Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN+] Keżorowóz


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

no jesli starzy Ci kupili fure, oplacaja ja i tankuja oraz serwisuja to sie nie dziwie :gwizdanie: :naughty::decayed:

no nie ukrywam , że to był prezent od rodziców za dostanie sie na studia :) mało 18tolatków stać na kupienie i opłacenie audi ;)

koła , fmic , turbo , audio i reszta w aucie to już moja wpompowana kasa , pot i serce , bo serwisuje go sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał :naughty:, ja miałem 19 jak kupiłem za swoje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy modzik

100_9517.JPG

ale niestety sie chyba nie doczekam na normalną pogode :thumbdown:

no i jeszcze zostało założyć czarną ramke do grilla i pomalować dach na czarno :decayed:

kratki i halo czekają na montaż w garażu , bo wcześniej była tylko przymiarka , a musze wymyślić jak halo zamocować na stałe :wink4:

jest: ma być:

100_9509.JPG100_9509a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie pobije RSa na srebrnym wygląda zaje.....e :tongue4:

:afro:

True! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek raczej zostanie czarny , no i ramka też pójdzie w czarny kolor.

co so znaczka to sobie jeszcze zobacze ze srebrnym , ale to mały detal :decayed:

a zderzak odstaje troche , bo coś jest ze ślizgiem zdupcone :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:10_________________________________________________wypisałem wszystkie swoje mody jakie pamiętam w pierwszym poście :decayed: ciężko było sobie niektóre przypomniać

023c3a512d541eb8.jpg100_9508.JPG

bo troche sie auto zmieniło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor nie uwazasz że ten zderzak stracił wymiar boczny wzgledem fabrycznego :shocked: jest zdecydowanie zwężony przy nadkolu, przez co załamuje sie linia łuku nadkola :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor nie uwazasz że ten zderzak stracił wymiar boczny wzgledem fabrycznego :shocked: jest zdecydowanie zwężony przy nadkolu, przez co załamuje sie linia łuku nadkola :confused4:

nie rozumiem tego , ale to może i lepiej :decayed: wiem , że zderzak nie jest idealny jak RSowy ale wydałem już na niego tyle kasy , że zostanie aż sie rozpadnie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze wyglada jak by był wyciagniety ten zderzak zbyt do przodu, ale fizycznie nie jest bo widać przylega do blotnika dobrze

ke_or.jpg

to zaznaczone miejsce mi nie pasuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) jako , że przez prawie dwa lata nic się nie działo z autem to trochę temat przycichł :grin:

plany miałem poważne dwa lata temu , chciałem malować dach na czarno by pasował do maski ;) no ale się nie udało , aczkolwiek coś z tego planu zostało :D uznałem , że nie ma co się szczypać i pomaluje nie tylko dach na czarno.

auto miało kilka małych mankamentów przez które odechciewało mi się przy nim nic robić takich jak ogniska korozji na tylnych błotnikach czy przy szybach , jakieś wgniotki itp. :facepalm:

DSC_0322.jpg

DSC_0323.jpg

DSC_0324.jpg

DSC_0325.jpg

DSC_0326.jpg

załóż szerokie koła mówili , będzie wyglądać super ! mówili ;/

DSC_0328.jpg

DSC_0329.jpg

załóż sobie CB mówili , będzie fajnie mówili ....

DSC_0330.jpg

DSC_0331.jpg

DSC_0333.jpg

DSC_0334.jpg

no i jak się okazało w czasie zdzierania lakieru , to niestety tył już był kiedyś naprawiany ;) myślałem , że to się tak skorodowało od kół 9x18" co kiedyś miałem. Jak widać to dobrze było to zrobione , bo auto mam od 2005 roku i dopiero gdzieś w 2011/12 zaczęły się powoli robić kwiatki na błotnikach :whistling: pewnie gdyby nie szerokie koło to dalej by się trzymało

DSC_0345.jpg

no i przestroga dla ludzi zmieniających szyby z przodu lub z tyłu !! zawsze sobie zabezpieczcie blachę po wycięciu starej szyby !!

