Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał:

Dziękuję:thumbup1:Dzisiaj wjechałem na wagę. Pół zbiornika ropy + ja na pokładnie i dwóch synów łącznie 40kg i wyszło 1910kg:dziura:Dodam że ważę 90kg:wink:

Mój sedan 2.0tfsi quattro ze skrzynia zf8hp 1740 bez kierowcy. 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, gagat3k napisał:

Mój sedan 2.0tfsi quattro ze skrzynia zf8hp 1740 bez kierowcy. 

Myslalem ze allroad ma lekką nadwagę ale widze że tak musi być z q i automatem. 

Opublikowano

Piękne auto :)

Gratulacje!!! 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wampir napisał:

Piękne auto :)

Gratulacje!!! 

Dziękuję:wink:

Rozrząd z napędęm PK zakupiony i czeka na montaż. Do tego oczywiście olej i filterek do S-tronica.

Narazie służy idealnie i cieszy:wink:

Opublikowano
6 godzin temu, Wandej napisał:

Dziękuję:wink:

Rozrząd z napędęm PK zakupiony i czeka na montaż. Do tego oczywiście olej i filterek do S-tronica.

Narazie służy idealnie i cieszy:wink:

Jak olej ? Chyba oleje ? Tam idą dwa rodzaje do skrzyni...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ee no fajny białasek :D 

Już myślałem że zboczyłeś na złą drogę i audi nie nabędziesz ale na szczęście wróciłeś !

Powodzenia w dłubanie i niech się sprawuje :D 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.11.2021 o 15:29, reikeb napisał:

Ee no fajny białasek :D 

Już myślałem że zboczyłeś na złą drogę i audi nie nabędziesz ale na szczęście wróciłeś !

Powodzenia w dłubanie i niech się sprawuje :D 

Dziękuwa:hi: Trochę modów wpadnie w tym roku ale tak na grubo zacznę rzeźbić dopiero w następnym o ile fundusze pozwolą:przebiegly:

Opublikowano
W dniu 15.10.2021 o 22:43, Wandej napisał:

Myslalem ze allroad ma lekką nadwagę ale widze że tak musi być z q i automatem. 

Więcej stali jak w zwykłej a4 ;) 

do skrzyni dwa filtry jakby co ?

Opublikowano
  • Autor

78A17098-421A-4D37-96BB-1AE2800624FA.jpegMały modzik?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

 

 

Znalazłem chwilę żeby zamontować moduły semi-dynamicznych kierunkowskazów na tył?W następnym tygodniu może znajdę czas na lusterka. Ktoś zdejmował wkłady? Jak to bezpiecznie zrobic?

 

 

 

 

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
5 godzin temu, Wandej napisał:

Znalazłem chwilę żeby zamontować moduły semi-dynamicznych kierunkowskazów na tył?W następnym tygodniu może znajdę czas na lusterka. Ktoś zdejmował wkłady? Jak to bezpiecznie zrobic?

 

IMG_2339.MOV

Pierw szkiełka i potem od środka masz wszystko na wierzchu gdzie podważyć i odkręcić . Ja używam silikon w sprayu łatwiej zejdą i nie połamią przy montażu

Opublikowano
19 godzin temu, Wandej napisał:

Znalazłem chwilę żeby zamontować moduły semi-dynamicznych kierunkowskazów na tył?W następnym tygodniu może znajdę czas na lusterka. Ktoś zdejmował wkłady? Jak to bezpiecznie zrobic?

 

IMG_2339.MOV

Coś nie chce się otworzyć ten link

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Tomafx napisał:

Coś nie chce się otworzyć ten link

Mi się wyświetla normalnie. Załadowany na forum przecież.

Opublikowano
6 godzin temu, Wandej napisał:

Mi się wyświetla normalnie. Załadowany na forum przecież.

coś nie trybi

Opublikowano
  • Autor

Działa. Przerzuciłem przez messenger więc jakość tragiczna. Nie wiem czemu nie odtwarza się normalnie po załadowaniu z telefonu:co: Trzeba od Nelsona kamerkę kupić chyba:decayed:

Opublikowano

Spoko, ale widziałem już jak przerabiają na prawdziwe dynamiczne kierunki, już kilka osób na grupach na fb pokazywało i jest baja, a nawet neon pływający wg wzoru po zapaleniu jak w najnowszych a6. Rzucam link z filmikiem na tiktoku od Romków tutaj akurat. :D 

 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Spoko, ale widziałem już jak przerabiają na prawdziwe dynamiczne kierunki, już kilka osób na grupach na fb pokazywało i jest baja, a nawet neon pływający wg wzoru po zapaleniu jak w najnowszych a6. Rzucam link z filmikiem na tiktoku od Romków tutaj akurat. :D 

 

Większe koszta na pewno i rozbiórka lamp. Tutaj moduł z Ali za 130zł P&P:wink:

Opublikowano
13 godzin temu, Wandej napisał:

Trzeba od Nelsona kamerkę kupić chyba:decayed:

Montuj oczywiście w ASO .:cheesy:

Opublikowano
22 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Montuj oczywiście w ASO .:cheesy:

No tylko a gdzie by indziej? Koniecznie ori z ACO

Opublikowano
W dniu 25.01.2022 o 03:56, Wandej napisał:

Większe koszta na pewno i rozbiórka lamp. Tutaj moduł z Ali za 130zł P&P:wink:

fajnie to działa:) podeślesz link na priv?

wkłady lusterek prosta sprawa ściągnąć. ja zawsze wkład lusterka daje maksymalnie w dół i od góry lekko szarpnąć i pójdzie:) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.