Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny termometr w liczniku


demoralizator

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanko. Wyczytałem, że jak ktoś ma klimatronik to powinien mieć i ten termometr. Pod zderzakiem wydaje się, że widziałem czujnik temperatury. Mam 97 rok po 1 lifcie, licznik ten z dwoma paskami na dole. Czy to znaczy, że termometr może być poprostu nie podpięty pod licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koledzy ja mam pytanie bo bede mial wyswietlacz z tym polem do automatu czyli mi nie bedzie to potrzebne bo mam manual i czy jakbym tam dal sygnal z czujnika np we wnetrzu samochodu to czy by mi pokazywalo temperature we wnetrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tak czytam forum i nie moge znalesc odpowiedzi na moje pytanie. przewod w kostce B pin 1 pokazuje temp z nawiewu( wiem bo spr z właczana suszarka do wlosow i temp rosła). ja chcialbym zeby mi pokazywał temp z czujnika z pod zderzaka. w ktory przewod mam sie wpiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze się wpiąłeś ale jeśli temperatura była by z nawiewu to w zimie pokazywana była by dodatnia temp. co wiem z doświadczenia jest nie realne :).

Na 100% jest to pin B1 sprawdź jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tak czytam forum i nie moge znalesc odpowiedzi na moje pytanie. przewod w kostce B pin 1 pokazuje temp z nawiewu( wiem bo spr z właczana suszarka do wlosow i temp rosła). ja chcialbym zeby mi pokazywał temp z czujnika z pod zderzaka. w ktory przewod mam sie wpiac??

napewno kostka B pin pierwszy godzinke temu zakonczylem zabawe z montazem wyswietlacza...jesli chodzi o opis to bardzo pomocny tylko ze w kostce niebieskiej zasilanie u mnie bylo w przewodzie czarno brazowym a nie w czarno czerwonym....a dokladnie 4 pin od dolu w lewej kolumnie kostki :D kostki bez problemu mozna fajnie wydostac z obudowy zeby miec dobry dostep do przewodu

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

panowie, tak czytam forum i nie moge znalesc odpowiedzi na moje pytanie. przewod w kostce B pin 1 pokazuje temp z nawiewu( wiem bo spr z właczana suszarka do wlosow i temp rosła). ja chcialbym zeby mi pokazywał temp z czujnika z pod zderzaka. w ktory przewod mam sie wpiac??

napewno kostka B pin pierwszy godzinke temu zakonczylem zabawe z montazem wyswietlacza...jesli chodzi o opis to bardzo pomocny tylko ze w kostce niebieskiej zasilanie u mnie bylo w przewodzie czarno brazowym a nie w czarno czerwonym....a dokladnie 4 pin od dolu w lewej kolumnie kostki :D kostki bez problemu mozna fajnie wydostac z obudowy zeby miec dobry dostep do przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem wyświetlacz o nr 8DO 919 272 będzie pasował do mojego przedlifta? dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem wyświetlacz o nr 8DO 919 272 będzie pasował do mojego przedlifta? dzięki za odpowiedz

bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem wyświetlacz o nr 8DO 919 272 będzie pasował do mojego przedlifta? dzięki za odpowiedz

bedzie

dziękuje kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie fabryka tez zapomniala o termmetrze w moim audi :) i kupilem taki wyświetlacz:

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

czyli wyswietlacz jest 10 pinowy niewiem jak sa one ponumerowane ale czy dobrze mysle żeby go tak podłączyc???????

Bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

moje pytania stąd ponieważ nie moge otworzyć zdjęć autora tego tematu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wyświetlacz 8L0 919 272C podejdzie do AFNa z 96? Niby na pierwszej stronie jest informacja, że podejdzie, ale bez konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok działa :):)

nie mam klimy wiec moj wyswietlacz 8LO 919 272 C 10 pin podłączyłem tak:

1 pin - +12

6 pin - masa

3 pin - czujnik temperatury

zapewne gdyby byla klima to wykorzystał bym pin 10

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

pinyy.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

a tu tez pomcne materiały zapewne wszystko było w tym poscie ale nie moge otworzyc zadnych zdjęć

[8L] Temperatura zewnetrzna- opis instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś wkleić fotkę tego czujnika i jego dokładnego położenia? Mam pod domem nowy zanabytek w postaci ADR'a z 1996 roku i wyświetlacz z zewnątrz wygląda dokładnie tak samo jak w mojej pierwszej A4 w której temperaturka jest pokazywana... Pomiędzy zderzakiem a chłodnicą klimy jest jakiś czujnik na plastikowym wysięgniku ale nie mam pojęcia czy to jest to... No i jeśli to jest to to teraz pytanie czemu niby jest a nie działa ;) Możliwe że wyświetlacz jest a nie podłączony? Bo zaślepiony wyświetlacz zdaje się że da się rozpoznać na pierwszy rzut oka a ten wygląda 100% tak jak ten który mi pokazuje temp... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie działa. Fajnie wygląda no i przydatna rzecz. Zasilanie z bezpieczników, sygnał temp z klimatronica czerwona kostka pin, a masa gdzieś tam przykręcona pod jakąś śrubkę. Brakuje mi tylko podłączenia podświetlenie i prędkościomierza, ale na to przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dzisiaj założyłem wyświetlacz temperatury. Oczywiście bez opisów tego wątku nie udało by mi się to. U mnie czujnik jest 8 pinowy, z tym że miał 5 kabelków. 4 o których wszyscy tu piszą podpiąłem zgodnie z opisami zawartymi tutaj, natomiast ten 5 (biało niebieski) podpiąłem pod kostkę C (tą brązową) klimatronika, pin 4. Wszystko działa, temperatura jak na klimatroniku. Dodam że założony jest 1 czujnik ten do klimatronika. Jeszcze raz dzięki za zawarte tu opisy były bardzo pomocne, dzięki czemu montaż trwał nie całą godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...