Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiek, skąd dorwałeś te przysłony, Mateusz nie chce się przyznać, ??

Opublikowano

Piękna kiera:wub:

Do takiej Eseczki to mod taki 'must have' :wink4:

Opublikowano

Ładnie kierata wyszła ? ps. Co to za pęknięcie na ringu w poduszce ? 

Opublikowano

Kiera- miód, malina :kox::git:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, karol1981 napisał:

Grzesiek, skąd dorwałeś te przysłony, Mateusz nie chce się przyznać, ??

Hej, przysłony robił @pawelosinski83, może powie co i jak. 

20 minut temu, Norbas napisał:

Ładnie kierata wyszła ? ps. Co to za pęknięcie na ringu w poduszce ? 

Hej, specjalnie wrzuciłem tak, żeby było to widać, czekałem kto wypatrzy - niestety tak z rozbieraniem i składaniem takich dekorów jest, już sam koniec składania wszystkiego do kupy, ostatnie dociśnięcie i pękł. Jest zamówiony nowy, logo i ring sypnięte w Nardo Grey z palety RS, ale nie podoba mi się i jak przyjdzie ring to wszystko maluje w czarny mat. Wstępnie, jeszcze mysle, ale raczej tak będzie finalnie. 

Opublikowano
4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Hej, przysłony robił @pawelosinski83, może powie co i jak. 

Hej, specjalnie wrzuciłem tak, żeby było to widać, czekałem kto wypatrzy - niestety tak z rozbieraniem i składaniem takich dekorów jest, już sam koniec składania wszystkiego do kupy, ostatnie dociśnięcie i pękł. Jest zamówiony nowy, logo i ring sypnięte w Nardo Grey z palety RS, ale nie podoba mi się i jak przyjdzie ring to wszystko maluje w czarny mat. Wstępnie, jeszcze mysle, ale raczej tak będzie finalnie. 

Zdarza się, co zrobisz :)  Ja bym przemyślał logo w ori kolorze a ring tak jak piszesz. Daj znać wiele cię wyniosło za ring i logo :) 

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Norbas napisał:

Zdarza się, co zrobisz :)  Ja bym przemyślał logo w ori kolorze a ring tak jak piszesz. Daj znać wiele cię wyniosło za ring i logo :) 

Ale o co dokładnie pytasz? Malowanie Ringu i logo, czy zakup nowego?

Opublikowano

O zakup nowego logo i ringu  :)

Opublikowano

Trzeba przyznać ktoś miał niezły gust w konfiguracji nowej kiery ✌️?

Gratulacje i pozdrowienia ?

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Norbas napisał:

O zakup nowego logo i ringu  :)

W ramach reklamacji, bezkosztowo. 

2 godziny temu, black4 napisał:

Trzeba przyznać ktoś miał niezły gust w konfiguracji nowej kiery ✌️?

Gratulacje i pozdrowienia ?

 

No widzisz Macieju, ten kto mi wieczorami doradzał i debatował naprawdę musi mieć wyczucie i gust... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Przedostatni mod, który czeka na założenie w piatek - 19x9 et 33, mój ulubiony parametr do B7, inny wzór niż poprzednie rotory, ale uważam że siądzie. Myślałem nad jakimiś custom felgami, ale te trafiłem za śmieszne pieniądze i nie ma co wymyślać na ten sezon. 

Na felgi naciągnięte nówki Continentale Conti Sport Contact 5P z homologacją Audi AO 235/35 R19.

 

Dajcie znać, co myślicie :thumbup1:

D724B00B-1297-462A-AE4C-BC0959233DE9.jpeg

781E869E-F451-4CB9-AC1B-9BCDE70B5230.jpeg

Opublikowano

Słuszny wybór ! 
Też na nie polowałem jakiś czas temu :kox:

Opublikowano

Rolka fajna, będzie dobrze, kiera totalnie mi nie leży, za dużo się tam dzieje, i tak jakoś nie pasuje do klimatu b7

Opublikowano

Jak dla mnie felga bardzo ładna i może fajnie siąść na aucie. 

 

Opublikowano

Ładnie te felgi siądą do esy :thumbup1:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

RS4? Ładnie siadło. :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Słuszny wybór ! 
Też na nie polowałem jakiś czas temu :kox:

Poluj dalej, sezon przed nami 

 

Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

Rolka fajna, będzie dobrze, kiera totalnie mi nie leży, za dużo się tam dzieje, i tak jakoś nie pasuje do klimatu b7

Pomysły były różne, i były dużo bardziej pstrokate niż efekt końcowy. Jak zmienie ring i logo na czarny mat będzie trochę bardziej kameralnie. Generalnie uważam, że jak wrzucę do kabiny ją to może zmienisz zdanie :eusathink:

 

17 minut temu, george napisał:

RS4? Ładnie siadło. :)

Nie, to nie RS4. Rolke z RSa ma @dayd_4, ja kupiłem podobne ale z S5. 
Tak to wyglada na DTM, zobaczymy jak będzie przy moim kolorze budy..

 

70FB7E33-A213-47AA-A45C-0CEAA84DA508.jpeg

Opublikowano

Ano, kierka wleci do środka to będzie łatwiej ocenić, jeśli o mnie chodzi to ma się podobać tobie przede wszystkim; ale za to rolka będzie :thumbup1:

Opublikowano

Kółeczka ładne :thumbup:

Grzesiu, zrobisz fotkę jak leży ten rozmiar opony wzgledem felgi? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.