Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 - 1.8T bonawentury


szaryy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, szaryy napisał:

o które kratki chodzi bo nie jestem w temacie?

W bagażniku pod podłogą są otwory wentylacyjne, przy podmuchach klapki podskakują dużo mocniej jak normalnie i słychać jak 'pierdzi'

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać je na tym zdjęciu? Jeżeli tak to zaznacz proszę które. Skoro są wentylacyjne to raczej nie powinno się ich oklejać?

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, one są poniżej poziomu podłogi, we wnękach za nadkolami (po prawej pod wzmacniaczem audio, po lewej pod schowkiem/modułami PDC, haka itp.) Tutaj foto z zewnątrz:

image.png.efba48660241a7f2cfbf41dad88f2f23.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrojstwo...tacy specjalisci w Audi a takiego bubla wypuscili....W a3 8p tez pierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, u mnie to z zewnątrz słychać ale wewnątrz już nie, no chyba że słucham cicho muzyki, która ma bardzo mocny bas, to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Skowrix napisał:

Nie, one są poniżej poziomu podłogi, we wnękach za nadkolami (po prawej pod wzmacniaczem audio, po lewej pod schowkiem/modułami PDC, haka itp.) Tutaj foto z zewnątrz:

image.png.efba48660241a7f2cfbf41dad88f2f23.png

 

Dzieki @Skowrix za odpowiedź. Nasuwa się pytanie, co z nimi zrobić by nie rezonowaly?

16401880138908929632883019457854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szaryy napisał:

Dzieki @Skowrix za odpowiedź. Nasuwa się pytanie, co z nimi zrobić by nie rezonowaly?

16401880138908929632883019457854.jpg

Zaślepic nie wolno bo drzwi nie zamkniesz...a jakby wywalic te ruchome klapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rezonuje to ta po prawej przy ori subie - ja u siebie zakleiłem tylko ją i idzie spokojnie zamknąć drzwi ;) 

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2021 o 18:04, matyss___ napisał:

Zaślepic nie wolno bo drzwi nie zamkniesz...a jakby wywalic te ruchome klapki?

Jak wywalisz klapki to woda zacznie wlewać się do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Langista napisał:

Jak wywalisz klapki to woda zacznie wlewać się do auta.

Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2021 o 11:54, szaryy napisał:

Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam

Zakleiłem tą prawą dość szczelnie taśmą srebrną, lewej nie ruszałem, chyba jest trochę lepiej ale mam wrażenie że na tylnej szybie szybciej pojawia się para w takie dni jak ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ivanek napisał:

Zakleiłem tą prawą dość szczelnie taśmą srebrną, lewej nie ruszałem, chyba jest trochę lepiej ale mam wrażenie że na tylnej szybie szybciej pojawia się para w takie dni jak ostatnie.

:polew: można tylko pogratulować pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną rozkminkę, mianowicie jakby tu bez większych perturbacji pociągnać sygnał do wzmacniacza. Rozdzielać go przy wtyku RCA czy wcześniej jak na 1 zdjęciu

269770054_487475446042284_2541801226761368232_n.jpg

269853875_946233805995564_3403754926884501987_n.jpg

Edytowane przez szaryy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał liniowy z radia idący do ori wzmaka może być za słaby do zasilenia dołożonego wzmacniacza. Możliwe, że będziesz musiał zastosować adapter high low. 

Rozumiem, że oryginalny wzmacniacz nie będzie napędzał żadnego głośnika? Jeżeli będzie deaktywowany, to możesz spróbować wykorzystać sygnał liniowy idący z radia do ori wzmaka (zdj.  nr.1). Jeżeli będziesz nim chciał zasilić oba wzmacniacze może być za słaby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Muskel1 napisał:

Sygnał liniowy z radia idący do ori wzmaka może być za słaby do zasilenia dołożonego wzmacniacza. Możliwe, że będziesz musiał zastosować adapter high low. 

Rozumiem, że oryginalny wzmacniacz nie będzie napędzał żadnego głośnika? Jeżeli będzie deaktywowany, to możesz spróbować wykorzystać sygnał liniowy idący z radia do ori wzmaka (zdj.  nr.1). Jeżeli będziesz nim chciał zasilić oba wzmacniacze może być za słaby. 

Adapter hi-low mam już we wzmacniaczu. Ori wzmacniacz będzie napędzał jeden głośniczek w bagażniku, jak w serii. 

Edytowane przez szaryy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zostawiony Ori wzmacniacz do napędu głośników z tyłu. Z kostki wziąłem sygnał do drugiego wzmacniacza i suba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Rob@k napisał:

Ja mam zostawiony Ori wzmacniacz do napędu głośników z tyłu. Z kostki wziąłem sygnał do drugiego wzmacniacza i suba. 

Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szaryy napisał:

Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?

Turbo zamontowane i po nowym roku chcę jechać na program. Zobaczymy czy się uda, napewno dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrje elejson z dopasowaniem tego fitboxa do boczku. Mimo wszystko tego wszystkiego najlepszego dla Was w nowym roku!IMG_20211231_141421.thumb.jpg.5893b593fa5f7d85852311f901635533.jpgIMG_20211231_141415.thumb.jpg.f920030f6373eb96c32476d2f60cff71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi całkiem lepiłeś matą? ja sie dawno też z tym bawiłem. wiem ile z tym zabawy. w skrócie całe audio zmienione. ale musze jeszcze boki bagażnika i podłogę wyłożyc jak u Ciebie jest. aż żałuje że nie kupiłem wiecej maty. opakowanie poszło. a teraz za całe pudelko musiałbym zapłacić  ponad 100 więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...