Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciągle szukam składanego lewego ale małego - składanie mam w serii - ale dostać małe składane to jak 6 w totka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najwieksze koszta to lustra, ale jak sie poszuka to idzie kupic w dobrych pieniadzach, problem jest tylko z prawym duzym lustrem bo cholernie ciezko dostac, jezeli uda mi sie "wyrzezbic cos" w przyszlym tygodniu to koszt w moim przypadku bedzie ok 300zl, i troche mojej pracy, oczywiscie zostana stare lustra ktore tez moza za pare groszy sprzedac
nasmaruj se porzadnie ten mechanizm silniczka, lubi sie przyciac i nie do konca lustro sie otwiera i sie majta jak dzyndzel :facepalm:

jak lustro przyszlo to rozebralem je w drobny mak, przesmarowalem wszystko lacznie ze srubkami trzymajajacymi obudowe :wink:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

i nie składaj zimą bo możesz już nie otworzyć :naughty:

spoko, juz mi o tym pisales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coś mam prawe małe el.składane tylko musze jutro zobaczyc czy wszystkie części są, bo je rozłożyłem ale zapomniałem złożyć

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 22:53 ----------

lustro2.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no a myślałeś żeby zrobić opcję tak jak z domykaniem szyb :decayed: zamykasz pilotem i składa się lusterko ale nie wiem jakby to szło w drugą strone jak otwierasz czy by się rozkładało aha te silniczki mają jakiś wyłącznik przeciążeniowy w skrajnym położeniu czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak myslalem, ale odpuscilem temat z tego wzgledu ze jednak auto czasmi stoi dosc dlugo na dworzu i boje sie ze moze co przymarznąć, wedlug schematu jes cos jak by wylacznik krancowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzył byś długość, średnicę tego dużego kółka i końcówek nam po tymi kulkami? i cenowo jak to wygląda? na pierwszy rzut oka to samo tyle że u mnie duże kółko jest plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oska miarzona bez tych powiecmy "zlotych lozysk" kuleczek po bokach

dlugosc oski 33mm

grubosc oski 4mm

dlugosc slikama ok 11mm

srednica slimaka prawie 9mm

grubosc duzej zebatki ok 3,5mm

srednica 17,3mm

dam Ci tez silniczek, bo w razie jak by byl inny skok na tej duzej zebatce to przelozysz sobie slimaka z silniczka :wink:

z 20zl dasz? jak Ci bedize pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dopadles prawe lusterko skladane??? ja szukam od dluzszego czasu i znajsc nie moge , chodzi mi glownie o duze angielskie ale znalezc je to tragedia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak, u mnie: dlugosc oski 30,6 mm grubosc oski 4,5 mm dlugosc slikama 11mm srednica slimaka 7,6mm grubosc duzej zebatki 3,3mm srednica 17,8mm według suwmiarki

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

ale wezmę,najwyżej się dopasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś jutro był na spocie to weź te pierdołki ja wezmę suwmiarkę, swoją zębatkę i się zobaczy czy coś z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, zobaczymy jak sie temat rozwinie :naughty:

---------- Post dopisany 24-01-2013 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2013 at 20:08 ----------

DSCF2995_zps94a847a4.jpg

DSCF2996_zpse38fdc6f.jpg

DSCF2997_zps3932d7d7.jpg

DSCF3003_zpsab4345f4.jpg

DSCF3006_zps8c8efb2d.jpg

DSCF3014_zps1d3c60f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...