Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Magic OEM+ by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna sztuka, widzę kujawsko-pomorskie, to może do zobaczenia na drodze. :D @george i do zobaczenia w CG  :D

Opublikowano

@FroS-t przepiękna jest:kox: Fotele z S4 też chciałbym mieć w B8 ale cięzki temat trafić;)

Jak będziesz chciał spowalniacze to mam coś takiego 1DD101FD-DC25-4F57-937A-D556B6949771.jpeg

Kolor możemy dopasować:wink:

Kur... przecież to Kojaka auto ale jestem zamulony po tych świętach:dziura:

 

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Wandej napisał:

@FroS-t przepiękna jest:kox: Fotele z S4 też chciałbym mieć w B8 ale cięzki temat trafić;)

Jak będziesz chciał spowalniacze to mam coś takiego 1DD101FD-DC25-4F57-937A-D556B6949771.jpeg

Kolor możemy dopasować:wink:

Kur... przecież to Kojaka auto ale jestem zamulony po tych świętach:dziura:

 

Właśnie o takich spowalniaczach myśle, zobaczymy jak się ułoży finansowo , a to p&p ?

Opublikowano
3 minuty temu, FroS-t napisał:

Właśnie o takich spowalniaczach myśle, zobaczymy jak się ułoży finansowo , a to p&p ?

tulejki jako dystans i dłuższe śruby potrzeba 

Opublikowano
Godzinę temu, gagat3k napisał:

tulejki jako dystans i dłuższe śruby potrzeba 

To nie wystarczy. 

Opublikowano
  • Autor

Wszystko już wiem za sprawą @Wandej?

Opublikowano

Gratuluję zakupu autka:hi:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Gratuluję zakupu autka:hi:

Thx :oczko:

Opublikowano
8 godzin temu, Gibons napisał:

To nie wystarczy. 

No i podszlifować zwrotnicę :) swoją drogą na zagranicznych forach widzialem posty jakoby akebono słabo pasowało do montażu na tej stronie i krzywo ściera zacisk. Pytanie ile w tym prawdy 

Opublikowano
37 minut temu, gagat3k napisał:

No i podszlifować zwrotnicę :) swoją drogą na zagranicznych forach widzialem posty jakoby akebono słabo pasowało do montażu na tej stronie i krzywo ściera zacisk. Pytanie ile w tym prawdy 

Już sporo tego jeździ w różnych konfiguracjach i jest ok:thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, gagat3k napisał:

No i podszlifować zwrotnicę :) swoją drogą na zagranicznych forach widzialem posty jakoby akebono słabo pasowało do montażu na tej stronie i krzywo ściera zacisk. Pytanie ile w tym prawdy 

Ja mam gotowe adaptery zrobione w cnc i nic nie trzeba szlifować. 

Opublikowano

Dokładnie. Jak się dobrze zrobi adapter to akebono wchodzi z luzem bez ruszania zwrotnicy.

Opublikowano

Super be łosiem Leszek . :thumbup1:

Dojdzie gwint i fele  może spowalniacze  i bedzie the best. :whistling:

Opublikowano

bezawaryjności !
Dobrze, że fura zostaje na forum :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Trochę zimy....

026.JPG

028.JPG

029.JPG

030.JPG

031.JPG

 

Folia na szybach z przodu OUT, czekam na zamówioną now, tak żeby nie było problemów na przeglądach i podczas kontroli...

027.JPG

032.JPG

 

Jak ktoś szuka nowych zapachów, to polecam te dwa z Chemical Guys Vanilla Bean i Horchata - słodszy trochę od samej Vanilli, ale robi robotę we wnętrzu:whistling:IMGP3508.JPG

 

Pozdr!

IMGP3511.JPG

Opublikowano

Mjentus zerwał folie ... :dziura:

Opublikowano

to  teraz foteczki do kalendarza :decayed: już nie masz wytłumaczenia

Opublikowano

Jaka folie dajesz na przód?

Opublikowano
14 godzin temu, KoJ@K napisał:

Mjentus zerwał folie ... :dziura:

Miękiszon :decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, karol1981 napisał:

Miękiszon :decayed:

Przez ta folie to nawet w tych super za***istych lusterkach RS nic nie było widać  :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.