Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O madafaka, nawet bez strojenia ładnie daje z tego co mówisz, to ciekawe co będzie po strojeniu :D

Opublikowano
  • Autor
filmik taki krótki i moja pani za kierownicą :)
Opublikowano

Dzisiaj widziałem Cie w białym jak pomykałeś. :naughty:

Dźwięk kozacki, z daleka słychać a zwłaszcza w tunelu jak mnie wyprzedałeś :kox:

Opublikowano

autko super na zywo lepiej sie prezentuje niz na zdjeciach i co najwazniejsze piekielnie szybkie

a ten jeden z filmikow to chyba w Lomzy nagrywany :decayed: bylo dac znac bym sie poscigal z toba :kox:

Opublikowano

chciałbym się kiedyś przejechać ;)

Opublikowano
  • Autor

No i w koncu moja S4 doczekala sie pucharu :) 1 miejsce w klasie AWD Street w 5 rundzie WST i tym samym 3 miejsce w klasyfikacji generalnej WST w roku 2009 w klasie AWD Street - najlepszy czas jaki udalo mi sie zrobic to 12,87 po wystrojeniu powinno byc o wiele lepiej :)

a tu kilka fotek:

DSC00381.JPG

DSC00343.JPG

DSC00351.JPG

DSC00053.JPG

DSC00063.JPG

Opublikowano

Wypada pogratulować :good: i czekać na nowe czasy osiągane po strojeniu

Opublikowano

pogratulowac :good: to naprawde dobry wynik

Opublikowano

Powiem Wam :) że w realu prezentuje się dużo dużo lepiej :) ja często bywam w Zambrowie i widzę te autko :) MAliiina :D

Opublikowano

W porządku wynik :) Gratuluje czasów no i auta,oby miało się coraz lepiej no i coraz szybsze było :decayed: Miałem w planach pojawić się w Ułęży,ale niestety nie miałem w końcu jak a chętnie bym się przejechał z Tobą kapecke :) Byłeś na zawodach po strojeniu czy jeszcze nie było?

Opublikowano
  • Autor

strojenia jeszcze niestety nie bylo....niebawem sie odbędzie

Opublikowano

daj znać jakie będą efekty strojenia, bo żywo jestem zainteresowany :naughty:

Opublikowano

ciekawa Ska, co prawda kolor mi nie leży, wnetrze ładne, co do modów, jak najbardziej właściwe, dobry czas wykręciłeś, ciekawe ile by było po strojeniu, u kogo to bedziesz robił??

P.S. zwinołes mi dosłownie spod nosa środkowy i końcowy tłumik :> he , cena była lepiej niż dobra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

auto będzie mi stroił moj kolega Witek MR Motors tak jak widac wlepy na aucie :) Mysle ze po strojeniu bedzie ponad 400 KM czasy sam nie wiem ale niskie 12 napewno

Opublikowano

Gratulacje!

ten golfik to nie 2.8 turbo?

Opublikowano
  • Autor

dokladnie tak to jest 2,8 4 motion turbo i jest naprawde szybki skurczybyk

Opublikowano

Do czasu... :decayed: :decayed:

Opublikowano

mmmm... :good: Bardzo zacne mody, swietne wyniki. Gratuluje :good:

Opublikowano

aw69 ruru FMIC widze ze alu ? Ile takie kolanka ? Kurcze jak robilem u mnie w 1,8T musialem zobic z kwasiaka a ciezki sukinkot ze szok :/ Nie mam w okolicy kolanek alu ...

Opublikowano
  • Autor

to nie jest alu....to kwasiak :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.