Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felga piękna! mnie się podoba na czarnych pomimo tego ze na zdjęciach giną to na żywo na pewno robi to wrażenie.

no i ten czarny grill.. :mysli: ładny :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i chrom poszedł sie jebać :evil::kox:

5a1bb26e.jpg

0eaaf7a9.jpg

b108a2a2.jpg

5d013e06.jpg

jeszcze tylko szyba, bi-xenon i sprzedaje :decayed:

co myślicie o pomalowaniu zacisków na srebrno :mysli: albo jakiś inny kolor ale nie wiem jaki

wiem że są małe i będzie jak kupa wyglądać ale trochę obskurnie wyglądają i przydał by im się lift :gwizdanie:

Opublikowano

Panie koox zupełny jest :kox: jeszcze jak w silniku po modzisz to kupuje :naughty::evil:

Opublikowano
  • Autor

zaciski black ... black wuju :decayed:

:cool1:

chyba coś jaśniejszego bym wolał :wink4:

Panie koox zupełny jest :kox: jeszcze jak w silniku po modzisz to kupuje :naughty::evil:

kiedyś pewnie wskoczy jakiś c*p.. może z brd :gwizdanie:

Opublikowano

i teraz jest zajefajnie :)

Opublikowano

teraz jest kurw@ męsko :good::slina:

Opublikowano

Dobrze jest :good:

Kozak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i teraz jest zajefajnie :)

wcześniej też było :decayed: ale tera to już prawie pełen :kox: jak będzie szyba to już full :kox:

Opublikowano

super :good: teraz mozesz jechac na zlot :naughty:

Opublikowano

było, było tylko chodzi o to, że dla mnie jest super i niczego nie brakuje wg mnie :P

Opublikowano

Wuju - a może dla kontrastu walniesz zaciski na srebrno? Ew. zaciski czarne a może jakaś większa tarcza? Pokażesz w końcu felgę... Co ma być black, już jest :good:

Opublikowano

Wuju, jak udało ci sie ten chrom zerwać w końcu???

P.S. przydałyby sie jakies s4 hamulce bo te co masz troche marnie sie prezentuja????

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Wuju - a może dla kontrastu walniesz zaciski na srebrno? Ew. zaciski czarne a może jakaś większa tarcza? Pokażesz w końcu felgę... Co ma być black, już jest :good:

no właśnie chyba sreberko będzie :gwizdanie:

Wuju, jak udało ci sie ten chrom zerwać w końcu???

P.S. przydałyby sie jakies s4 hamulce bo te co masz troche marnie sie prezentuja????

pozdro

no udało się zamienić z forumowiczem z radomia :)

a co do hamulcy to przydało by się coś większego ale budżet na razie na to nie pozwala :kwasny:

Opublikowano

Malowanie zaciskow mialoby sens gdyby one byly wieksze, a nie jak pod felge 15"... no i ta pofalowana kratka dolna w przednim zderzaku kłuje w oczy.

Opublikowano

Malowanie zaciskow mialoby sens gdyby one byly wieksze, a nie jak pod felge 15"... no i ta pofalowana kratka dolna w przednim zderzaku kłuje w oczy.

Zgadzam się kratka strasznie wygląda.

Poza tym fura kox czarnuchowaty kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i ta pofalowana kratka dolna w przednim zderzaku kłuje w oczy.

wiem ale na razie musi tak być :disgust:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo podoba mnie się to auto..

Opublikowano

Ja na twoim miejscu został bym na pewno przy czarnym kolorku felg białe brzydko wyglądają zostaw tak jak jest tylko szybkę daj na czarno jeszcze i będzie kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

białe brzydko wyglądają

o czarnych też tak wszyscy mówili puki nie założyłem :gwizdanie:

jest dobrze, ale chodzi mi po głowie jakiś oczojebny kolorek :evil:

szybka ciemna kiedyś będzie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.