Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 - 1.8T bonawentury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, szaryy napisał:

o które kratki chodzi bo nie jestem w temacie?

W bagażniku pod podłogą są otwory wentylacyjne, przy podmuchach klapki podskakują dużo mocniej jak normalnie i słychać jak 'pierdzi'

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

widać je na tym zdjęciu? Jeżeli tak to zaznacz proszę które. Skoro są wentylacyjne to raczej nie powinno się ich oklejać?

image.png

Opublikowano

Nie, one są poniżej poziomu podłogi, we wnękach za nadkolami (po prawej pod wzmacniaczem audio, po lewej pod schowkiem/modułami PDC, haka itp.) Tutaj foto z zewnątrz:

image.png.efba48660241a7f2cfbf41dad88f2f23.png

 

Opublikowano

Ustrojstwo...tacy specjalisci w Audi a takiego bubla wypuscili....W a3 8p tez pierdzi...

Opublikowano

Wiesz, u mnie to z zewnątrz słychać ale wewnątrz już nie, no chyba że słucham cicho muzyki, która ma bardzo mocny bas, to tak.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Skowrix napisał:

Nie, one są poniżej poziomu podłogi, we wnękach za nadkolami (po prawej pod wzmacniaczem audio, po lewej pod schowkiem/modułami PDC, haka itp.) Tutaj foto z zewnątrz:

image.png.efba48660241a7f2cfbf41dad88f2f23.png

 

Dzieki @Skowrix za odpowiedź. Nasuwa się pytanie, co z nimi zrobić by nie rezonowaly?

16401880138908929632883019457854.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, szaryy napisał:

Dzieki @Skowrix za odpowiedź. Nasuwa się pytanie, co z nimi zrobić by nie rezonowaly?

16401880138908929632883019457854.jpg

Zaślepic nie wolno bo drzwi nie zamkniesz...a jakby wywalic te ruchome klapki?

Opublikowano

Jak rezonuje to ta po prawej przy ori subie - ja u siebie zakleiłem tylko ją i idzie spokojnie zamknąć drzwi ;) 

Edytowane przez M@rcin

Opublikowano
W dniu 22.12.2021 o 18:04, matyss___ napisał:

Zaślepic nie wolno bo drzwi nie zamkniesz...a jakby wywalic te ruchome klapki?

Jak wywalisz klapki to woda zacznie wlewać się do auta.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Langista napisał:

Jak wywalisz klapki to woda zacznie wlewać się do auta.

Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam

Opublikowano
W dniu 25.12.2021 o 11:54, szaryy napisał:

Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam

Zakleiłem tą prawą dość szczelnie taśmą srebrną, lewej nie ruszałem, chyba jest trochę lepiej ale mam wrażenie że na tylnej szybie szybciej pojawia się para w takie dni jak ostatnie.

Opublikowano
Godzinę temu, Ivanek napisał:

Zakleiłem tą prawą dość szczelnie taśmą srebrną, lewej nie ruszałem, chyba jest trochę lepiej ale mam wrażenie że na tylnej szybie szybciej pojawia się para w takie dni jak ostatnie.

:polew: można tylko pogratulować pomysłu.

Opublikowano
  • Autor

Mam kolejną rozkminkę, mianowicie jakby tu bez większych perturbacji pociągnać sygnał do wzmacniacza. Rozdzielać go przy wtyku RCA czy wcześniej jak na 1 zdjęciu

269770054_487475446042284_2541801226761368232_n.jpg

269853875_946233805995564_3403754926884501987_n.jpg

Edytowane przez szaryy

Opublikowano

Sygnał liniowy z radia idący do ori wzmaka może być za słaby do zasilenia dołożonego wzmacniacza. Możliwe, że będziesz musiał zastosować adapter high low. 

Rozumiem, że oryginalny wzmacniacz nie będzie napędzał żadnego głośnika? Jeżeli będzie deaktywowany, to możesz spróbować wykorzystać sygnał liniowy idący z radia do ori wzmaka (zdj.  nr.1). Jeżeli będziesz nim chciał zasilić oba wzmacniacze może być za słaby. 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Muskel1 napisał:

Sygnał liniowy z radia idący do ori wzmaka może być za słaby do zasilenia dołożonego wzmacniacza. Możliwe, że będziesz musiał zastosować adapter high low. 

Rozumiem, że oryginalny wzmacniacz nie będzie napędzał żadnego głośnika? Jeżeli będzie deaktywowany, to możesz spróbować wykorzystać sygnał liniowy idący z radia do ori wzmaka (zdj.  nr.1). Jeżeli będziesz nim chciał zasilić oba wzmacniacze może być za słaby. 

Adapter hi-low mam już we wzmacniaczu. Ori wzmacniacz będzie napędzał jeden głośniczek w bagażniku, jak w serii. 

Edytowane przez szaryy

Opublikowano

Ja mam zostawiony Ori wzmacniacz do napędu głośników z tyłu. Z kostki wziąłem sygnał do drugiego wzmacniacza i suba. 

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Rob@k napisał:

Ja mam zostawiony Ori wzmacniacz do napędu głośników z tyłu. Z kostki wziąłem sygnał do drugiego wzmacniacza i suba. 

Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?

Opublikowano
Godzinę temu, szaryy napisał:

Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?

Turbo zamontowane i po nowym roku chcę jechać na program. Zobaczymy czy się uda, napewno dam znać. 

Opublikowano
  • Autor

Kyrje elejson z dopasowaniem tego fitboxa do boczku. Mimo wszystko tego wszystkiego najlepszego dla Was w nowym roku!IMG_20211231_141421.thumb.jpg.5893b593fa5f7d85852311f901635533.jpgIMG_20211231_141415.thumb.jpg.f920030f6373eb96c32476d2f60cff71.jpg

Opublikowano

drzwi całkiem lepiłeś matą? ja sie dawno też z tym bawiłem. wiem ile z tym zabawy. w skrócie całe audio zmienione. ale musze jeszcze boki bagażnika i podłogę wyłożyc jak u Ciebie jest. aż żałuje że nie kupiłem wiecej maty. opakowanie poszło. a teraz za całe pudelko musiałbym zapłacić  ponad 100 więcej. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.