne tarcze i klocki są spoko to dopiero w wakacje wpadną nowe, jeżeli przy zmianie opon okaże się, że przydałoby się wymienić już teraz (ponoć na tych co mam zostało zrobione ~50k) to od razu kupie, a pakiet s-linowy później wpadnie. Jednak chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje u Ciebie taki sensowny zestaw? Oczywiście nie mówimy o najwyższej półce, ale taniego badziewia też nie chce, w końcu chodzi o hamulce... Jakiegoś konkretnego budżetu Ci nie podam bo nie orientuje się po ile stoją heble przód + tył :facepalm: Także zdaje się na Ciebie, możesz podać mi ogólny zakres kwoty ile trzeba na jakiś sensowny zestaw przeznaczyć. No i czy masz możliwość pomalowania zacisków pod wybrany kolor? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zadzwoń do mnie jutro to Ci powiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się mają tarcze nacinane i nawiercane firmy Rotinger?? Wie ktoś coś więcej na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej uzupełnić swoj profil ?

Wlepke wklej to zobaczymy co tam masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAUZZZ8E05A434368 czy ktoś może mi powiedzieć jakiej średnicy mam tarcze przód i tył

288 przód i 245 tył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej uzupełnić swoj profil ?

Wlepke wklej to zobaczymy co tam masz.

zaistniała taka sytuacja że miałem tylko vina a musiałem szybko dowiedzieć się jakie mam tarcze. Klocki zamówione firma delphi zobaczymy czy takie bardzo złe

Edytowane przez jarku21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiesz.

a teraz profil

seria to straszna bieda zbieraj kasę na cos większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takim zestawie na tył do B6 Avant 130KM:

Tarcze Ferodo nr kat. DDF1709

Klocki Ferodo nr kat.FDB1083

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev jakie klocki do OZtów nawiercanych 345mm by była żyleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej B7 zamontowałem przednie tarcze nawiercane/nacinane-Mikoda i do tego klocki-RH roadhouse brake pads. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawu i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poniższy zestaw:

http://sklepmartec.pl/p10895,tarcze-hamulcowe-312mm-klocki-przod-audi-a4-od-2000r.html

do BEX z Q... tarcze będą ok, nie wiem jak klocki... i na ile warto to kupować czy może lepiej mikodę + jakieś klocki (jakie?).

Na mikodach jeżdżę w aktualnym aucie i złego słowa nie powiem po 45kkm...

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

które tarcze polecacie w rozmiarze 320 chodzi mi o firmę i ewentualnie klocki, chodzą mi po głowie textary ewentualnie juridy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze OZ, klocki Ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev - co powiesz o tych rotingerach jako wybór opcji budżetowej? W różnych miejscach "internetów" głosy krzyczą, że w miarę ok. Cudów nie oczekuję, jazda raczej jak dziadzia z wnukami... :kox:

Rozważam jeszcze mikody + jakieś sensowne, a przy tym w miarę niedrogie klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poniższy zestaw:

http://sklepmartec.pl/p10895,tarcze-hamulcowe-312mm-klocki-przod-audi-a4-od-2000r.html

do BEX z Q... tarcze będą ok, nie wiem jak klocki... i na ile warto to kupować czy może lepiej mikodę + jakieś klocki (jakie?).

Na mikodach jeżdżę w aktualnym aucie i złego słowa nie powiem po 45kkm...

Dorzucasz 100zł i masz kpl ferodo. po co eksperymentować?Tańszy możesz sobie kupić zapach dla eksperymentu ale nie hamulce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij jak możesz propozycję na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...