Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam widzę że opony na bieżniku są jakby troszkę zakurzone to za co ta nagroda... :facepalm:

Nie no oczywiście żartuję :decayed: To się nazywa serce do fury :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

gazeta i szpachla.. :polew: swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony :wink:

Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

gazeta i szpachla.. :polew: swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony :wink:

Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś? :decayed:

Gazeta wyborcza..

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wprowadzacie w blad..... zakladalem szalunki i lalem beton.....

na powaznie progi sa z s4

laminat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hooy z tym laminatem... on tylko na aukcji u tego kolesia wyglada oki.... a jak mi przyslal fotki jak to wyglada na żywo to nawet mu nie odpisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wprowadzacie w blad..... zakladalem szalunki i lalem beton.....

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mam... nie mialem aparatu :facepalm: bylem przejazdem, czekam az wrzucą fotki, to cos wkleje...

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/263512_433393530043723_134761777_n.jpg

lakier :slina::slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mam... nie mialem aparatu :facepalm: bylem przejazdem, czekam az wrzucą fotki, to cos wkleje...

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/263512_433393530043723_134761777_n.jpg

robiles jaka polerke itp ? czy takie foto z innego kalkulatora ;) zawsze taka malina te twoja a4 byla a teraz juz taka papryczka meksykanska ;)

ten kolor robi robote w takie szare i brzydkie dni :) srebrne i czarne wogole nie wygladaja przy takiej zaróce ;) jeny chcialem juz tyle razy sprzedac mojego trupa bo a4 leca na ryj z cenami ze szok ale jak sie tak pooglada zmodzone to potem tylko za gratami sie czlowiek rozglada yhh i patrzy na swojego zloma ze to do zrobienia potem to i to ....klapa us tez jednak robi robote i ta poliftowa dokladka ;] a sobie wmawialem ze to strata kasy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lakieru to jeszcze polerki sie nie dorobilem.... mam sporo kosmetykow ale jade recznie :facepalm: ale o dziwo nawet to jakos wychodzi, ale czasu schodzi odgroma... ogolnie lakier jest zabezpieczony woskiem na zime i tyle.... na przyszly rok planuje zakup jakiejs maszyny..... Slawek a co dokladki to chodzi o dokladke tylnego zderzaka? to przedlift pod pdc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedlift ????? i tak jest wygieta jak ta poliftowa ? czyli rarytas jakis? USA pewnie ? :D

a z tymi kosmetykami fakt widzialem twoj zestaw gdzies na focie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest zwykla przedliftowa dokladka ale pod parktronik, dlatego jest taka wypukla, ogolnie troche tego szukalem ale trafiaja sie na allegro.... ja akurat kupilem caly zderzak bo byla dobra cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, a już miałem brać...

Na allegro jest chyba jeden taki i jestem prawie pewien, że to przedlift, choć zdjęcie trochę niewyraźne. Trzebaby się pytać o lepsze zdjęcie.

ZDERZAK TYL PARTRONIK A4 LIFT PDC PARTRONIK BELKA (2780155307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...