Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ice Silver Allroad by Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyle opcji:glupek2:

:oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Ustawia się to co chcemy i po robocie ? 

 

w weekend walka z dolnymi wahaczami :decayed: 

9C8AF0E1-18C9-4847-BF17-80549652827F.thumb.jpeg.9c7fc56f730e82672d58d4b47f56a2dd.jpeg

FFF39CCC-A33A-40AF-831E-628D7B1F3800.thumb.jpeg.6a3f9c6e06f5c2653087fdabad33984f.jpeg

FFF39CCC-A33A-40AF-831E-628D7B1F3800.thumb.jpeg.6a3f9c6e06f5c2653087fdabad33984f.jpeg

dokręcania śrub zawiechy na moment plus kat jak dla mnie porażka ? :decayed: 

zbieżność na szybko bo czasu nie starczyło... 

2C0EA238-D516-4D63-92DB-526D77AFDA2A.thumb.jpeg.cfc55240abd4911419df3f351415e919.jpeg

Szybkie mycie 

7A36A6A4-D8D5-4DBF-9016-79A4B46CCC7D.thumb.jpeg.b57e81aa5de62da5e071ca24298ebce1.jpeg

D4E9505F-4AB8-4716-ACCD-382194C6D9EB.thumb.jpeg.30f8f0ce6bc9801f99e87c41586e40b4.jpeg

21B16BEB-5616-480D-B262-6D1806805063.jpeg

Opublikowano

Grzaliście śruby czy odkręciły się bez problemowo ???

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Żywy3021 napisał:

Grzaliście śruby czy odkręciły się bez problemowo ???

 


Można powiedzieć,  ze śruby poszły bez problemu. Jedynie musiałem powalczyć ze sworzniami od bananów w zwrotnicy bo ściągacz miałem lipny... podgrzałem indukcją końcówkę sworznia i wybiłem młotem udarowym ;) Z udarem i indukcja wychodzą w moment :) 

tylko jedna rzecz mnie zastanawia, ogólnie nie robie na codzień z vagiem ale czy śrubę od przedniego wahacza można by włożyć od drugiej strony ? co prawda idzie ja włożyć ale trzeba uważać na osłonę jeżeli nie odepniesz końcówek drazkow ;) 

 

1CC6FD05-5572-4440-A2AC-63A8E3C6EF23.jpeg

6A2C1540-1870-4E15-9475-B740F800E00B.jpeg

Opublikowano

Ta śruba od przedniego wahacza wychodzi bardzo łatwo, wystarczy odpiąć końcówkę i przesunąć cały drążek. Jest miejsce gdzie  śruba wychodzi dużo lżej i nie uszkodzi osłony. Dobrze jest prysnąć coś sliskiego na oslone, ale można też odkręcić magiel :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się. Ja nie odkręciłem drążka. Nasmarowalem osłonę I śrubę wazeliną i wyszło ale zastanawiam się czy można by odwrotnie ja sobie włożyć... wiadomo inżyniery robią tak aby były tez potem profity z dodatkowej roboty :decayed: 

Opublikowano

Kiedyś znajomy wstawił też A4 B8 do warsztatu przysłowiowego Pana Janka na wymianę wahaczy tak jak u ciebie i tą śrubę co spina wahacz w zwrotnicy dokręcili tak jak kiedyś się robiło ile pary w ręku i zwrotnica pękła dramat :doh: a tu już trzeba z odpowiednią siłą Nm

Opublikowano

W tym zawiasie tylko jedna śruba potrafi robić problem.

