Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN+] Keżorowóz


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

FMIC został zakupiony okazyjnie od kumpla który sobie założył go miesiąc wcześniej i postanowił sprzedać fure :rolleyes:

wtryski bym chciał zmienić, ale to odrazu bym zakładał 230 , a do tego trzeba zmienić pompe , także pewnie w tym sezonie sobie podaruje :hi: auto i tak lata dużo lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

ale że o szo chodzi :embarrassed: ??

Żeś Ive namącił dzisiaj.

Lata dzisiaj po forum, jak kot z wywieszonym pęcherzem, i karze se obrazki w avatar w wstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty , prześmiewco, byś wreszcie pokazał tego swojego paścia , to też byś był w gangu , end OT :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty , prześmiewco, byś wreszcie pokazał tego swojego paścia , to też byś był w gangu , end OT :embarrassed:

nie ma czasu umyć i przyfocić szaraka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odświeże temacik , bo zastanawiam sie które lampki zostawić , znalazłem fotki jak jeszcze miałem czarny grill z przymiarek ;) teraz mam grill od eSki , ale to szczególik, które lampki według was są fajniejsze?? mnie sie te czarne podobają , oczywiście ringi były by nie podpięte , ale z wyglądu. Jeszce zastanawiam sie nad czarną maską :decayed:

adccd80c3d00284dm.jpg 03d76137f9cccf22m.jpg b2f88dae0b4b5354m.jpg 66b613264ef5c67bm.jpg 2185f01e367c4672m.jpg 9c0e2dbf599b9c53m.jpg

a tu filmik z mojego ostatniego rezania :)

http://www.youtube.com/watch?v=INHA2D7CkOM

a tu link do tematu jakby ktoś chciał sobie wyrezać sam taki ściemniacz :> http://www.a4-klub.pl/smf/potrzebny_ktos_kto_rozkoduje_mi_ten_niemiecki_schemat-t91882.0.html;msg1052395#msg1052395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża :confused4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach :decayed: no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża :confused4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach :decayed: no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru :wink4:

Ori na ciemno :kox:

Jeza zostaw w spokoju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża

dokladnie tak jak u mnie :decayed: ale ja z modami poczekam do nastepnego sezonu aby od razu wiecej rzeczy zmienic :wink4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru

opis prawie idealnie pasuje do samochodu mojego kuzyna (fotke wrzuce pozniej) i bardzo ladnie to wyglada na zywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeza zostaw w spokoju :decayed:

:decayed:

opis prawie idealnie pasuje do samochodu mojego kuzyna (fotke wrzuce pozniej) i bardzo ladnie to wyglada na zywo

to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot :kox: chętnie bym obaczył jak by to wyszło :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot

nie ma problemu, ale dopiero w przyszlym roku :wink4:

tak to mniej wiecej wyglada, srebrny samochod i czarne dodatki

8de4f8888b720af6med.jpg

869d157724b87ebbmed.jpg

46f1715f9596f318med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...