Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pisałem nic w temacie. Przymierzam się powoli do nowych felg. Będzie to 19" z rantem, wzór konkretny :kox: Tylko że4 mam dylemat bo są dwie możliwości: zarówno przód jak i tył 8.5J, a druga to 8.5J przód a 9.5J tył. Bardziej jestem za pierwszą bo wtedy felgi będą takie same (szerokość rantu) i taka symetria mi odpowiada. Z drugiej strony słyszałem opinie że ta felga wygląda lepiej jak właśnie tył jest szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że4 mam dylemat bo są dwie możliwości: zarówno przód jak i tył 8.5J, a druga to 8.5J przód a 9.5J tył. Bardziej jestem za pierwszą bo wtedy felgi będą takie same (szerokość rantu) i taka symetria mi odpowiada. Z drugiej strony słyszałem opinie że ta felga wygląda lepiej jak właśnie tył jest szerszy.

pokaz wzór to ci powiem jak bedzie ładniej :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiesz na jakie felgi choruję od dawna ? :naughty:

BBS LM ???

yhy :evil:

Ale pomalujesz dekielki na czerwono :cool1::good:

Na dekielkach będzie pewne różowe serduszko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Rieger :decayed: A w B6 z przodu będzie Caractere :evil:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________dsc03887sv.jpg

dsc03890.jpg

:nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie mam lepszych, bo koła dopiero dzisiaj do mnie przyjechały i tak na szybko była przymiarka. Będzie lepsza pogoda, będzie sesja :wink4: Co do parametrów to opony 225/35/19 przy 19x8.5J ET45 + dystans H&R 15mm i leży idealnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor mi się nie podoba tych felg..a tak poza tym to miód :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to repliki bo ori nówki kosztowałyby więcej niż wynosi cena rynkowa całego samochodu :wink4: Co do koloru to zostaje taki jak jest. Nie wiem ragga co od niego chcesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...