Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, FroS-t napisał:

Brakuje, zrobię jej program napewno w nowym sezonie….

Pewnie tych 177KM też nie ma:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wandej napisał:

Pewnie tych 177KM też nie ma:whistling:

Sorry za ton wypowiedzi, ale szklanej kuli nie mam i nie wiem ile tam jest a ile nie jest:whistling:, nie widzę sensu w hamowaniu auta żeby sobie zobaczyć ile jest bez robienia dodatkowo programu, często gęsto widzę ze wychodzi więcej niż seria na hamowaniu ale zobaczymy jak to u mnie bedzie....auto jest mega zadbane, serwisowane do końca, zrobiłem nią 8 tys i nie ma się czego czepić, pali na dotyk, motor wszędzie suchy, zero błędów, naprawdę jestem bardzo zadowolony. Auto zbiera się nie najgorzej ale czarna kojaka zbierała się zauważalnie lepiej, chodz nie było quattro, a tak w ogóle, dopóki nie wróciłem do tego napędu nie myślałem ze tak mi będzie tego brakowało. Tak czyn inaczej na wiosnę jak wpadnie program zobaczymy jakie będą cyferkiB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FroS-t napisał:

Sorry za ton wypowiedzi, ale szklanej kuli nie mam i nie wiem ile tam jest a ile nie jest:whistling:, nie widzę sensu w hamowaniu auta żeby sobie zobaczyć ile jest bez robienia dodatkowo programu, często gęsto widzę ze wychodzi więcej niż seria na hamowaniu ale zobaczymy jak to u mnie bedzie....auto jest mega zadbane, serwisowane do końca, zrobiłem nią 8 tys i nie ma się czego czepić, pali na dotyk, motor wszędzie suchy, zero błędów, naprawdę jestem bardzo zadowolony. Auto zbiera się nie najgorzej ale czarna kojaka zbierała się zauważalnie lepiej, chodz nie było quattro, a tak w ogóle, dopóki nie wróciłem do tego napędu nie myślałem ze tak mi będzie tego brakowało. Tak czyn inaczej na wiosnę jak wpadnie program zobaczymy jakie będą cyferkiB)

Chodzi mi po prostu o to ze pewnie nie ma serii bo raz ma wgrane oprogramowanie Diesel Gate a dwa każdy trąbi że CGLC serii nie trzymają. Znajomy był teraz zrobic program i wyszło 160KM w serii. Co do stanu motoru nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wandej napisał:

bo raz ma wgrane oprogramowanie Diesel Gate

Ale ja nie wiem czy to jest wgrane:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pierwsze graty na wiosnę doleciały:kox:

Gwint Eibach Pro Street S - dzięki @tomekhxc interesy z tobą to czysta przyjemność:friends:

121.thumb.JPG.21105dc00906267cb20877bccf4886f6.JPG
 

122.thumb.JPG.c17bf98e5dbbf25d6beeb62ca7feac56.JPG

 

123.thumb.JPG.f6241375c1a7b01ea2d84bb1d13b719e.JPG

 

Komplet spowalniaczy od Porsche Macan 345/330 - dzięki @Gibons polecam tego allegrowicza:rolleyes:

124.thumb.JPG.21048dc98a038a0b0e8d2436f63beefe.JPG

 

125.thumb.JPG.e1e461b4af85c6b018892c6a89a21fb3.JPG

 

126.thumb.JPG.ec2f1eaa11599e55cb740f71bca10aca.JPG

 

127.thumb.JPG.9423e00d570e35f3e394aebe573360c9.JPG

 

Dorzuciłem do nich swoje 5gr i napis został zrobiony metodą sitodruku, żeby nic go nie ruszyło

Na hamulce wrzuciłem 2 x Gyeon Rim i jako top coat Gyeon Phobic, dostępny tylko z certyfikowanym Mohs+ który ma mega właściwości samo oczyszczające...

