Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to mamy zimę na samochodzie.. 

IMG_20211026_103101.jpg

IMG_20211026_103041.jpg

IMG_20211026_103025.jpg

Opublikowano

Odważny mod. Moim zdaniem nie pasują w ogóle. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Odważny mod. Moim zdaniem nie pasują w ogóle. 

Moim zdaniem też, jednak to nie nam tylko właścicielowi auta ma się podobać.

Opublikowano
Teraz, pelonek1 napisał:

Moim zdaniem też, jednak to nie nam tylko właścicielowi auta ma się podobać.

Zgadza się ale opinię można wystawić. Po to wstawił zdjęcie aby ocenić:wink:

Opublikowano

Nawet spoko to wygląda, ale lusterka mi tu teraz nie pasują, albo w kolor auta albo w kolor felg;)

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, szafa napisał:

Nawet spoko to wygląda, ale lusterka mi tu teraz nie pasują, albo w kolor auta albo w kolor felg;)

Lustra są z Ski więc takie zostają to tylko zimowy look. Mam moje org ale jakoś nie chce mi się na zimę zmieniać.

 

36 minut temu, pelonek1 napisał:

Moim zdaniem też, jednak to nie nam tylko właścicielowi auta ma się podobać.

 

34 minuty temu, Muskel1 napisał:

Zgadza się ale opinię można wystawić. Po to wstawił zdjęcie aby ocenić:wink:

Wiadomo każdemu podoba się coś innego. 

Edytowane przez karolek_ust

Opublikowano

A mi się akurat podoba. Coś innego niż oklepana czerń albo srebro :D

Opublikowano

Wg mnie to te żółte hamulce coś tu mocno mieszają w tym zestawieniu.

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, pelonek1 napisał:

Wg mnie to te żółte hamulce coś tu mocno mieszają w tym zestawieniu.

Noo może teraz nie pasują, ale i tak będa z czasem 356 i 330 to już nie zmieniam teraz koloru

Opublikowano

Hmm, zbyt kolorowo, ale to Tobie ma się podobać :D

Opublikowano
  • Autor

Mi tam się podoba. Może jak, będą z czasem większe hamulce to się kolor zmieni

 

Teraz to kolejne elementy się szykują do wiosny

IMG_20211029_102104.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jakieś propozycje na zmianę koloru zacisku @pelonek1 @szafa @Muskel1 @Michu1996

Opublikowano

Do tych felg czarne lub czerwone. 

Opublikowano

Czarne

Opublikowano

Czarne siadłyby dobrze 

Opublikowano
  • Autor

Noo ale czarne to zginą wogole w feldze 

Opublikowano

Albo chcesz wyróżnić felgi albo zacisk. Jak oba będą kierowały uwagę na siebie nie będzie to się komponowało. Ten kolor felg, który wybrałeś jest dominujący na całe auto i z szarym autem średnio to pasuje. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Srebrne czy tam grafitowe tez by siadly ?

Opublikowano
W dniu 29.10.2021 o 10:21, karolek_ust napisał:

Mi tam się podoba. Może jak, będą z czasem większe hamulce to się kolor zmieni

 

Teraz to kolejne elementy się szykują do wiosny

IMG_20211029_102104.jpg

Mam nadzieję że nie wsadzasz poliftowych lamp bo będzie polift jak każdy inny a teraz masz coś innego takie B8,25.

Zostaw zderzaki i lampy to co masz :wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Noo ale czarne to zginą wogole w feldze 

Jak chcesz kolorowe felgi to stonowane zaciski. Ja bym widział do tych felg kolor z ceramiki audi spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.