Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Kamilu możesz podpowiedzieć jak wymusić vcds odpalenie płytki z tym softem i czy ten soft jest w języku pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, polski

wchodzisz w moduł 56, adaptacja, kanał 97

0 - Normal operation, unit performs updates only

1 - Force downgrade to older version, requires older DVD/CD

i zapisujesz wartość 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wgrać tego soft Dzięki Kamilu,a może wiesz jak zainstalować polskiego lektora do navi,systemu auta Audi a4 b7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić od kogoś mapę z lektorem polskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Daniel0605 napisał:

Udało się wgrać tego soft Dzięki Kamilu,a może wiesz jak zainstalować polskiego lektora do navi,systemu auta Audi a4 b7 

Nie warto bawić w się w to polskie badziewie, Ori angielski lektor dużo lepszy. Nie ma tam skomplikowanych słów więc łatwo ogarnąć komunikaty.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak Mateusz napisał, lepiej Ori mapka, ostatnie są z 2020r oznaczone jako Last Edition, także wsparcie dla RNSE zakończone, dobrze, że jeszcze ten Stuart pracuje nad tym alternatywnym softem dla RNS-E i nawet dla zwykłego CD/TV zrobił już betę gdzie mapy będzie można odtwarzać z karty SD, oraz używać kart o większych pojemnościach niż 4GB...czekam na PL wersję tego softu i sam z chęcią protestuję ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil-vag napisał:

dokładnie jak Mateusz napisał, lepiej Ori mapka, ostatnie są z 2020r oznaczone jako Last Edition, także wsparcie dla RNSE zakończone, dobrze, że jeszcze ten Stuart pracuje nad tym alternatywnym softem dla RNS-E i nawet dla zwykłego CD/TV zrobił już betę gdzie mapy będzie można odtwarzać z karty SD, oraz używać kart o większych pojemnościach niż 4GB...czekam na PL wersję tego softu i sam z chęcią protestuję ?

Jakiś link? Nawet i po ang chętnie zassam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 20:55, kamil-vag napisał:

dokładnie jak Mateusz napisał, lepiej Ori mapka, ostatnie są z 2020r oznaczone jako Last Edition, także wsparcie dla RNSE zakończone, dobrze, że jeszcze ten Stuart pracuje nad tym alternatywnym softem dla RNS-E i nawet dla zwykłego CD/TV zrobił już betę gdzie mapy będzie można odtwarzać z karty SD, oraz używać kart o większych pojemnościach niż 4GB...czekam na PL wersję tego softu i sam z chęcią protestuję ?

Będę brał od niego soft do 193 z tym pakietem rozszerzeń, pisał że Vim działa na nim więc dla mnie bajka, dodatkowo pracuje nad możliwością wyświetlenia wizualizacji czujników i obrazu z kamery, wtedy już by był wypas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, K4rol81 napisał:

pisał że Vim działa na nim więc dla mnie bajka

pisałem Ci o tym już dawno to nie wierzyłeś ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

pisałem Ci o tym już dawno to nie wierzyłeś ?

Zapomniałem ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wczoraj przyszedł moduł z Chin do kamerki cofania wszystko zainstalowałem tak jak Kamilu opisałeś i rewelacja hula jak talala ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zabrałem się dzisiaj za montaż tej kamerki bo pogoda wręcz się o to prosiła i.. klapa totalna. Kamerka Wam wszystkim pasowała a mnie nie. Dla mojej blendy musiałaby mieć wymiary 11,5x32 i maks 30 wysokości. Pomijając to, że mikrostyku w żadną z tych kamer dostępnych na necie nie wsadzę to najbliżej 'pasuje' mi kamerka o wymiarach 110 x 31.. Jak to u Was siedzi? Cykniecie fotę? I jak poradziliście sobie z mikrostykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, dacie radę cyknąc te foty? Ewentualnie jakieś porady jak sobie z czym poradzić w tym uchwycie klapy :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał:

Chłopy, dacie radę cyknąc te foty? Ewentualnie jakieś porady jak sobie z czym poradzić w tym uchwycie klapy :co:

Zaraz będę szedł do aut to zrobię zdjęcie.

Wymiar kamery 109mm x 30mm

Edytowane przez kosik25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu jeszcze 1 kamerę nie zamontowaną więc może jej wymiary Ci się przydadzą 

20220316_091240.jpg

20220316_091253.jpg

20220316_091814.jpg

20220316_091830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi, że Langista zamówiłeś złą kamerkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...