Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Nawigacja nie dochodzi nawet do map, zatrzymuje się na samej inicjalizacji, obojętnie jaka bym nie włożył kartę z mapą jest tak samo. Bardziej bym stawiał że to coś z samym softem aktualizacji do P2035. Tylko że po aktualizacji wszystko działało. Mogę jeszcze raz w tej sytuacji przeprowadzić aktualizację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie można przeprowadzić ponownej aktualizacji, pozycja uruchom aktualizację jest nie podświetlana. Jakieś pomysły?  Nie ma jakiejś możliwości twardego resetu? Ustawień fabrycznych? 

IMG20220619095207.jpg

Edytowane przez polo25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tym narzędziem M.I.B. wejść w GEM i aktywować SWDL, będziesz mógł wtedy wybrać Firmware. Wszystko już opisane gdzieś w tutejszym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem... Uruchomiłem ponowne aktualizację, ale niestety nic to nie dało, dalej inicjalizacja nawigacji zatrzymuje się na 11%... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji chyba nie mam innego wyjścia, dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dzieki za wywolanie do tablicy naprawie jak wyslesz 5f , niestety tak jest z tymi aktualizacjami z neta jednemu sie cos uda drugiemu stanie trzeciemu wogole sie nie uruchomi tak bywa 

Edytowane przez Deniro
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kwestia kodowań i adaptacji nie ma na tą sytuację wpływu? Bo przez dwa dni nawigacja z nowymi mapami chodziła normalnie, tylko później robiłem aktywację android audi i zdaje się że po tym przestała uruchamiać się nawigacja, może coś tam za bardzo namieszałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że raczej coś poszło nie tak podczas aktywacji AA lub aktualizacji Firmware.  Gdzieś jest jakiś bug. Gdyby było to winą kodowań czy adaptacji, to by pewnie w ogóle nie ruszyło. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrzejx napisał:

Spróbuj ponownie wgrać patch.

Próbowałem, nic to nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przy nagłośnieniu B&O potrzebna jest pętla światłowodu. Ma to być męska? Taka jak ta? 10408485191255983654.jpg.f67c3ad7d83df5d48cd468f2cb213312.jpg

Edytowane przez Deamian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

czy taki moduł od Golfa 7 podejdzie do audi i da się uruchomić AA?

 

 

Jakie jeszcze moduły zamiennie mogą być stosowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Postanowiłem zaktualizować MMI w moim A4. Doszedłem do wersji 3344. Chciał bym zrobić jeszcze ostatnią do 3346. Uruchomiłem Green Menu przez VCDS a następnie uruchomiłem SWDL. Po włożeniu karty z wersją 3346 i wybraniu aktualizacji zdefiniowanej przez użytkownika mam zaznaczyć wszystko? Czy lepiej coś odznaczyć żeby nie mieć problemu jak kolega RaV22K wcześniej że mu przestawiło język? Na niemieckim forum piszą jeszcze o jakichś Łatkach EEPROM. Niestety translator nie jest w stanie wystarczająco dobrze przetłumaczyć a znajomość niemieckiego też aż taka dobra nie jest żeby poradzić sobie bez. O co z nimi chodzi? Pomoże ktoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz wszystko. Później ewntualnie zmiana języka.

https://a4-klub.pl/topic/478159-android-auto/?do=findComment&comment=5659333

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej  Muskel1 pisze zaznacz wszystko. Język to była moja nie wiedza. Jak zrobi Ci się inny język to tylko uruchom auto i w opcjach zmienisz na Polski.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...