Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S tronic - nagle zniknęły biegi ?


galuz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Chciałbyś w zł, jednak jest w Euro.

:suicide_anim:  ale golą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rabbi napisał:

:suicide_anim:  ale golą

Nie wiem jak teraz zmieniły się ceny ale pytałem z 3 lata temu to kompleksowy remont tipa 6hp19a miał kosztować max 6k zł, gdzie zaprowadzam auto i odbieram naprawone (pytałem z czystej ciekawości a tip ma się w dalszym ciągu dobrze). Jakby teraz miał kosztować nawet 12k zł to kosztuje tyle co mechatronika do S tronica bo dojdzie wymiana, olej, filtry i może coś tam jeszcze po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pelonek1 napisał:

Chciałbyś w zł, jednak jest w Euro.

czyli do OCK stronic2 jest drożej i to sporo..

widzę mechatroniki do stronic pierwszej generacji za około 2.3k PLN

ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poł roku temu mozna było kupic za 1800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dev napisał:

jeszcze poł roku temu mozna było kupic za 1800zł

Dev orientujesz się może z czego wynika aż tak duża różnica w cenie między mechatroniką stronic1 i stronic2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć zarobionia za jeszcze bardziej gówniane jakosćiowo części.....przeciez nowa mechatronika wcale  nie lepasza od pierwszej generacji kosztuje 15 koła.....za co sie pytam tyle kasy?:facepalm:

czasami myśle nad zmianą marki np .Mercedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, firefighter79 napisał:

czasami myśle nad zmianą marki np .Mercedes

jeszcze wieksza kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Jeżeli już to raczej BMW.

W zyciu nigdy.... Ogólnie czesciej słyszę ja osobiscie w wiekszosci awarii BMW niz Merca, poza tym jest drozej w utrzymaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lisie katy chciały skasować 1700zl za nic. Nowa kompletna mechatronika z softem 2300€. Pozdrawiam i Wesołych Świąt Wielkanocnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakość widzę pierwsza klasa, skrzynia w moim egzemplarzu była wymieniona na gwarancji przy 75 tysiącach kilometrów, teraz mama 95 tysięcy taki sam obrazek, samochód w ASO czekam na diagnozę.

 

20220702_162247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tragedia jak tylko 20k wytrzymała, nie powinno mieć znaczenia ale czy jeździsz jakoś mocno agresywnie??

daj znać co zdiagnozowało ASO..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RALF76 napisał:

no to tragedia jak tylko 20k wytrzymała, nie powinno mieć znaczenia ale czy jeździsz jakoś mocno agresywnie??

daj znać co zdiagnozowało ASO..

O to chodzi, że nie. Skrzynia podobno nawet ma wbudowany licznik wykonanej liczby launch control i zwrócę ASO uwagę, że mogą sobie sprawdzić i będzie tam 0. Skrzynia nigdy nie została przegrzana, samochód nie jeździł po torze, jedynie co to możliwe raz na kilka dni mocniejsze wciśnięcie gazu i to często bez całkowitego kickdownu. Skrzynia działała dobrze bez żadnych widocznych oznak zużycia. Nie szarpnęła ani razu, biegi zmieniała poprawnie i nagle samochód stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 09:07, Cernold napisał:

O to chodzi, że nie. Skrzynia podobno nawet ma wbudowany licznik wykonanej liczby launch control i zwrócę ASO uwagę, że mogą sobie sprawdzić i będzie tam 0. Skrzynia nigdy nie została przegrzana, samochód nie jeździł po torze, jedynie co to możliwe raz na kilka dni mocniejsze wciśnięcie gazu i to często bez całkowitego kickdownu. Skrzynia działała dobrze bez żadnych widocznych oznak zużycia. Nie szarpnęła ani razu, biegi zmieniała poprawnie i nagle samochód stoi...

jakieś info z ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RALF76 napisał:

jakieś info z ASO?

Ciągle czekam, dziś miało być info czy to tylko elektronika czy coś więcej, ale pomimo że sam zadzwoniłem na recepcję, to doradca nie oddzwonił, pomimo informacji, że oddzwoni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie powiedziałem, że nie kupię w przyszłości niemieckiego auta nowszego niż to co mam. Po 2010 zaczęli robić c**jnie, ale to co robią po 2013-2014 nie jest warte żadnych pieniędzy.

Na przyszłość to tylko azjatyckie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Emejcz napisał:

Po 2010 zaczęli robić c**jnie

Mam jedno z 2011 i nie narzekam, o nowszych się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...