Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szyby to tak naprawde można liznąć czym kolwiek. Ja często jak leciałem jakieś auto w pierwszym etapie czyli cięciem to przy okazji wjeżdżałem od razu na szyby z pastą tnącą i jak miałem założone futro to nim wjeżdżałem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korekta...:naughty:

104.JPG

 

 

Miałem czas więc lakier przed zimą ogarnięty

Przygotowanie

064.JPG
 

065.JPG

 

066.JPG

 

067.JPG

 

068.JPG

 

069.JPG

 

070.JPG

 

071.JPG

 

072.JPG

 

073.JPG

 

074.JPG

 

077.JPG

 

Tak wyglądają wcześniej wrzucone Gyeon Trim i View

075.JPG

 

076.JPG

 

Korekta

078.JPG

 

079.JPG

 

080.JPG

 

081.JPG

 

082.JPG

 

083.JPG

 

084.JPG

 

087.JPG

 

086.JPG

 

Zaprawki

085.JPG

 

A po korekcie na auto wpada absolutny top od Gyeon, powłoka dostępna tylko dla akredytowanego studia a mianowicie:

Gyeon Duraflex

103.JPG

 

088.JPG

 

089.JPG

 

Wrzuciłem też w końcu czarny emblemat na tył, kupiony z Allegro z jakimiś tam numerami ale raczej to nie ori zresztą do b8 nie spotkałem ori na tył....., tak czy inaczej wykonanie naprawdę ekstra.

090.JPG

 

091.JPG

 

092.JPG

 

093.JPG

 

094.JPG

 

095.JPG

 

096.JPG

 

097.JPG

 

098.JPG

 

099.JPG

 

100.JPG

101.JPG

 

102.JPG

 

No i tak to wyszło na gotowo, efekt ciężko oddać bo lakier to Ibis White czyli białe Uni , poza tym pogody nie ma, co chwila deszcz więc fotki przed domem, jeszcze w południe  w pełnym słońcu:facepalm:

no ale coś tam chyba widać, że było smarowane...

105.JPG

 

106.JPG

 

107.JPG

 

108.JPG

 

109.JPG

 

110.JPG

 

111.JPG

 

112.JPG

 

A teraz starczy już tych detailingow, czas coś zrobić z zawieszeniem i kołami, żeby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać

 

Pozdr!:hi:

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuje, detailingów nigdy dość:decayed:

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Dobra robota stary. Masz tych kosmetykow sporo . Polecisz jakiś setup do ciemnego lakieru bo muszę mój ogarnac

Opublikowano

Barrrdzo dobra robota :wink:

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, karolek_ust napisał:

Dobra robota stary. Masz tych kosmetykow sporo . Polecisz jakiś setup do ciemnego lakieru bo muszę mój ogarnac

Zależy co chcesz robić i jaki lakier B)

Opublikowano

:slina:

Opublikowano

Kawał dobrej roboty @FroS-t!

Jak Ci się sprawuje ta suszarka? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, skotyman napisał:

Kawał dobrej roboty @FroS-t!

Jak Ci się sprawuje ta suszarka? 

Polecam, warta każdej złotówki, lepsza niż big boi i temu podobne, ponad 3 lata bezawaryjnie B)

Opublikowano
W dniu 26.10.2021 o 21:19, FroS-t napisał:

Korekta...:naughty:

104.JPG

 

 

Miałem czas więc lakier przed zimą ogarnięty

Przygotowanie

064.JPG

065.JPG

066.JPG

067.JPG

068.JPG

069.JPG

070.JPG

071.JPG

072.JPG

073.JPG

074.JPG

077.JPG

 

Tak wyglądają wcześniej wrzucone Gyeon Trim i View

075.JPG

076.JPG

 

Korekta

078.JPG

079.JPG

080.JPG

081.JPG

082.JPG

083.JPG

084.JPG

087.JPG

086.JPG

 

Zaprawki

085.JPG

 

A po korekcie na auto wpada absolutny top od Gyeon, powłoka dostępna tylko dla akredytowanego studia a mianowicie:

Gyeon Duraflex

103.JPG

088.JPG

089.JPG

 

Wrzuciłem też w końcu czarny emblemat na tył, kupiony z Allegro z jakimiś tam numerami ale raczej to nie ori zresztą do b8 nie spotkałem ori na tył....., tak czy inaczej wykonanie naprawdę ekstra.

