Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 diesel edition v2


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W zasadzie w związku z tym, że auto kupiłem  w takim setupie o jakim marzyłem nie planowałem zakładać tematu ale aktualnie w związku z większą ilością wolnego czasu postanowiłem, że pokażę swoje auto tak żeby był po nim jakiś ślad tu na forum i kontynuacja poprzedniego tematu a przy okazji pokazać, że auto nie poszło na żyletki i ma się dobrze :decayed:. Samochód powinni kojarzyć starzy wyjadacze forum gdyż ma dość bogatą historię na forum :) Auto  posiadam 4 lata i zostało kupione od użytkownika adamooo ;) Jako, że auto na forum miało dość obszerną historię podrzucam link do poprzedniego tematu o aucie: 

https://a4-klub.pl/topic/32017-b6-awx-rs4-diesel-edition/#comments

Auto to A4 B6 z 1.9tdi i napędem quattro.Rok produkcji 2001. Ciekawostką jest zmieniony słupek silnika AWX na BLT  (pochodna poprzecznego ASZ z Audi A3) i na dzień dzisiejszy legitymuje się przebiegiem jedynie 75k km :) W samochodzie po kupnie było do zrobienia kilka kwestii elektrycznych i drobne poprawki lakiernicze ale to już ogarnięte i aktualnie wszystko jest na swoim miejscu.Prócz tego musiałem zająć się zakupem audio gdyż samochód kupiłem bez car-audio które było warte kilka tyś zł i przy kupnie nie wystarczyło na nie budżetu :( A więc w chwili obecnej siedzi Bose + póki co  radio 2din z seata exeo.

W moim posiadniu auto zmieniło trochę setup silnikowy mimo, że było już grzebane i moc nie była seryjna aktualnie jest tak:

- Turbo GTB2056VK 

- Nowy Fmic

- regenerowane pompki AL z większą wydajnością

- sprzęgło BRD + kevlar (skrzynia biegów 6biegowa z 2.0tdi 170km)

Na tą chwilę auto generuje 220km i okolice 460nm (dokładnych wartości niestety już nie pamiętam bo wydruk z wynikiem gdzieś mi się zapodział) Auto wystrojone dosyć skromnie ale takie było założenie bo na obecnym setupie 240km byłoby osiągalne ale na aktualnych wartościach jest po prostu bezpieczniej  ;) Auto wystrojone oczywiście u Maćka w EDC-Tuning. 

Z modów i wyposażenia (jest tego trochę więc pewnie i tak coś pominę) 

zewnętrznie:

- Pełny pakiet s-line + listwy drzwiowe z S4

- bixenon

-  felgi 19" ori z RS4 o parametrach 9J i ET29 

- hamulce s4 345/300

- końcówki wydechu rs4 

- grille przód S4

Wewnątrz: 

- luterko wsteczne fotochrom z kompasem 

- podsufitka z alcantary

- Recaro z RS4  + boczki ( w full specyfikacji, el.regulowane z pamięcią,szufladkami pod siedzeniami,cupholder z tyłu,  grzany przód i tył)

- rolety tylnych szyb

-  kierownia TT-RS + multifunckja

- tempomat 

-  gałka biegów ori RS4

- tylna roleta 

-dekory carbon 

- Guzik start engine z RS4, 

- Webasto

- tarcze zegarów RS4 + kolor fis

- lusterka fotochrom z diodami podświetlającymi przestrzeń wokół auta + obniżające się lusterko prawe po wbiciu wstecznego

 

- czujnik zmierzchu/deszczu

- lampki ambiente przód i tył

- pełny pakiet oświetlenia (przestrzeń nóg, klamki itd.)

- klimatyzowany schowek, złącze do ładowania tel. w podłokietniku

- tweetery na słupkach przednich Focal

- całe auto wygłuszone matami dynamat (dach,drzwi,nadkola tylne,bagażnik etc.)

- Przyciemnione szyby

- Szyba czołowa z b7 podgrzewana i z filtrem UV 

- Nakładki na pedały z RS4, dźwignia ręcznego pikowana skóra z RS

- ori kamera cofania w tylnej blendzie ( aktualnie nie podłączona ze względu na zwykłe radio 2din z Seata exeo)

- i wiele innych o których zapewne  zapomniałem. Oczywistych elementów wyposażenia typu abs,esp czy el.lusterka i szyby nie wymieniam bo to seryjne wyposażenie w każdej B6 :) 

Plany? W zasadzie to jakiś większych brak, regularnie dbam o auto żeby zachować je w dobrej kondycji ewentualnie jakieś drobiazgi typu rns-e do którego przymierzam się już kilka razy ale czas pokaże co mi do głowy strzeli :decayed:

Auto obecnie prezentuje się tak :) 

 

 

 

 

 

20200209_164103.jpg

20200209_164117.jpg

20200209_164131.jpg

20200209_164320.jpg

20200209_164406.jpg

20200209_164436.jpg

20200209_164653.jpg

20200209_164821.jpg

20200209_164838.jpg

20200209_164901.jpg

20200209_164925.jpg

20200209_165110.jpg

20200209_165131.jpg

20200209_165250.jpg

Edytowane przez Arek956
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawo :good:

Końcówki wydechu dałbym w czerń a pozycje  na LED aby zgrały się z zenonami.Podobnie żarówy w halo .

