Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie Nankang NS 2 225/40R18 92 W XL przegladalem, 300zl sztuka nie jest tragedia, a jak z glosnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie Nankang NS 2 225/40R18 92 W XL przegladalem, 300zl sztuka nie jest tragedia, a jak z glosnoscia

nie wiem :) mam diesla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ya tez, i kiedys kupilem nowe opony barumy/bravuris 15" przez te suki wymienilem wszystko co mozna bylo wymienic, co moglo halasowac z przodu, i powyzej 60 musialem radio podglaszac bo nawet gala nie dawala rady..... a teraz mam zimowki pneumaty i tez powyzej 80 zaczynaja wyc ale to zimowka i tak musi byc ale za to przez dwie zimy raz tylko sie zakopalem...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 20:58_________________________________________________ale jak kupilem nowki yokohamy to jak by reka odjął :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ya tez, i kiedys kupilem nowe opony barumy/bravuris 15" przez te suki wymienilem wszystko co mozna bylo wymienic, co moglo halasowac z przodu, i powyzej 60 musialem radio podglaszac bo nawet gala nie dawala rady..... a teraz mam zimowki pneumaty i tez powyzej 80 zaczynaja wyc ale to zimowka i tak musi byc ale za to przez dwie zimy raz tylko sie zakopalem...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 20:58_________________________________________________ale jak kupilem nowki yokohamy to jak by reka odjął :notworthy:

zimowka nie wyje wiec i lato bedzie ok mi pasi a ostatnio latalem wiecej niz 80km/h wiecej o 100 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bede myslal, bo jeszcze troche i ceny pojda do gory...

no ja zwlekalem od listopada ale sie wzialem za siebie z koncem stycznia i kupilem na oponytanio.pl dobrzy sa i fajne ceny maja i moja firma woza:D

potem im blizej marca tym pewnei beda szly w gore. obserwowalem sobie cene "moich" opon to skakala tak od 298pln do 324/szt ja kupilem po 300.30gr :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

307zl 50km odemnie montaz gratis.... chyba sie skusze[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 21:25_________________________________________________Nexen N6000 225/40 R18 353zl? kuzwa zbankrutuje przez te opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

307zl 50km odemnie montaz gratis.... chyba sie skusze[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 21:25_________________________________________________Nexen N6000 225/40 R18 353zl? kuzwa zbankrutuje przez te opony

a po ile N3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nexenshop.pl/sklep/product_info.php?products_id=120

Zapytaj usera: wojtusania

Ja i kilku moich znajomych braliśmy od niego oponki, ma gościu super ceny, wszystko jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone a ty masz zamiar min 3 lata jeździć na tych oponach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone a ty masz zamiar min 3 lata jeździć na tych oponach :?:

po tym co wlozylem w samochod, to glupota bylo by go sprzedawac, pozatym w zupelnosci mi wystarcza, takze mysle ze troche sie nim pobujam, a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze, wyslalem jeszcze pare meili za urzywkami, moze cos sie trawi dosc dobrego w dobrej kasie, bo jak nie to chyba jakies tansze nowki kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jakies tansze nowki kupie

jak to maja być jakieś Avon'y i im podobne to już lepiej jakieś markowe używki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jakies tansze nowki kupie

jak to maja być jakieś Avon'y i im podobne to już lepiej jakieś markowe używki :cool1:

latem śmigam na hankookach i złego słowa o nich nie powiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hankook mialem w jakims firmowym aucie.... ale jak to auto firmowe :naughty: mysle nad Nexen N6000 225/40 R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...