Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

czemu was na miescie nie wodac ;( nigdy was spotkac nie moge :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:28_________________________________________________qrwa, dopiero dzisiaj zobaczyłem to zdięcie, lampa tak napierdala ze wszyscy wyglądają tak jakby im sie mordki świeciły :polew: :polew: :polew: :polew: jedynie Pawcio chyba pudru uzył bo wyszedł najnormalniaście:decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czemu was na miescie nie wodac ;( nigdy was spotkac nie moge :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:28_________________________________________________q***wa, dopiero dzisiaj zobaczyłem to zdięcie, lampa tak nap***a ze wszyscy wyglądają tak jakby im sie mordki świeciły :polew: :polew: :polew: :polew: jedynie Pawcio chyba pudru uzył bo wyszedł najnormalniaście:decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Jedź na Żwirki jak chcesz kogoś spotkać :naughty:

Co do zdjęcia to najlepiej odwrócić je o 360 i oglądać twarze w masce auta :tongue4:

Swoją drogą Grzegorzu :gwizdanie: To Cię widziałem dzisiaj w szkole i Twoją A4 też :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie faktycznie jakimś dziwnym trafem lampa nie zrobiła mi z mordy jarzeniówki :decayed: (Grzesiu pudru nie było :wink4: ) , ale spoko jeszcze będzie zapewne nie jedna okazja do zrobienia jakiegoś zajebi*** zdjęcia :cool1:

Ciekawe czy ten pt nam wypali alko grill-spot bo podobno pogoda dosyć kaszankowata :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma nie wypalic! jak cos to panowie grilla bez grilla :polew: zostanie tylko alko :polew:. :) nie ma co nie rezygnujemy, trzymamy się planu, ostatecznie bawimy sie na miejscu :good:.

wezmę aparat, tylko odkryję w nim samowyzwalacz :gwizdanie:, a jak nie to jak turystą będą nam robić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma nie wypalic! jak cos to panowie grilla bez grilla :polew: zostanie tylko alko :polew:. :) nie ma co nie rezygnujemy, trzymamy się planu, ostatecznie bawimy sie na miejscu :good:.

wezmę aparat, tylko odkryję w nim samowyzwalacz :gwizdanie:, a jak nie to jak turystą będą nam robić fotki.

To się nazywa determinacja, Krzysiu :notworthy: :notworthy: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moze i mówiłes ale :drunk::polew: :polew: :polew: takze przynajmniej ja nie pamiętam,

no mów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf 3 :polew::notworthy::decayed:

:bag:

_________________________________________________________

edit.

panowie ustalmy godzine i jak robimy z dojazdem? ;p

_________________________________________________________

edit2.

skad wezmiemy grilla? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna i zgrabna Włoszka :naughty:

Alfa 156 - 1.9 JTD, 92000 km przebiegu :kox:

Na dzień dzisiejszy wrażenia jak najbardziej pozytywne i to spalanie.... 5,6 w mieście :naughty: :naughty: Co prawda jazda trochę emerycka, ale czy to ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________________

edit.

panowie ustalmy godzine i jak robimy z dojazdem? ;p

_________________________________________________________

edit2.

skad wezmiemy grilla? :polew: :polew:

Jak kolega Krzysiek słusznie napomniał o której godz robimy spotkanko? Ja myślę, że około 18-19, ale to tylko sugestia, a grilla jakoś się skołuje :wink4:

Piękna i zgrabna Włoszka :naughty:

Alfa 156 - 1.9 JTD, 92000 km przebiegu :kox:

Na dzień dzisiejszy wrażenia jak najbardziej pozytywne i to spalanie.... 5,6 w mieście :naughty: :naughty: Co prawda jazda trochę emerycka, ale czy to ważne :)

To GRATULACJĘ !!!!!!!!!!!!!! szkoda tylko, że nie będziesz władcą pierścieni.. ale ok jakoś przeżyjemy :tongue4::decayed: aha to życzę bezproblemowej jazdy i zawsze pełnego baku :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:Quba :good:

Panowie chyba grill nam się nie przyda bo pogoda chyba dziś taka jesienna się zdaje wydawać. Hm... To co pod wiaduktem i next Stokrotka? :polew: Czy pod wiaduktem i jak będzie padać to przeniesiemy się tam bliżej torów cobyśmy mieli zadaszenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba grill nam się nie przyda bo pogoda chyba dziś taka jesienna się zdaje wydawać. Hm... To co pod wiaduktem i next Stokrotka? :polew: Czy pod wiaduktem i jak będzie padać to przeniesiemy się tam bliżej torów cobyśmy mieli zadaszenie :naughty:

Ta pogoda zdaje się być jakaś pojeb*** :wallbash: hmm... też myślałem o opcji wiadukt---> stokrotka :naughty: ale chyba deszcz by nam dopełniał cały czas flaszkę :polew: :polew: także pozostaje chyba wiadukt :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... :shocked: znów sie trzeba bedzie zbesztać :polew: :polew: :polew: jakie to zycie jest ciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż... kobiety w tym tyg jeszcze nie widziałem :kwasny: i chyba się wkur** jak dzisiaj zamiast do niej jechać, będę zapijał robaka z wami :smutas: a ta pogoda taka pojeb*** że nie idzie przejść przez miasto żeby do buta się nie wlało :wallbash:

To dzisiaj byśmy mieli pełny skład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba dzisiaj podjeżdżasz włoszką? :naughty:

No właśnie Panowie, sorki, ale mnie nie będzie :wallbash:

Mam parę spraw do załatwienia, muszę parę rzeczy przy Romku porobić :confused4:

Mam jak coś to mam do was nr, więc jak się wyrobie w miarę wcześnie to zadzwonie i podjadę na chwilkę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...