Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego


Pinczi

Rekomendowane odpowiedzi

Piątkowym wieczorem / nocą dokonaliśmy kilku pomiarów przyspieszenia oraz 1/4 mili za pomocą VAG'a z UZX'em (kumpel z A3-Clubu ktory ma S3 :))

Powiem tak - eSa w pelnym ekwipunku + ja + pasażer (UZX) co daje łącznie ok. 1950 kg

Wyniki:

0-100 km/h - 6.1 s

0-400m - 14,2 s

Wnioski:

Koniecznie "odelzyc" auto i nauczyc sie porzadnie ruszac (chociaz cos czuje ze sprzeglo przydaloby sie wymienic) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy ciezar to pasazerowie.

Kola, czy rolety bym sie nie pozbywal. Szczegolnie kola - jak gdzies walniesz i rozwalisz opone to stoisz...

Ile w papierach wazy eSa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że (moje :decayed: ) relingi na samochodzie :) super autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że auto całe w schwarz pakiecie wygląda lepiej :sick3: :gwizdanie: Jak plama smoły się prezentowało. Teraz to S4 dopiero nabrało uroku (felgi + relingi) i wygląda zaje...cie :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mała zmiana.

Spodobało mi się to u kolegi Malika, wiec to samo zagościło na moich zaciskach :)

66bd25e9c5b588dfm.jpg

6fbd9cd55af2fd3em.jpg

Plany:

- zmiana przewodów hamulcowych na stalowy oplot - albo jakaś większa modyfikacja bo z serii jestem średnio zadowolony (może macie jakies dobre pomysły ?? )

- przyciemnienie szyb

- alu nakładki na pedały i podstopnica

Pozdro i dzięki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinczi Kolego :> Pięknie dobrze że stargowałeś z tych 300 na mniej :naughty: Ogólnie wypas S'ka :slina: .Zresztą mówiłem ci na zlocie A3 :>

Hehe...dzieki :)

Twoja tez jest fajniutka..dobrze ze zrobiles szybka podmianke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka :kox: mody nadały jej uroku. Felunek rs6 miodny! Piękne auto gratki! Jeśli chodzi o heble zagadaj do SID'a ma sporo różnych na sprzedaż na alledrogo też coś wystawił: http://www.allegro.pl/item689789259_hamulce_porsche_audi_a4_s4_a6_s4_vw.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że auto całe w schwarz pakiecie wygląda lepiej :sick3: :gwizdanie: Jak plama smoły się prezentowało. Teraz to S4 dopiero nabrało uroku (felgi + relingi) i wygląda zaje...cie :kox::good:

Dostałeś kiedyś po :bicz: :bicz3: sorry za OT furka super . Jakie kolejne mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - Młody, w twoim przypadku Ganz Schwarz Pakiet rulez :> :naughty: U Pinczi'ego podoba mi się jak jest :good: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu S4 :) Będziesz zadowolony, a autko śliczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...