Opublikowano
2 godziny temu, krzychuG napisał:

W tym zawiasie tylko jedna śruba potrafi robić problem.

dwie

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Żywy3021 napisał:

Kiedyś znajomy wstawił też A4 B8 do warsztatu przysłowiowego Pana Janka na wymianę wahaczy tak jak u ciebie i tą śrubę co spina wahacz w zwrotnicy dokręcili tak jak kiedyś się robiło ile pary w ręku i zwrotnica pękła dramat :doh: a tu już trzeba z odpowiednią siłą Nm

No niestety... ostatnio kumpel wymieniał wahacz w tesli m3 i dokręcał pneumatem wiec wiadomo co się stało :decayed:  i to aso także to zależy od osoby pracującej jak wykona daną robotę... uważam, że w miejsca gdzie da się użyć dynamometra to wypadałoby użyć ale są miejsca ze nie ma podejścia i tam niestety trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić ;) 

Opublikowano
8 godzin temu, Norbas napisał:

No niestety... ostatnio kumpel wymieniał wahacz w tesli m3 i dokręcał pneumatem wiec wiadomo co się stało :decayed:  i to aso także to zależy od osoby pracującej jak wykona daną robotę... uważam, że w miejsca gdzie da się użyć dynamometra to wypadałoby użyć ale są miejsca ze nie ma podejścia i tam niestety trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić ;) 

Tym bardziej w zawieszeniu:lol1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto przetestowane na trasie do Legoland'u ,łącznie prawie 1100km dość przyjemniej zeszło :) w miedzy czasie kiera znowu zmieniona bo sprzedałem i założone klamki od rs4 plus upgrade podświetlenia w klamkach :) 

DSC06042.thumb.jpg.8894cf4da7032829d4afeb9443f38704.jpg

DSC06048.thumb.jpg.e181295139092555ccb317edef2d0004.jpg

DSC06047.thumb.jpg.75d482368cf1267b4c0d4f48171f26e0.jpg

DSC06481.thumb.jpg.e3f6955dcf18dba0e21e2636bba45042.jpg

DSC06482.thumb.jpg.8aab2fde8028f1aaaa1de36c58f9ad07.jpg

DSC06484.thumb.jpg.07c77347d0da2a1c0976b95e788a0ab1.jpg

DSC06487.thumb.jpg.f654c24e012399734b47269ff1804dc8.jpg

DSC06490.thumb.jpg.3cf0262e7d27eaeee296331f86c093c8.jpg

DSC06493.thumb.jpg.f490670e56ff487f9bbbd89b36278a89.jpg

DSC06515.thumb.jpg.a3b83c43ee6835f3524400e6576d7056.jpg

DSC06519.thumb.JPG.054f9a29cd0d4385d287f85ae457988b.JPG

DSC06506.thumb.jpg.59255349b4cf1755c16a27eb40bcad58.jpg

 

:hi: 

 

 

Opublikowano

Ładnie się święci

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie nie ma tragedii z lakierem, auto przez cały żywot nie widziało szczotek na myjni także będę miał na lato mniej roboty przy korekcie ? obecnie tylko delikatna chemia i wosk od gyeon’a :) 

Opublikowano

Mega zadbane auto. I dokładki w kolorze nadwozia robią niesamowta robotę. Dużo lepiej się prezwnuje. 

Opublikowano
  • Autor

Kolejny smaczek :decayed: 

008104B4-8C66-49DD-BFEE-99FB324DE4AE.thumb.jpeg.468097de609df0d544fa3ba2a034f64f.jpeg

 

Opublikowano

Super się prezentuje. Jakieś większe koło planujesz?

PS Masz może numery klamek od RSa? 

Opublikowano

Sztosik furka, tak btw allroad, ale jakby go trochę posadzić, dać inne koło, szerzej odsadzone to byłby fajny kocur. :D

Opublikowano

Gleba wskazana 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.05.2022 o 13:04, mlodyQ napisał:

Super się prezentuje. Jakieś większe koło planujesz?

PS Masz może numery klamek od RSa? 

Na razie nic nie planuje zobaczymy jak wyjdzie w praniu  ?  nr klamek podeśle do końca weekedu jak się ogarnę :) 

W dniu 26.05.2022 o 20:58, KonradA4troop napisał:

Sztosik furka, tak btw allroad, ale jakby go trochę posadzić, dać inne koło, szerzej odsadzone to byłby fajny kocur. :D

Był plan już na tamtego allroada ale jak zwykle planować teraz to sobie mogę ? druga sprawa ze muszę chyba dedykowanego gwinta szukać pod allroada bo mówili mi, ze mogę mieć problem z legalizacja ? zobaczymy :)  

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.