128.thumb.JPG.06776d5ae3dcc353b8be7b701d79084e.JPG

 

129.thumb.JPG.5647e0518297a746ba9bbdfde8597fa1.JPG

 

130.thumb.JPG.1ff827d1deadca193c4d5a5f5559020f.JPG

 

132.thumb.JPG.0ffac68fbeccd28295e9c350d6c91b1e.JPG

 

133.thumb.JPG.b1722017be60a2f607dda4ffcf87e49e.JPG

 

131.thumb.JPG.ebd4e765a8e128388e038c4a6fc949ea.JPG

Postawiłem na  czerwone, mimo że chciałem zupełnie inny kolor to jednak to uważam że będzie najbardziej kontrastował z biała budą, niedługo mam nadzieje że gwint będzie już na pokładzie:kox:

Pozdr!

Edytowane przez FroS-t
  • Pomoc techniczna 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie.. choruje na zaciski tylne z tą blaszki, a tez mam 330, tyle, że bez tej osłonki.  Ale to auto będzie zrobione.. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zakupy teraz tylko czekać na montaż.

 

6 godzin temu, gagat3k napisał:

O Panie.. choruje na zaciski tylne z tą blaszki, a tez mam 330, tyle, że bez tej osłonki.  Ale to auto będzie zrobione.. :slina:

Ja mam z blaszka zaciski 300 mm na tyle he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zaciski gabarytowo to jest to samo co 320? w b9?

Edit

a dobra są całkiem inne:polew:

Edytowane przez kristof91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zaciski petarda, apropo to są te s4 które rzekomo szły do s4? bo chyba z tego co kiedyś czytałem, to były 2 wersje, zwykłe s4-kowe i s4 od porsche które rzekomo były lżejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KonradA4troop napisał:

No, zaciski petarda, apropo to są te s4 które rzekomo szły do s4? bo chyba z tego co kiedyś czytałem, to były 2 wersje, zwykłe s4-kowe i s4 od porsche które rzekomo były lżejsze.

Nie odpowiem niestety na to pytanie bo nie wiem, ja mam cały komplet z MacanaB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać rzeczy, czekam na efekty jak będzie się w całości na aucie prezentowało, sam muszę pomyśleć nad jakimiś ciekawszymi niż te fabryczne badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KonradA4troop napisał:

A to zmienia postać rzeczy, czekam na efekty jak będzie się w całości na aucie prezentowało, sam muszę pomyśleć nad jakimiś ciekawszymi niż te fabryczne badziewie.

A co masz teraz u siebie za hamownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karolek_ust napisał:

A co masz teraz u siebie za hamownie

Ja standard standardów, 312mm jeszcze nic nie robiłem po za wnętrzem, w tym roku planuje coś podziałać dopiero i z zewnątrz i z mechaniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek będzie malina , czekam na montaż i wypasione foty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem cicho bo wiadome było że gwincior będzie lepiej tu na fotach wyglądał niż na zywo :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, K4rol81 napisał:

Leszek będzie malina , czekam na montaż i wypasione foty :) 

Mam nadzieje ze zagra jak trzeba, jeszcze felgi i opony, póki co ten syf na ulicach już mnie przyprawia o nerwice:facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KonradA4troop napisał:

Ja standard standardów, 312mm jeszcze nic nie robiłem po za wnętrzem, w tym roku planuje coś podziałać dopiero i z zewnątrz i z mechaniką.

Ja wsadziłem przód 4 tłoki z Q5 320 i jest dużo lepiej a tył mam serie 300 mm i custom zacisk pełen heh masz u mnie w temacie zdj

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, rozpędza się Lechu :dance:

Piękne fanty ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KonradA4troop napisał:

No, zaciski petarda, apropo to są te s4 które rzekomo szły do s4? bo chyba z tego co kiedyś czytałem, to były 2 wersje, zwykłe s4-kowe i s4 od porsche które rzekomo były lżejsze.

S4 B8 miało tylko jedna wersje hebli. Przód i tył TRW 345/330mm. @FroS-t Gruby zestaw. Czekam na montaż jak to zagra bo tez nie mogę zdecydować się z kolorem do Białasa?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...