Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1) tarcze przód 280x22

tarcze tył 245x10

2) kup zestaw klocki i tarcze textar

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to znaczy bierz TEXTAR? chyba są różne modele, rodzaje?

A konkretnie jakie TEXTARy?

a co myślicie o tych zestawach?

ATE:

http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-tyl-audi-a4-b6-1-9tdi-101k-i5757857568.html

BREMBO:

http://allegro.pl/brembo-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b6-1-9-tdi-101km-i5891809605.html

Edytowane przez rony87

Opublikowano

textary wymiary masz podane ATE sobie odpuść bo przepłacasz za firmę która tak tylko pakuję a nie produkuję części hamulcowe

Opublikowano

textary wymiary masz podane ATE sobie odpuść bo przepłacasz za firmę która tak tylko pakuję a nie produkuję części hamulcowe

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-p-passat-b5-1-8-1-9-90km-280-i5364344563.html+ http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b6-245mm-i5953818706.html

czyli taki zestaw brać i nie będę narzekał? Czy taki zestaw jest solidny czy to zwykły standard?

Opublikowano

tu masz na tył

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b6-b7-tdi-245mm-i5081494457.html

a tu przód

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-przod-a4-b5-passat-b5-280mm-i6393911313.html

od jednego sprzedawcy

textar to jeden z dostawców części do grupy vag na pierwszy montaż

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

tu masz na tył

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b6-b7-tdi-245mm-i5081494457.html

a tu przód

http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b6-b7-tdi-245mm-i5081494457.html

od jednego sprzedawcy

textar to jeden z dostawców części do grupy vag na pierwszy montaż

dałeś dwa razy link na tył, możesz wrzucić właściwy na przód?

Opublikowano

masz poprawione

Opublikowano

A między Ferodo a ATE które będą lepsze?

Opublikowano

ok

Edytowane przez rony87

Opublikowano

A między Ferodo a ATE które będą lepsze?

Ferodo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy kończą mi sie klocki przód (dziś wyskoczył komunikat na FIS). Pacjent to B7. Mam przód zaciski 345mm. Jakie klocki proponujecie? FDB1629.....?

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Koledzy kończą mi sie klocki przód (dziś wyskoczył komunikat na FIS). Pacjent to B7. Mam przód zaciski 345mm. Jakie klocki proponujecie? FDB1629.....?

Tak. Jak chcesz to pisz :hi:

Opublikowano

Ja od siebie mogę polecić firmę Steinhof, kupiłem 2 lata temu klocki i tarcze tej firmy na przód i tył. Musze przyznać że jak za te pieniądze to działają bardzo dobrze.

Opublikowano

Witam co myślicie o firmie Rotinger czy ktoś jeździł na tarczach tej firmy znalazłem coś takiego proszę o opinię

http://allegro.pl/tarcze-rotinger-hp-klocki-audi-a4-b7-312mm-i6491555384.html#imglayer

mega to drogie i tak na prawdę nie wiadomo czemu. W dużo niższej kwocie dostaniesz Zimmeramnny i Ferodo. 200zł taniej wyjdzie lekko :wink:

Opublikowano

Ja mam zwykle Rotingery, 20kkm przejechałem na nich. Uwag nie mam, poza tym że to nie hamuje :D lecz spowalnia.

Opublikowano

Witajcie, wymieniam klocki i tarcze z przodu i tyłu. W AVF w serii z Ferodo wziąć tarcze 1706 i 1709, a klocki 1717 (przód i tył?)? Jeden litr Ate 200 starczy na wymianę na przód i tył? Z góry dzięki. Jeżdżę bardzo spokojnie więc nie zależy mi na hiper-najlepszych klockach, bardzo dobre mi wystarczą :)

W przyszłości być może zmienię na 320/288 ale rozumiem że wtedy 16" odpada, tak?

Opublikowano

Witajcie, wymieniam klocki i tarcze z przodu i tyłu. W AVF w serii z Ferodo wziąć tarcze 1706 i 1709, a klocki 1717 (przód i tył?)? Jeden litr Ate 200 starczy na wymianę na przód i tył? Z góry dzięki. Jeżdżę bardzo spokojnie więc nie zależy mi na hiper-najlepszych klockach, bardzo dobre mi wystarczą :)

W przyszłości być może zmienię na 320/288 ale rozumiem że wtedy 16" odpada, tak?

Tył fdb1083 litr płyn styknie. Jak masz wymienić całość to zainwestuj już w 320/288mm. 16` podejdą ale alu :hi:

Opublikowano

Jaka jest orientacyjna różnica w cenie za pełen zestaw klocki i tarcze przód i tył Ferodo 288/245, a to samo dla 320/288?

Oraz orientacyjny kosz za zaciski i co tam jeszcze potrzeba do przejścia z 288/245 na 320/288?

Żeby już być przygotowanym w przyszłości na koszta :)

Edytowane przez wktr

Opublikowano

320/288 ok 2200zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.