Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Quattro


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Radio android  zamontowane , niestety nie udało  się podłączyć  po CAN, zrobiłem tak jak trzeba dwa kabelki 19 i 20 pin do radia ale nie działa  , dlatego podłączyłem pod pin 22 w niebieskiej kostce licznika czerwony kabelek w radiu i działa jak ori włączanie i wyłączanie,  kamerka też podłączona,  nie mam multi więc tutaj nic nie straciłem,  także działa ok tak jak w b7 miałem plus tutaj mam jeszcze kartę sim. 

20230921_092006.jpg

20230921_092019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałeś jak to się sprawuje z kartą SIM? Internet bez problemowo? Jak pod kątem jakości dźwięku z YT/Spotify (czy jakikolwiek inny serwis - o ile używasz)? Możesz nagrać jakieś wideo jak płynnie działa uruchomienie z menu np map i wybranie jakiegoś celu? No i ostatnie - CENA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ivanek napisał(a):

Testowałeś jak to się sprawuje z kartą SIM? Internet bez problemowo? Jak pod kątem jakości dźwięku z YT/Spotify (czy jakikolwiek inny serwis - o ile używasz)? Możesz nagrać jakieś wideo jak płynnie działa uruchomienie z menu np map i wybranie jakiegoś celu? No i ostatnie - CENA :D

Internet działa płynnie z wi fi i karty bo mam wrzuconą z orange,  radio ma 8 rdzeni procesor i 4gb ram więc działa płynnie,  cena 998 złotych plus 35 wysyłką  z Chin:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu  udało się dorwać nakładkę na ręczny,  dlugo ich nigdzie nie widziałem, teraz przydalo by się przycisk ogarnąć bo chrom jest w tragicznym stanie  ! I Międzyczasie konserwacja nadkoli, w tym roku tylne i może przód jak zdążę a latem chce sanki w dół i  spód ogarnąć 

20230923_150139.jpg

20230923_104916.jpg

20230923_125125.jpg

Edytowane przez Misieqq7
Błąd
  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nakładka na ręczny, i ten  mieszek ,to jest chodliwy towar:D Ja na Forum, to tu kupowałem :) U siebie, mam już ze cztery lata ,albo i lepiej:wink: Ładnie to ogarnołeś ,te amory to jeszcze dobre? sprawdż te bałwanki ,czy całe nie popękane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, A4b6quattro napisał(a):

Ta nakładka na ręczny, i ten  mieszek ,to jest chodliwy towar:D Ja na Forum, to tu kupowałem :) U siebie, mam już ze cztery lata ,albo i lepiej:wink: Ładnie to ogarnołeś ,te amory to jeszcze dobre? sprawdż te bałwanki ,czy całe nie popękane

Ja na Forum do b7 kupowałem też 4 lata temu , a teraz na  olx się pojawiły znowu te nakładki:) amory Oki  tylko odbój dałem w dół potem spowrotem go wcisnęłem :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem zestaw naprawczy lewarka skrzyni  biegów oraz wpadł zestaw dekorów szczotkowane aluminium:) 

20230929_160557.jpg

20231004_114154.jpg

20231004_114215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ivanek napisał(a):

Pozbyłeś się luzu góra dół czy jakieś jeszcze mankamenty? 

Dodatkowo  lewarek latał podczas jazdy,  wiadomo że sztywniej to chodzi ale precyzyjnie,  teraz mam zamiar olej zmienić przed zima w skrzyni i dyfrze oraz zawsze daje taki dodatek do skrzyń z liqui moly żeby zmniejszyć tarcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ivanek napisał(a):

A na wierciłem, kleiłem 🤣

Tył też sobie zrób 

Tył masz u siebie zrobiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

Tył masz u siebie zrobiony?

Tak, samo rzeźba jak i przód. Coś sobie tam świeci. Z tyłu nie jeżdżę więc się nie wypowiem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ivanek napisał(a):

Tak, samo rzeźba jak i przód. Coś sobie tam świeci. Z tyłu nie jeżdżę więc się nie wypowiem 🤣

Ważne że swieci:D jak u Cb w.1.9 chodzi pompa wspomagania? Ja juz druga założyłem  i ta druga od kelgi z 2.5 gdzie elegancko chodziła. A u mnie wyje na niskich obrotach,  więc albo coś z przewodem albo magiel do wymiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Ważne że swieci:D jak u Cb w.1.9 chodzi pompa wspomagania? Ja juz druga założyłem  i ta druga od kelgi z 2.5 gdzie elegancko chodziła. A u mnie wyje na niskich obrotach,  więc albo coś z przewodem albo magiel do wymiany 

Jakoś w zeszłym roku zmieniłem płyn. Nadal niby coś tam się pieni, jakoś się nie przejmuje. Na pewno przed wymianą potrafiło zawyć, teraz to występuje raz na parę miesięcy. No servotronic to nie jest ale jest dobrze, po męsku 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś okazyjnie i w dobrej cenie zakupiłem felgi brock,  szukałem ciekawych 18 i nic zbytnio nie mogłem znelazc a ten wzór mi się spodobał:) 8 cali et 35, myślę że siądą  dobrze , ewentualnie 5 mm dystane ale to już na aucie będę widział:) 

20231026_153633.jpg

Zawartość dodana 0 minut później

20231026_153629.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dystansów, 5mm są bez kołnierza

Et35 będzie świetnym kompromisem między wyglądem a czystym lakierem i brakiem przycierek 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał(a):

Ile dałeś za ten komplet?

1100zl w tym że jedna felga ma rant przetarty, i na dwóch malutkie przetracie którego prawie nie widać,  także myślę że dobra cena . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...