Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
48 minut temu, Rob@k napisał:

Obawiam się, że w tym przypadku już tylko mysliwy :polew::polew::polew:

Zgłaszam się...

Opublikowano
  • Autor

Moja ślicznotka już ma nowe zawieszenie (wahacze itd) :dance2::drunk::a4fan:

Następny cel::cygaro::audi:

-- Wymiana łożyska (prawy przód komplet) :dance2:

-- Wymiana wiązki do ABS ( usunięcie problemu z TPMS):dance2:

--Montaż projektorów tył + PDC (przód):dance2:

 

 

20220513_140050 (2).jpg

20220513_140114 (2).jpg

20220513_140148.jpg

20220513_140315 (2).jpg

20220513_140338.jpg

20220513_140343.jpg

20220513_140454.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jeszcze jakieś większe koło by się przydało

gdyż  S4 (i to ULTRA) nie przystoi taka mała felga:decayed:

Opublikowano

Wahacze profilaktycznie a śruby stare ? wiązka tez ładnie połatana nie mów, że w aso tak łatają :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Norbas napisał:

Wahacze profilaktycznie a śruby stare ? wiązka tez ładnie połatana nie mów, że w aso tak łatają :decayed: 

Napisane wyżej jak byk, że wiązka będzie dopiero robiona.:facepalm:

Opublikowano
18 minut temu, Norbas napisał:

Wahacze profilaktycznie a śruby stare ? wiązka tez ładnie połatana nie mów, że w aso tak łatają :decayed: 

Bo w ASO to tylko kawę sie pije a auto robione u Pana Janka. 

Opublikowano

@NelsonPL koledzy dobrze piszą tzn. może nie wszystkie śruby ale niektóre tzn. te które są dokręcane z właściwym momentem i na koniec o jakiś kąt oraz wszystkie nakrętki, bo są samozabezpieczające powinny być dane nowe przy zmianie zawieszenia.

Opublikowano

Zawsze zakłada się nowe śruby to zawieszenie i zderzak błotnik . Śruba raz dociągnięta nie nadaje się bo jest przeciągnięta . Ale to nie nasz problem koledzy 

Opublikowano

@NelsonPLi jak tam mody? dzieje się coś nowego?

Opublikowano
44 minuty temu, vanillah napisał:

@NelsonPLi jak tam mody? dzieje się coś nowego?

uff jak dobrze, że nie tylko ja czekam na ten piorunujący efekt projektorów na tył z Aso z USA czy z Niemiec :cygaro:

myślałem że tylko ze mną jest coś nie tak  :kox:

Opublikowano
W dniu 13.05.2022 o 16:34, karolek_ust napisał:

Zawsze zakłada się nowe śruby to zawieszenie i zderzak błotnik . Śruba raz dociągnięta nie nadaje się bo jest przeciągnięta .

Pitolisz kolego głupoty ,to nie głowica , orginalne śruby są lepsze jakościowo i wytrzymalsze od tych dołączanych z zamiennikami i o ile nie zostały zmasakrowane lub poprzeciągane poprzez niewłaściwe dokręcanie to spokojnie można je użyć ponownie w wielu miejscach.

Opublikowano
Godzinę temu, krzychuG napisał:

Pitolisz kolego głupoty ,to nie głowica , orginalne śruby są lepsze jakościowo i wytrzymalsze od tych dołączanych z zamiennikami i o ile nie zostały zmasakrowane lub poprzeciągane poprzez niewłaściwe dokręcanie to spokojnie można je użyć ponownie w wielu miejscach.

A to powiedz mi jak odkrecasz je skąd wiesz czy poprzednik je dokręcił , odpowiednim momentem czy użył pneumata i ile fabryka dała . Ale nie napisałem że zakładam śruby zamienniki . Jak robię zawieszenie to śruby idą zawsze z org bo mają klei na gwincie w większości przypadków . A stara śruba i nakrętka samokontrujaca nie nadaje się . Ale każdy dba inaczej o swoje bezpieczeństwo i zmienia według swoich zasad .  Są tacy co twierdzą że olej w skrzyni i płyn hamulcowy też się nie wymienia 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, krzychuG napisał:

Pitolisz kolego głupoty ,to nie głowica , orginalne śruby są lepsze jakościowo i wytrzymalsze od tych dołączanych z zamiennikami i o ile nie zostały zmasakrowane lub poprzeciągane poprzez niewłaściwe dokręcanie to spokojnie można je użyć ponownie w wielu miejscach.

Dokładnie...

Opublikowano
16 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie...

Nie no racja ty to jest znawca we wszystkich a dokładnie w usuwaniu komentarzy .

Zapytaj się normalnego mechanika to ci powie że zmienia bo nie naraża nikogo na wypadek . I śruby wizualnie starej nie oceniasz czy została przeciągnięta czy nie . Ale stać cię na jakieś projektowy z USA bo to musi być OEM a bezpieczeństwo idzie na lepki bo po co kupić komplet śrub . Nie moje auto nie mój problem . 

Opublikowano
  • Autor

Zamek-Niedzica 20.05.2022 :dance2:

20220520_184357.jpg

20220520_184514.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Łożysko (prawy przód) wymienione.:cygaro:

Znowu nastała cudowna cisza.:dance2:

20220611_213916.jpg

2222222.jpg

Opublikowano
  • Autor

W dziale ,,Multimedia, Komutery'' można obejrzeć  film Terminator: Hunter Killer:cygaro:

Jestem autorem polonizacji. :cygaro:

Moja Piękność też tam się pojawiła. :)

 

Edytowane przez NelsonPL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny dodatek który wpadnie w ciągu kilku dni do mojego ULTRA Audi. :dance2:

Wieszaczek oryginalny. :cygaro::a4fan:

 

SAMOCHODOWY-WIESZAK-NA-UBRANIA-AUDI-NA-ZAGLOWEK (2).jpg

800_1482_2-900x1900_600x600 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Kolejny mod który ma być a zdjęcia , google i hokus pokus czary Mary i nie ma . Tak jak projektory wideorejestratory 

Opublikowano
7 godzin temu, NelsonPL napisał:

Kolejny dodatek który wpadnie w ciągu kilku dni do mojego ULTRA Audi. :dance2:

Wieszaczek oryginalny. :cygaro::a4fan:

 

SAMOCHODOWY-WIESZAK-NA-UBRANIA-AUDI-NA-ZAGLOWEK (2).jpg

800_1482_2-900x1900_600x600 (2).jpg

Ultrasweter będziesz miał gdzie powiesić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.