Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, MgrRazer napisał:

 

71DB5F8C-3CF4-4146-B164-D6A65BF1A68A.jpeg

Dzięki :thumbup1: No to chyba już wiem jak u mnie pójdzie docelowo :lol:

Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe wycieraczki, po przebojach z valeo i bosh kompletnie nie wiedziałem co kupić, może na podróby trafiałem, nw..

Zdecydowałem się na flash’a, póki co się spisują :thumbup1:FEA35FCA-90D5-4912-90EF-0EB29978941B.jpeg

Spokojnie modów przez jakiś czas nie bd bo mnie zjecie chyba :grin:

1C34EC16-5DBC-447B-B04F-FC6A94133DA0.jpeg

Opublikowano
46 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Zdecydowałem się na flash’a, póki co się spisują 

Ja mam obecnie visee,powiem Ci ze jak za tą cenę to naprawdę dobry zakup. Jakieś 40 zł za kpl.

Opublikowano

Rób ten w środek w real carbon i nawet się nie zastanawiaj.  Lepszego wykończenia środka nie ma i kropa. Mnie już się nie chce carbonować z tymi dekorami  /rolka carbonu u mnie  w garażu się poniewiera / dlatego oddam swoje do pokrycia..

Swego czasu miałem full carbon  w środku w 330 Cd e46 i wyglądało to mega.  :guma:

 

Opublikowano

Jak już zmieniasz na carbon to i kiere też zmień:lol1:

Będzie elegancko :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Rób ten w środek w real carbon i nawet się nie zastanawiaj.  Lepszego wykończenia środka nie ma i kropa. Mnie już się nie chce carbonować z tymi dekorami  /rolka carbonu u mnie  w garażu się poniewiera / dlatego oddam swoje do pokrycia..

Swego czasu miałem full carbon  w środku w 330 Cd e46 i wyglądało to mega.  :guma:

 

Na spokojnie, wleci na pewno ale już wiem że pójdę nie w folie a w hydrografike :banan:

 

4 godziny temu, Adam87 napisał:

Jak już zmieniasz na carbon to i kiere też zmień:lol1:

Będzie elegancko :thumbup:

Przemyśle to :naughty:

Opublikowano

Piotrek ja bym jeszcze zapodał tarcze zegarów od MOMANa , odmładzają środek niekwestionowanie. Po za tym możesz sam zaprojektować je.  Środek po carbonie bedzie już klawo się prezentował . Koszt coś półtorej stówki więc tragedii nie ma  a jakość bardzo dobra .  :guma:

Opublikowano
  • Autor

@dekiel 13 No i właśnie zdradziłeś moje przyszłe mody :polew:

Opublikowano
  • Autor

W końcu po paru tyg auto umyte :banan:FFC28FD0-CFC6-416B-BD74-0E376F908CC1.jpeg

Wpadły ledy do wnętrza od MarketLed i ściągnąłem folie z dekorów EC29517E-8F35-4B05-8C14-2D4DECFB9CF5.jpeg57E3DA18-B859-4373-8577-3E4BB26EA359.jpeg

Szkoda że aparat nie robi lepszych zdj bo wgl nie oddaje efektu jak to swieci :facepalm:

I tak na marginesie.. zastanawiam się nad zmiana gałki, tylko nw czy brać Ori z a3 czy może ten „zamiennik”, może ktoś ma i może się wypowiedzieć i podesłać foty jak to wyglada ? ? 6C884B1B-1174-4659-A1F3-BCEB83C1FEB1.png

I do tego wpadły emblematy BOSE 

0C7212A3-3E25-444B-9EED-41BACF6FD6AF.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Fajne mody?

Jaka temperatura barwy LED?

Gałki szukaj Ori.

Zupełnie inna jakość no i zdecydowanie trwalsza będzie.

Można używki w bdb stanie w dobrej cenie upolować.

Te chinole tandeta.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, black4 napisał:

Jaka temperatura barwy LED?

6000K 

Godzinę temu, black4 napisał:

Gałki szukaj Ori.

Okej to tak uczynię w takim razie

:hi:

Opublikowano

Tkoczu_

Też wziąłem LED-y chłodniejszej barwy 6000K.

Tu masz fajne ori gałki manual 6 biegów S line:

Perforacja:

ALLEGRO.PL

Kup teraz GAŁKA + MIESZEK AUDI A1 8X...

I gładka:

ALLEGRO.PL

Kup teraz S4 B8 S5 GAŁKA ZMIANY BIEGÓW S-LINE MANUAL 6B IGŁA z...

Pozdrawiam ?

Opublikowano

@Tkoczu_znaczki bose są demontowane czy trzeba cala maskownice wymieniac? Mam u siebie założone boczki z bose jak montowałem szyby i nie wiem co z tym zrobić. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_znaczki bose są demontowane czy trzeba cala maskownice wymieniac? Mam u siebie założone boczki z bose jak montowałem szyby i nie wiem co z tym zrobić. 

Trzeba maskownice zmienić, ale zostaw bo pewnie w przyszłości „coś” wpadnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Łowca okazji się odpalił i kolejna paczuszka 

Nówka sztuka z a3 :banan:

1B733F0B-E77D-44EC-98C7-830DEDEC4653.jpeg

67F35178-7C0D-407D-99A6-E431C332DF7C.jpeg

Opublikowano

Ile takie cudo? Możesz PW jak nie chcesz tutaj.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Ile takie cudo? Możesz PW jak nie chcesz tutaj.

Nie całe 200 pln z przesyłka 

Opublikowano
2 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Nie całe 200 pln z przesyłka 

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Długo nie wytrzymałem :grin:46D63740-9273-47CC-8AE3-14554EF2BE66.png

A tu różnica między stara sline ( już mocno zmęczona życiem ) a nowa z a3 - jutro zrobię lepsze foty za dnia .

4F7096F6-FEAF-4A9A-9E97-798B8B0E10AA.jpeg
 

Jeszcze paczka z Ali przyszła..

Emblemacik na kiere6FC5AADD-BC0A-4EA3-BFD1-BD30E27BE87A.jpeg

 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Strasznie tą gałkę ktoś maltretował :grin:

Nowa dobrze siadła :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.