Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka łobuzy :decayed: :decayed: :decayed:

Zapraszam do zapoznania się z tym tematem:

http://www.a4-klub.pl/smf/ii_zlot_olsztyn_elblag_pomorze_w_nowej_kaletce_2425_kwiecien_2010_r-t118628.0.html

Zapraszamy serdecznie :good: :good: :good:

Znów damy czadu :kox::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

to musi być inny dzwięk jak u mnie bo mi to on się nawet podoba :>... gdyby nie to że nie wiem co to jest i się boję żeby coś nie padło to nawet bym się tym nie przejął...

no ale zobaczymy jak turbawkę wyczyszczę...

Jak planujesz to zrobić marzec/kwiecień to spróbuje załatwić może jakiś rabacik

nie no Adaś.. .za pierwszym razem to sami z kolegą się za to zabierzemy... dopiero jak coś zchrzanimy to oddam... ale raczej nie przewiduję bo swoją w AFN już czyścił skutecznie 2 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Adaś.. .za pierwszym razem to sami z kolegą się za to zabierzemy... dopiero jak coś zchrzanimy to oddam... ale raczej nie przewiduję bo swoją w AFN już czyścił skutecznie 2 lata temu...

daj cynk kiedy robisz to podpatrze może sam się tez za to zabiore :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur... :kwasny::sick3: To jest przykład do czego ludzie potrafią być zdolni jak chcą mieć duży grill z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Adaś.. .za pierwszym razem to sami z kolegą się za to zabierzemy... dopiero jak coś zchrzanimy to oddam... ale raczej nie przewiduję bo swoją w AFN już czyścił skutecznie 2 lata temu...

daj cynk kiedy robisz to podpatrze może sam się tez za to zabiore :gwizdanie:

na pewno nie wcześniej niż maj... więc pewnie najpierw u ciebie podpatrzymy :cool1:

zobaczcie na to: http://www.autokrata.pl/artykul/audi-i-pies-3226 padłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już pisałem w tym wątku moje autko po zatankowaniu na BP spaliło 9.2 na 100 przy 100 % miasto i krótkich odcinkach (auto niedogrzane). Dowiedziałem się jednak tutaj, że Elbląskiego BP trzeba omijać z daleka, więc zatankowałem na Shellu i tym razem w identycznych warunkach wyszło 8.5, więc sporo mniej ;), na spokojnej trasie (110-120) + jakieś 20% miasta spaliła mi 5.8.

Teraz zatankowałem dieselgold na Statoil (po pozytywnych opiniach kolegi GRazny), zobaczymy ile tym razem wyjdzie ;)

Więc potwierdzam opinię o dziadowskim BP - już nigdy tam nie zatankuję :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc potwierdzam opinię o dziadowskim BP - już nigdy tam nie zatankuję :thumbdown:

tylko nie "dziadowski" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc potwierdzam opinię o dziadowskim BP - już nigdy tam nie zatankuję :thumbdown:

tylko nie "dziadowski" :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny spocik wyjazdowy zaliczony...

http://www.a4-klub.pl/smf/meetingi_kujawskopomorskie-t20452.0.html;msg1413449#msg1413449

Adaś to zdjęcie drzwi to dla Ciebie... koleś kupił B6 1.8T Q z profesjonalnym nagłośnieniem (w boczku bagażnika chyba z 20" sub) i patrzeliśmy jak buczy... wszyscy ogólnie się podniecali Q i jeździli non stop... 2002r. za 33tyś... pełny S-line zewnętrzny i wewnętrzny (podświetlane klamki, diody w podsufitce, wszystkie listewki, lotka na klapie sedan, czarne skóry na sline'owych fotelach) troszkę puknięte chyba było ale bajka...

muszę przyznać że super paczkę mają...żadnych wariatów... super się gadało... ponad 2 godziny zeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny jeszcze raz dzieki za przybycie i zaprasamy ponownie :good::naughty: Może kiedyś ja tam do was zajade :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją w ciekawych aukcjach - fajna opcja na "nowe" auto, szkoda tylko że wnętrze przed I liftem ale za to Q :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...