Jaki zawias siedzi ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :) jak Ci działa Guzik start engine z RS4 też nim gasisz furkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawo :good:

Końcówki wydechu dałbym w czerń a pozycje  na LED aby zgrały się z zenonami.Podobnie żarówy w halo .

Jaki zawias siedzi ? :eusathink:

Końcówki zostają takie jakie są, tak mi się podoba, w czerni całkowicie znikną ;)  Ledy z czasem pewnie wrzucę ale póki co nie razi mnie to jakoś strasznie w oczy. Kupiłem ledy do halogenów ale sypały błędem więc wróciły zwykłe żarówki. Dokładnego setupu zawieszenia nie pamiętam, na pewno sprężyny są Weiteca i jest zdecydowanie niżej i przy okazji twardo :grin:

11 minut temu, aker napisał:

Pięknie :) jak Ci działa Guzik start engine z RS4 też nim gasisz furkę 

Guzikiem tylko odpalam, gaszę klasycznie kluczykiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :D Niezły setup ;) 
Fajna b6'tka :D

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna , gratki fury i powodzenia w dalszych modach .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda :kox: Jeśli mogę coś doradzić, pokuś się o jakąś sesje, która uwypukli walory samochdou bo jest co pokazać :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szafa napisał:

Pięknie wygląda :kox: Jeśli mogę coś doradzić, pokuś się o jakąś sesje, która uwypukli walory samochdou bo jest co pokazać :thumbup1:

Jest taki plan ale jeszcze kilka detali chciałbym ogarnąć typu ducktail z tyłu ;)  Fakt ciężko uchwycić na zdj wklęsłość tej felgi, na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje! Felga faktycznie na żywo robi większą robotę:guma:.

Interesuje mnie, jak z bliska wyglądają końcówki wydechu owalne w okrągłych otworach zderzaka. Wrzuć jakieś foto z bliska, jak to jest ogarnięte.

Pozdr i powodzenia:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dayd_4 napisał:

Bardzo ładnie się prezentuje! Felga faktycznie na żywo robi większą robotę:guma:.

Interesuje mnie, jak z bliska wyglądają końcówki wydechu owalne w okrągłych otworach zderzaka. Wrzuć jakieś foto z bliska, jak to jest ogarnięte.

Pozdr i powodzenia:thumbup:

Zderzak jest chyba zwyczajnie podcięty ale dokładnie nie wiem bo robił to poprzedni właściciel, ale wygląda bardzo ok potem wrzucę jakieś foto z bliska ;) 

Edytowane przez Arek956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arek ?

Unikatowe to Twoje B6.

Na żywo dopiero robi wrażenie!

Full wypas to mało powiedziane.

Auto wycyzelowane w szczegółach.

Na mnie największe wrażenie robią carbonowe dodatki ??

Jak znajdziesz chwilę zamiesc je pls na foto.

Dbać i dopieszczać bo takich perełek niestety coraz mniej!

Niech niezawodnie służy jak najdłużej!

Pozdrawiam ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie niedawno się zastanawiałem czy to auto jeszcze żyje :decayed: dbaj o nie :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

a właśnie niedawno się zastanawiałem czy to auto jeszcze żyje :decayed: dbaj o nie :good::)

żyje i jak widać ma się całkiem nie najgorzej :D Tak się własnie zastanawiałem czy po takiej przerwie i odejściu starej gwardii forum będzie ktoś kto pamięta jeszcze to auto i jednak się okazuje wciąż jest rozpoznawalne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaszek12 napisał:

Fajny Sedan :drool3: możesz pokazać fotki tej ładowarki w podłokietniku? Z góry dzięki ;)

Wydaje mi się, że to nie jest ori rozwiązanie, w dodatku jest to do jakiegoś starszego modelu iphone ;) Ale luzik,jutro pewnie będę przy aucie to zrobię foto i przy okazji trochę zaktualizuje temat bo wleciały złote zaciski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko,vfiz zamiast budzików bardziej by pasował i nie zmniejszał by pola widzenia ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...