Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie do mających większą wiedzę ode mnie odnośnie klocków i zacisku.

Będę wymieniał zaciski przednie i powiedzcie czy rozmiar wysokości klocka ma znaczenie czy nie? widzę różne rozmiary, a nie chciałbym aby klocek latał w obudowie.

Więc dobierać idealnie rozmiary czy nie?

Pozdro

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musisz miec takie klocki jak trzeba do dane go zacisku

jakie masz oznaczenie silnika ?

Opublikowano

Witam, proszę mi powiedzieć, jakiej marki kupić tarcze i klocki? Zależy mi na znakomitym hamowaniu. Tak jak jest obecnie, naprawdę hamulce są rewelacyjne. Przy prędkości 40/50 km/h auto praktycznie zatrzymuje się w miejscu. Nie chce oszczędzać na bezpieczeństwie i nigdy tego nie robię.

Opublikowano

Tak jak w 90% wiadomości w tym temacie - tarcze Zimmermann + klocki Ferodo, jeżeli chcesz poprawić skuteczność hamulców to tarcze Zimmermann Sport a jeszcze dalej klocki Ferodo DS

Opublikowano

A tematu to się nie chce poczytać trochę wstecz?

Opublikowano

A tematu to się nie chce poczytać trochę wstecz?

Przyznam szczerze, ciężko ogarnąć prawie 90 stron. Zwłaszcza że inne hamulce, klocki będą do potężnej jednostki a inne do silnika 1.6 - przynajmniej tak mi się wydaje.

Tak jak w 90% wiadomości w tym temacie - tarcze Zimmermann + klocki Ferodo, jeżeli chcesz poprawić skuteczność hamulców to tarcze Zimmermann Sport a jeszcze dalej klocki Ferodo DS

Dziękuje za pomoc.

Opublikowano

Do 1.6 to wystarczą drewniane klocki przecież ;)

A tak serio to zestaw j.w.

Opublikowano

Zestaw sportowy ciekawy, nie powiem. Tarcze za ok. 270 zł za szt. a klocków coś znaleźć nie mogę. Tzn. wersji DS bo zwykłe są. Do innego modelu ok 400-500 zł za komplet.To w tedy auto musi hamować, jeszcze lepiej niż obecnie :)

Opublikowano

komplety textar, hella- pagid też spełnią twoje oczekiwania i nie będziesz miał z nimi problemu

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

musisz miec takie klocki jak trzeba do dane go zacisku

jakie masz oznaczenie silnika ?

Silnik AWX, ale bardziej mi chodzi o to aby te różnice w wymiarach nie powodowały latania klocków tak jak teraz wewnatrz zacisku. Teraz jest tragedia ponieważ mam zacisk tak wyrąbany, że klocek ma luz i strasznie klekota.

Edytowane przez tracer10

Opublikowano

Poszukajak zacisków do tarcz 288/25mm chodzą za grosze

Do tego OZty + DSy i będzie git

Opublikowano

Dev masz dobre pojęcie na temat hamowania a powiedz mi czy zacisk od s6a5 taki dwu tloczkowy 320mm wejdzie pod felgi 16? Z jednym z chłopaków z forum rozmawiałem ale on używa 17. Szukałem informacji ale ciężko mi coś znaleźć.

e96317b77f427f7ca6ef9ea2a4a286db.jpg

Edytowane przez Klawisz-84

Opublikowano

wejdzie ,pod 16 " ja ci pisałem o swoich letnich kołach ,a zimówki mam 16" jak chcesz to podjedz dzisiaj do mnie to sobie na zywo oblukasz ,jak to wszystko siedzi.

Edytowane przez bartez80

Opublikowano

To najszybciej w poniedziałek lub po świętach.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie ma problemu ,poniedzialek mam wolny.

Opublikowano

Te zaciski są g.... warte, szukaj od Allroada

Opublikowano

ja po 4 miesiącach urzytkowania ,nie narzekam :)

Opublikowano

Cierpliwości

Opublikowano

czekam cierpliwie........

Opublikowano

Witam mam małe pytanie.

1) Jakie polecacie tarcze przód 312mm

2) Jakie polecacie klocki pod tarcze

3) Co powiecie na temat tarcz brembo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.