Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obraz jest ok, tylko przerobic instalacje pod przekaznik i gra gitara :)

Edytowane przez unilite

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kamerka działa. podłaczenie z wykorzystaniem przekaznika.

polecam :)

nagranie w nocy:

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info ?

Czyli już kilka osób zadowolonych i bez przepłacania ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z oryginalna kamerką 8K0 będzie to działać? bo mam taką z blendą z A8 D4 i zastanawiam się czy kupować ten moduł z alli?

Edytowane przez XXXXXXX

Opublikowano
  • Autor

Zapewne kwestia przejściówki z fakra na chinche, jakie masz przewody w tej kamerze? Wyżej już był poruszany temat o tych przejściówkach z ori kamery. 

Opublikowano

Kupiłem i ja, z perypetiami, ale jest, działa. Prawie ;)

Otóż w kanale 04 ustawiam wartość na 1 i działa. Kamera się włącza jest super. Wyłączę zapłon, radio się uśpi i... w kanale 04 znowu wartość 0, nie działa. Wygląda to tak, jakby RNS tracił to ustawienie. Kiedyś dokładałem AUX, działa do tej pory a kamera ginie...

Używam kabla Viaken VAG KKL USB. Vag-Com nie chce się połączyć z radiem ani navi (wywala zbyt dużą ilość błędów komunikacji). VCDS lite i "odblokowany" łączą się bez problemu. Zastanawiam się czy problemem nie jest fakt, że VCDS nie zapisuje wartości 1 jakoś tymczasowo? (wywala komunikat, że nie można zapisać itp. ale 1 się pojawia)

Opublikowano

Kupiłem i ja, z perypetiami, ale jest, działa. Prawie ;)

Nie, mam zdecydowanie RNS-E. Był oryginalnie.

Opublikowano
  • Autor

Ale zwykła wersja czy ledowa? Masz przycisk Media czy CD/TV? 

Opublikowano

Mam zwykłego RNS-E i nie jest to wersja LED. CD/TV i nie ma błyszczącej ramki. 

Zastanawiam się, czy VCDS nie zapisuje jednak tej wartości jakoś testowo? Dziś podjadę do kolegi z HEX-CANem i zobaczymy 

Opublikowano

Jak CD/tv to zwykły. A błyszcząca ramka w ledzie była tylko w A3. W a4 są ze zwykłą ramką i różni się to tylko przyciskiem Media patrząc na navi z przodu.

Możliwe że kabel jest za słaby i nie radzi sobie z zapisem wartości adaptacji. Sprawdź na czymś lepszym.

Opublikowano

Zamówiłem, zobaczymy co z tego będzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ze względu na sporo pytań na PW zaktualizowalem post o odpowiedzi na nie ;)

Myślę, że powstał fajny DIY z montażu kamerki dla RNSE :D

Opublikowano

Działa :)

Zmieniłem kabel i po Can przyjęło apadtację:)

Jedyne co muszę zrobić to zamontować "delay filter relay" bo po wrzuceniu wstecznego obraz pojawia się i po ok 5 sekundach na chwilę ginie

Edytowane przez Dobrzyn

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie kupilem modul polecany przez Kamila. Wtyczka do rns zaadoptowana z licznika od a3. Rns w kanale 04 przekodowane na 1. Przewody podpięte zgodnie z rozpiska. Modul podpięty na krótko w celu sprawdzenia czy działa i niestety żadnej reakcji. Kamera jakaś badziewna od chińskiego radia ale sprawna. Rns z przyciskiem cd/tv. Co jeszcze mam sprawdzić?

Opublikowano
  • Autor

Jak wrzucasz wsteczny to się zmienia chociaż obraz na czarny na rnse? Dałeś zasilanie na pin c2 po wstecznym? 

Opublikowano

Wszystko podpięte na krótko. +/- z modułu i +/- z kamery. Nic się w rns nie dzieje. Nie podpinałem się pod wsteczny 

Opublikowano

Musisz podpiąć sygnał wstecznego czyli +12v po wbiciu wstecznego na kostkę radia. Na pin C2 bez tego rns nie wie że ma przełączyć się na kamerę

Opublikowano

No i to miało być moje kolejne pytanie co wyzwala w rns sygnał kamery. Zaraz idę sprawdzić 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Grzyb01 napisał:

No i to miało być moje kolejne pytanie co wyzwala w rns sygnał kamery.

Nie czytałeś uważnie pierwszego posta ?

Screenshot_20210228-191123.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.