Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawej lampie w błotniku też wyciąłeś???

Wygląda jakby była tam folia... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wycięte, kwestia zdjęcia.tutaj masz takie jeszcze. 

20200401_220233.jpg

20200401_220510.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się tylko wydawało:whistling:

Do kalendarza coś wyślij, np nr 3:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no dzie tam, zdjęcia z telefonu więc raczej średnio:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz mi masz wydech z S4 czy tylko końcoweczki , masz gdziesz zdjęcie pod autem ? chodzi mi o rozwiazanie przejscia dwóch rur wydechu w jedna , bo w S4 to był dwa kolektory i dwururka do silnika biegła , a ty masz Skowy wydech czy taki jak w 3.0TDI tylko podwojne kominy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karolek_ust napisał:

Kolego powiedz mi masz wydech z S4 czy tylko końcoweczki , masz gdziesz zdjęcie pod autem ? chodzi mi o rozwiazanie przejscia dwóch rur wydechu w jedna , bo w S4 to był dwa kolektory i dwururka do silnika biegła , a ty masz Skowy wydech czy taki jak w 3.0TDI tylko podwojne kominy 

Wydech z S4  . Dwu rurka biegnie do środkowej puchy i potem jedno wyjście jest zaspawane :wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2020 o 09:22, KoJ@K napisał:

STEKiem już dawno kleiłem u mojej Pani i efekt mi się bardzo podoba, tutaj u siebie wyciąłem jeszcze ten biały pasek na lampach, żeby jeszcze lepiej kontrastowało z przyciemnieniem, zobaczymy które będą lepiej wyglądały na aucie :cool1:

Tutaj porównanie oklejonych lamp i nie oklejonych.

20200328_180729.jpg

Powiedz mi, jaką folię wrzuciłeś na lampy w aucie z prawej strony? I jeszcze, jak dałbyś jakiegoś linka, to była by petarda. Nie mogę tego Steka ogarnąć. Wyskakują mi jakieś inne wynalazki a nie wiem czy są ok. Nie oklejałem nigdy lamp, a że już nie mam co robić w aucie to bym się skusił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiesz jak jest :naughty:

 

Tym czasem na pokład wleciały sobie ładniejsze i przyjemniejsze w klikaniu manetki po liftowe :whistling:

20200402_190710.jpg

20200402_193140.jpg

20200402_191022.jpg

20200402_192646.jpg

20200402_190732.jpg

20200402_193226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, np tutaj jest ta folia:

Stek_Dyno_shade.jpg
FOLIA-SAMOCHODOWA.PL

STEK DYNOfshade | Poliuretanowa folia ochronna PPF w wariancie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Eee no dzie tam, zdjęcia z telefonu więc raczej średnio:whistling:

Popraw na kompie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz telefon potrafi zrobić lepsze fotki niż niejeden aparat :decayed: ja po przesiadce z iPhone'a na Hujałeja przestałem korzystać z lustrzanki do takich normalnych zdjęć :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "niestety" mam szajsunga, a tak słyszałem że ten hułałej potrafi dobrze pofocić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt z tymi szajsungami. Też mam takowego i średnie robi zdjęcia:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz P30 Pro, wcześniej miałem P20 Pro - moim zdaniem starszy model był lepszy w codziennym użytkowaniu. teraz zdjęcia do ogłoszeń samochodów, czy pracowe jak potrzeba, czy wakacyjne.. wszystko robię telefonem ;) 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Prosze, np tutaj jest ta folia:

Stek_Dyno_shade.jpg
FOLIA-SAMOCHODOWA.PL

STEK DYNOfshade | Poliuretanowa folia ochronna PPF w wariancie...

 

Podziękował:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem huaweia i mam mieszane odczucia, bo strasznie zacinał się. Prawie co drugi dzień trzeba było resetować:facepalm:

Teraz te nowe modele wydają się lepsze, bo już od niejednej osoby słyszę, że są poprostu dobre. Może jeszcze się kiedyś przekonam.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dniu tu nie zaglądałem, a tu tyle zmian. Nezły kocur, wszystkie mody na plus. Wnętrze jak nówka, nie szkoda jeżdzić?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 23:08, KoJ@K napisał:

Witam wszystkich po dłuższej przerwie i dłuższym przestoju z powodu sprzedaży swojej B6. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i wracamy do gry w troche  nowszej i świeższej odsłonie.

Z racji, że zbliżał się dzień kobiet to postanowiłem zrobić prezent...sobie :dance:samochód nabyłem w sumie troche przez " przypadek " przez wykonanie telefonu do marcina w sprawie foteli, gdzie zacząłem się żalić jakie trupy b8 miałem przyjemność oglądać jeżdżąc po Polsce za B8 , na co usłyszałem "to bierz naszą..." autko kupione po somsiedzku, z miasta, od forumowicza @mariusz36 - jeszcze nigdy nie kupowałem samochodu od tak przesympatycznej i zajebistej osoby, która mimo ilości wiosenek czuje niesamowicie klimat rezania i profesjonalnego podejścia do tego, jak nie jeden zajarany łebek :brawo: a więc  dzięki Marcinowi i Mariuszowi stałem się posiadaczem fajnie dopasionej B8. W aucie jest już sporo, troche jeszcze wleci, coś się pozmienia, poupiększa i będą z tego jeszcze większe ludzie. :a4fan:

Tak autko wyglądało w dniu zakupu, a reszta w miare modów będzie aktualizowana :hi:

 

20200305_221633.jpg

IMG_9616.jpg

Ja bym ją zrobił całą na czarno koła wszystkie znaczki relingi lusterka dopiero byś zobaczył jaka petarda by była 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...