090.JPG

091.JPG

092.JPG

093.JPG

094.JPG

095.JPG

096.JPG

097.JPG

098.JPG

099.JPG

100.JPG

101.JPG

102.JPG

 

No i tak to wyszło na gotowo, efekt ciężko oddać bo lakier to Ibis White czyli białe Uni , poza tym pogody nie ma, co chwila deszcz więc fotki przed domem, jeszcze w południe  w pełnym słońcu:facepalm:

no ale coś tam chyba widać, że było smarowane...

105.JPG

106.JPG

107.JPG

108.JPG

109.JPG

110.JPG

111.JPG

112.JPG

 

A teraz starczy już tych detailingow, czas coś zrobić z zawieszeniem i kołami, żeby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać

 

Pozdr!:hi:

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuje, detailingów nigdy dość:decayed:

 

DetailPorn:slina:Widać że sporo "metalu" było na drzwiach.  Allroad chociaż mało jeździł też domaga się korekty:whistling:

Opublikowano

Piękności zboku :giveheart:

Opublikowano

Efekt petarda. Świetnie ogląda się relacje z Twojej pracy :D

Opublikowano
W dniu 26.10.2021 o 22:14, FroS-t napisał:

Zależy co chcesz robić i jaki lakier B)

Lava grey. Jest troszkę mikro rys. Wiosna jechałem go na szybko megs 105 i potem 205. Zobacz u mnie w temacie kolor i co można z nim zrobic

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, R4xx napisał:

Efekt petarda. Świetnie ogląda się relacje z Twojej pracy :D

Thx:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, karolek_ust napisał:

Lava grey. Jest troszkę mikro rys. Wiosna jechałem go na szybko megs 105 i potem 205. Zobacz u mnie w temacie kolor i co można z nim zrobic

Na każdym audi w zasadzie sprawdzi się futro np Rupesa czy Lake Country i ja preferuje do tego pastę  kocha h8 czy h9 i jako finish jakaś średnia gąbka, ja używam żółtego Rupesa i Perfect Finish z Sonaxa, to taki w miarę gotowy przepis na 70% rys out:rolleyes:

Opublikowano

Super robota, świetnie wygląda :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Winter Mode

Rotory miały iść na sprzedaż, ale zostają na zimę, póki co założyłem na nie zimówki

Pirelli Sottozero serie II w rozmiarze 235/35/19

113.JPG
 

114.JPG

 

115.JPG

 

Kilka fotek

116.JPG

 

117.JPG

 

118.JPG

 

119.JPG

 

120.JPG

 

Pozdr!:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
15 godzin temu, FroS-t napisał:

Pirelli Sottozero serie II w rozmiarze 235/35/19

Specjalnie kupiłeś taki rozmiar zamiast fabrycznego 255/35/19 czy taki się trafił ?

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, granatowy napisał:

Specjalnie kupiłeś taki rozmiar zamiast fabrycznego 255/35/19 czy taki się trafił ?

Nie nie, nikt mnie nie wkręci w rozmowy o szerokościach opon:whistling:, auto pójdzie mocno w dół, wiec nie mam zamiaru mieć zaraz wytartych błotników i rudej od środka to raz, dwa to koła po zimie najprawdopodobniej powędrują do drugiego auta jakim jest A3, po trzecie, 255 i 245 na naszych drogach to totalna pomyłka i jeździ się z d*py, przynajmniej u mnie w okolicy. A po czwarte chyba każde koło które chciałbym tu założyć z takim obniżeniem jak planuje, nie będzie grało z 245 a tym bardziej 255…. chyba ze byłoby to 10 cali wtedy 245 w miarę się naciągnie….

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@FroS-t nie brakuje mocy po przejściu z 3.0? 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, jolley napisał:

@FroS-t nie brakuje mocy po przejściu z 3.0? 

Brakuje, zrobię jej program napewno w nowym sezonie….

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.