Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Przelotkę to ja może załatwiłem w 10 min, kwestia tego czy wcześniej sobie przygotujesz wszystko, czy będziesz dopiero zarabiał końcówki/lutował w aucie itd... 

Jak ktoś chce puścić ori kanałami pod dywanami, no zejdzie dłużej, a puścić progiem może i by się zmieścił w 2-3h ;)

Nie ma się co spieszyć, lepiej to zrobić raz a porządnie ! 

 

 

Jak chcesz pod progiem puścić, to i tak trzeba je zdejmować wraz z odbiciem słupka b, a przy zdjętych progach lekkie odgięcie dywanu i mamy Ori wiązkę, w którą można wcisnąć kabel, mały detal a kabel pójdzie tam, gdzie powinien ;)

Opublikowano

Co będzie jeszcze potrzebne oprócz rzeczy wymienionych w pierwszy poście?

Chodzi mi o jakieś dodatkowe kable, złączki itp.

Chciałbym już mieć kompletny zestaw do założenia. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam pytanko cza adapter tego typu też podejdzie? 97,27 zł  10%OFF | RGB na CVBS (RCA) sygnału AV 26 PIN Converter Adapter do VW Passat CC Tiguan kamera cofania RNS510 RCD510 RNS315, aby kamera AV

 

 

Opublikowano

Witam. W weekend podłączyłem u siebie ten zestawik ale dodałem do tego sygnal bezprzewodowy. Wszystko było by ok gdyby nie zakłucenia obrazu. Na zgaszonym silniku jak włączę wsteczny jest super obraz ale kiedy nacisnę stop obraz znika. Na odpalonym silniku obraz skacze niesamowicie na wstecznym a że stopem też znika. Dopiszę od razu że skrzynią multitronic. Moje pytanie to czy da radę to jakoś rozwiązać jakimś filtrem czy trzeba kabel przeciągać specjalnie?

Edytowane przez Prz3m4s

Opublikowano

Dzięki wszystkim za pomoc... Tylko nie wszyscy na raz? dla potomnych napiszę żeby nie brać masy z lampy jak to w instrukcjach zapisują. Wystarczy ta co jest w klapie i obraz jak ta lala? lampy jakieś zakłucenia tworzyły przy wciśnięciu stop po włączeniu świateł obraz całkiem znikał. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki Kamil za świetny manual, właśnie sobie według niego kamerkę zainstalowałem, co prawda kamerkę inna ale wsztko poza tym jak w manualu

IMG_20211107_112430.jpg

Edytowane przez Jenot71
Literowka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dla kontynuacji tematu założyłem i ja u siebie w B7 sedan. Co prawda nie jest tam taka przelotka jak w kombi ale ominąłem ja w cywilizowany sposób. Moduł od @woszu, kamera jakaś z alledro za 120zł i kabelek z tematu. Muszę pochwalić adapter bo obraz mi zmienia bardzo płynnie a możliwości regulacji w samym adapterze pozwalają dopasować obraz do indywidualnych wymagań. Ogólnie mod na plus. I upchać przewody w Ori wiązce też idzie w miarę normalnie. Tylko ja nie zmieściłem się że wszystkim w tak krótkim czasie. Aha... Pierwsza kamera "rybie oko" nie łapała mi kolorku na adapterku. Druga z płaskim oczkiem chodzi lalunia. Ale UJ WI dlaczego... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Ja pocioglem plus z wstecznego z lampy tylnej i mam rozumieć że mam go zrobić na przekaźniku i podać go na zielana wtyczkę od radia?

Opublikowano
  • Autor

Tak, ewentualnie spróbować soft który umożliwia aktywację kamery po CAN, tylko nie wiem czy ktoś już to testował czy działa bez podpiętego RFSL

Opublikowano
47 minut temu, kamil-vag napisał:

Tak, ewentualnie spróbować soft który umożliwia aktywację kamery po CAN, tylko nie wiem czy ktoś już to testował czy działa bez podpiętego RFSl

Opublikowano

O jakiej wersję siftu radia masz na myśli?

Opublikowano

O jakiej wersję siftu radia masz na myśli?

Opublikowano

Wysłałeś mi soft podaj jak możesz wersję bo Ja z tego Ci pamiętam mam 750

Opublikowano

Pany ja mam taki problem

Radio RNSE  soft nie wiem jeszcze jaki

Interfejs CarAudio Systems RL-RNSE do kamery cofania Obsługuje tylko kamery NTSC

Ramka tablicy rejestracyjnej z kamerą cofania format: PAL / NTSC

I mam obraz taki

IMG_20220126_210631.thumb.jpg.caab649421dce0575e59416806d316ee.jpg

Kamera nie może sie dogadać z modułem NTSC? czy szukać jeszcze gdzieś przyczyny?

Opublikowano

Witam napisałeś że do tego modułu kamerki jest załoczony jakis moduł do separacji i zastopiles go przekaźnikiem jak to dokładnie zrobiłeś 

Opublikowano

Witam wypaliłem płytkę z softem z obrazem iso nie chcę ruszyć w czym może być problem 

Opublikowano

Wyświetla się napis aktualizacja softu 720 zero reakcji 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.