Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam tarcze przód i tył byłbym wdzięczny
WAUZZZ8E62A033760

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

288 - przód

245 - tył

Opublikowano

najbardziej popularny hebel w A4 :)

Opublikowano

Koledzy jakiej firmy tarcze na tyl ? klocki poleciliscie ferodo. Kolega z forum polecil mi abym przeszedl na tarcze z tylu na 280mm ale raczej drozsze to bedzie wiec raczej niewyjdzie to aktualnie w moim przypadku ze wzgledu finansowego. Wiec pozostaje fabryczne, tylko jakiej firmy? Prosze o pooomoc ;)

Opublikowano

Też Ferrodo.

Opublikowano

a ten przeskok na 280mm duzo sie rozni finansowo? od standardu?

Tak myslalem ze tak samo tej firmy ale wolalem sie upewnic.

Jak czytalem jedni inwestuja w ATE, TRW, zimmerman itd

Opublikowano

ferodo na tą chwilę jeszcze nie są pryśnięte farbą antykorozyjną ale spokojnie możesz montować, nieco drożej i lepiej zimmermann lub Textar pro, obie pokryte farbą antykorozyjną.

POzdrówki

Opublikowano

Koledzy jakiej firmy tarcze na tyl ? klocki poleciliscie ferodo. Kolega z forum polecil mi abym przeszedl na tarcze z tylu na 280mm ale raczej drozsze to bedzie wiec raczej niewyjdzie to aktualnie w moim przypadku ze wzgledu finansowego. Wiec pozostaje fabryczne, tylko jakiej firmy? Prosze o pooomoc ;)

mordo komplet fajny ferodo i tarczeoz to 300zł wiec nie ma co kombinowac chyba :wink:

Opublikowano

Panowie a jak się mają klocki i tarcze MEYLE w stosunku do tych które tu tak intensywnie polecacie Otto Zimmermann + Ferodo Premier ???

Opublikowano

Nigdy nie sprzedawałem nie pomoge :kwasny:

Opublikowano

Koledzy.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tarczami ATE Power Disk? Jaka jakość i jakie klocki do nich założyć?

Opublikowano

Daj sobie spokój z Ate. Też kiedyś chwalilem i wszędzie je pchalem ale od 6 lat to nieporozumienie.

Opublikowano

Daj sobie spokój z Ate. Też kiedyś chwalilem i wszędzie je pchalem ale od 6 lat to nieporozumienie.

A coś więcej? Jaki powód? Szukam tracz nacinanych lub nacinanych i nawiercanych no i nie głóśnych. Nie cierpię jak coś mi hałasuje.

Edytowane przez jarkos

Opublikowano

To kup Mikode

Opublikowano

Kup gładkie i super klocki.

Nacinane i wiercone to tylko lipa. No chyba że masz na heble tyle co na drugie auto.

Opublikowano

Ciekawe, które są cichsze. Nacinane czy nawiercane?

A gładkie i super klocki to jakie?

Edytowane przez jarkos

Opublikowano

Czy DS-y muszą być rozgrzane? Jak pracują zimne?

Opublikowano

Czy DS-y muszą być rozgrzane? Jak pracują zimne?

Nie muszą. To zwykłe klocki drogowe z homologacją. Tylko dsy opłaca się zakładać w setupie minimum 320mm :wink: Jakbyś chciał zrobić taki setup pisz :hi:

Opublikowano

Nie chcę zwiększać tarcz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.