Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od listopada 2008 mam BRC Sequent 24 (BRC SQ24 MY07, BRC Genius MB 1500, wtryski BRC pomarańczowe), w tej chwili przejechane 17 tyś km i jestem bardzo zadowolony, zero problemów, tylko wymiana filtra FC i FL :). Auto pali w miescie 11-11,5ltr LPG, trasa 10ltr LPG, PB pali 10ltr w mieście i 9ltr w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMA A4 ADR 125KM ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA STAG 200 I JESTEM ZADOWOLONY TYM BARDZIEJ ZE ZAPŁACIŁEM 1600ZŁ

Z TYM ZE BUTLA BYŁA UŻYWANA I MA JESZCZE 7LAT WAŻNOSCI PO ZA TYM WSZYSKO NOWE PO ZAMONTOWANIAU SAMOCHÓD SPRAWDZANY BYŁ NA HAMOWNI NA BENZYNIE 122KM A NA GAZIE 120KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ADR 125KM instalacja sekewncyjna STAG4 do tego listwa wtryskiwaczy RAIL i parownik Scorpion, instalacja skonfigórowana osobiscie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, JESTEM NOWYM POSIADACZEM AUDI AR 1.8 125KM W KOMBI, MAM ZAMONTOWANA NIEDAWNO INSTALACJE "STAGE-4" CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC CZY TO JEST DOBRA INSTALACJA?? DZIEKUJE Z GORY!!

Stag 4 to tylko elektronika a tak naprawdę to ważne są: reduktor i wtryski.

Zrób zdjecia spod maski co masz wsadzone lub odczytaj z podzespołów i bedzie wszytko jasne.

Sterownik masz nowoczesny to na pus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki juz podaje: reduktor zavoli zawor gazowy zavoli wielozawor tomasetto wtryskiwacz valtek uklad elektr.stag-4

Jak reduktor zavoli zeta N to bardzo dobry wybór do silnika wolnossacego

Wielozawór i przekrój miedzianych rurek przy tej mocy to standardowe 6mm w zupełności wystarczy.

Valtek ale jaki (poznac mozna po kolorze)

Coś mi sie zdaje ze czerwony po taniości - pierwsza liga to to nie jest ale do spokojnej jazdy styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma KME Diego

reduktor KME Silver (do 250KM)

Wtryski Magic Jet

jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów a przejechałem już 30 tys. A4 2,6 spala 11 litrów gazu (benzyny palił 10,5) podstawa to dobry montaż i regulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżdżę A4 1.8 ADR 125 KM. Planuje zamontowanie gazu. Myśle o STAGu 300, jednak nie mam pojęcia jakie wtryski dobrać. :wallbash: RAIL, VALTEK, reduktor ZAVOLI?? Nie chciałbym wydać więcej niż 2500-3 tys. Słyszałem, że VALTEKI strasznie hałasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżdżę A4 1.8 ADR 125 KM. Planuje zamontowanie gazu. Myśle o STAGu 300, jednak nie mam pojęcia jakie wtryski dobrać. :wallbash: RAIL, VALTEK, reduktor ZAVOLI?? Nie chciałbym wydać więcej niż 2500-3 tys. Słyszałem, że VALTEKI strasznie hałasują.

Kolego

1.Sterownik: STAG (niech gazownik dobierze)

2. Wtryski: Matrix HD544-szedłbym tylko w takie wtryski przy takim zestawie

3. Reduktor: nie wiem, może Scorpion ST-koledzy fachowcy co sądzicie o tym?

Mój zestaw:

Wtryskiwacze: BRC pomarańczowe

Reduktor: BRC Genius MB 1500

Elektronika: BRC SQ24 MY07

Miedź: 8mm

Ważne: demontaż kolektora przy montażu!!!

Za 3 tys. powinno dać radę dobrze to założyć. Najważniejszy jest dobry zakład! To jest setup ze sporym zapasem mocy zapasem, ale właśnie dlatego nie mam problemów :)

Sołtys85-a dlaczego nie dać miedzi 8mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Założyłem do swojego 1.8T BRC Seq 24 - instalacja póki co sprawuje sie dobrze :) nie ma zauważalnej różnicy dynamiki auta.

Chociaż na hamowni wyszła mała różnica w codziennej eksploatacji tego nie czyć , a w razie czego zawsze można przerzucić na PB :evil:

Także z czystym sumieniem polecam tą instalkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Założyłem do swojego 1.8T BRC Seq 24 - instalacja póki co sprawuje sie dobrze :) nie ma zauważalnej różnicy dynamiki auta.

Chociaż na hamowni wyszła mała różnica w codziennej eksploatacji tego nie czyć , a w razie czego zawsze można przerzucić na PB :evil:

Także z czystym sumieniem polecam tą instalkę

Jak mozesz to wrzuc wykresy na LPG i PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B5 1.6 - instalacja ROXI, wtryski Walteki, przejechane 89 tys km, dopóki sam się nie nauczyłem stroić mulaste auto było... :-) spalanie 9 - 16l LPG

Audi A4 B5 1.8T - instalacja ROXI, wtryski Walteki, przejechane 12 tys km, ciągle błąd mieszanki, ale może to jeszcze kwestia ustawień, spalanie 7 - 16l LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...