DSC_0346.jpg

DSC_0347.jpg

DSC_0349.jpg

DSC_0351.jpg

DSC_0369.jpg

kupiłem kiedyś błotnik w kolor oczywiście ori i niemalowany , bo mój był lekko uderzony ;) jak widać kupiłem malowany z czarnego heh , wszędzie kuwra Cie wyciulają jak tylko mogą...

DSC_0370.jpg

no i ciekawostka :) ludzie boją się naklejek , bo boją się , że im potem lakier wypłowieje i będzie różnica po zerwaniu :) u mnie naklejka była naklejona praktycznie od kupna w 2005 roku , aż do kwietnia tego roku :)

DSC_0371.jpg

DSC_0374.jpg

DSC_0376.jpg

pojawiły się plany na tuning :decayed:

DSC_0373.jpg

DSC_0378.jpg

DSC_0379.jpg

komora również została przyszykowana do lakierowania , po owinięciu folią silnika , zauważyłem , że wygląda jak prezent :D więc brat namalował kokardkę :grin:

DSC_0586.jpg

DSC_0588.jpg

DSC_0590.jpg

taaak , auto było w takim stanie holowane do lakiernika jakieś 15km :polew: nie obyło się bez nagrywania nas z przejeżdżających obok aut . W końcu nie było z przodu szyby i siedziałem za kierownicą w czapce , narciarskich goglach i masce :D no ale się udało i dojechaliśmy w całości. na szczęście z tyłu mieliśmy lampy :polew:

ominę fotki z przygotowań u lakiernika i wrzucam od razu efekt przedkońcowy :) czyli pokład

DSC_0799.jpg

DSC_0800.jpg

na samym początku kazałem usunąć rekina ze zderzaka , bo mnie irytował :naughty:

DSC_0717.jpg

doszły progi z RS4 przerobione by pasowały do normalnej budy :) sam jestem ciekaw jak to się będzie prezentować w całości , gdyż progi do mnie dotarły jak już auto było u lakiernika

DSC_0801.jpg

z drzwi zniknęły listwy oraz pozostałości po gumowych listwach z dołu drzwi ;)

DSC_0805.jpg

z przednich błotników zniknęły kierunkowskazy , a także przy okazji kazałem podwinąć ranty na wszystkich błotnikach ;)

DSC_0806.jpg

co do lakieru to czułem się jak baba w sklepie z butami ... najpierw plan był na pomarańcz z lambo , ale uznałem , że brakuje ze dwiesta kuni by mógł być taki kolor :D w międzyczasie odwiedziłem Gracjana i złapałem z bratem bakcyla na detailing i uznałem , że auto mysi być Czarne !! lecz w mieszalni okazało się , że czarnych jest około 200 różnych rodzajów :facepalm:

no ale po jakichś 2 miesiącach , z litrze wymieszanych próbnych kolorów , jakichś próbnych natrysków i chu. wie czego jeszcze , zdecydowałem się na Najciemniejszy czarny z wszystkich próbników jakie były :D i okazało się , że jest to kolor z palety subaru i jest to praktycznie sama czarna baza z odrobiną czerwonej perły :) efekt jest po prostu zabójczy. nie mogę się doczekać aż zobacze kolor na aucie. Nie da się tego niestety pokazać na fotkach , bo te drobinki czerwone widać tylko w ostrym słońcu , w cieniu lakier już jest po prostu czarny :)

DSC_0852.jpg

DSC_0853.jpg

DSC_0854.jpg

no także teraz już tylko czekać na odbiór auta i skręcanie wszystkiego do kupy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem to kolor jest z subaru , dokładnie to z Legacy z 92 roku :) tak to mniej więcej prezentuje się na nim właśnie ;)

0907_Legacy_GT_042.jpg

0907_Legacy_GT_071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...