Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pytanko ile jesteśmy w stanie wyciągnąc z tego silnika, tak optymalnie ( nie maksymalnie ) ??

czy koledzy/koleżanki z forum którzy zrobili już modyfikacje są zadowoleni ??

165 Km i 370 Nm :good: to takie wartosci bezpieczne( lajtowy program)

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ONLY spanky :good: :good: :good:

Opublikowano

ONLY Rogal :good:

Opublikowano

o Rogalu słyszałem same pozytywy :cool1: z tym że kawałek drogi jest, gdyby jakaś ekipa leciała na grupową sesję to bym się podłaczył :naughty:

a SPANKY to skąd kolega jest, ktoś ma doświadczenie ze współpracy z Nim ??

Opublikowano

o Rogalu słyszałem same pozytywy :cool1: z tym że kawałek drogi jest, gdyby jakaś ekipa leciała na grupową sesję to bym się podłaczył :naughty:

a SPANKY to skąd kolega jest, ktoś ma doświadczenie ze współpracy z Nim ??

do Rogala masz 400km
Opublikowano

o Rogalu słyszałem same pozytywy :cool1: z tym że kawałek drogi jest, gdyby jakaś ekipa leciała na grupową sesję to bym się podłaczył :naughty:

a SPANKY to skąd kolega jest, ktoś ma doświadczenie ze współpracy z Nim ??

W wielkopolskim masz GoodHope.

Nie ma co popadać w skrajności, że tylko Rogal jest dobrym chiptunerem. Są też inni, równie dobrzy a nawet z dłuzszym stażem np. Mariusz z GoodHope.

Opublikowano

W wielkopolsce smialo mozesz jechac do http://pachura.pl/aktualnosci.php?lang=pl

Opublikowano

sorry ale firma abt wali gotowce sam bylem tego naocznym swiadkiem wiec sciemy typu oni moga sratatata to nie do mnie

mtm jest o wiele lepszy jak znajde jeszcze w sieci to wstawie zbiorowa sprawe przeciwko abt sypaly sie silniki bo zrobili mocny chip na dosc dobrej jednostce a slabsze niesprawdzane jednstki sie wysypywaly bylo o tym glosno w niemczech

http://www.a3-freunde.de/forum/t41859-s3/ABT-Chip-1-9TDI-8P-und-nur-Probleme.html

na stronie drugiej jest opisane ze kolesiowi wgrali chipa abt bez hamowni i 2 sprzeglo w przeciagu 10000km poszlo w dodatku zrywa autem przy 3500obr

Opublikowano

Jak masz pisac glupoty to nie pisz wcale

Opublikowano

jesli maja chipy abt to skad je maja abt przyjedzie do pana xy sciaga mapy z auta przerabia je i wgrywa do auta i jedzie do niemiec tak???

czy pan xy zgrywa mapy z auta wysyla do abt lub ma juz gotowe pod dany silnik je wgrywa

czy sie moze myle ????

nie znam tej firmy ale jakos sobie abta bym nie wgral juz wole jechac do rogala aligatora czy rob555 bo wiem ze koledzy robia mapy pod kazde auto indywidualnie

Opublikowano

A Ja jakos sprzedalem chip ABT do innego 1.8T i jakos dziala gicior...

dziwne...

Opublikowano

ONLY spanky :good: :good: :good:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

witam, szukam dobrego warsztatu z okolic WLKP, opcjonalnie Wrocław, mam do zrobienia 2 sztuki audi 1.9 tdi 130 awx,

pytanko ile jesteśmy w stanie wyciągnąc z tego silnika, tak optymalnie ( nie maksymalnie ) ??

czy koledzy/koleżanki z forum którzy zrobili już modyfikacje są zadowoleni ??

pozdrawiam i dziękuję :hi:

z Leszna do Wrocka masz rzut beretem... po co sobie życie utrudniać, i w razie jakichkolwiek problemów gonić do Wawy... jedź do ECUproject, chłopaki znają się na rzeczy, mają bardzo dobrą hamownię i obsłużą Cię na pewno PROFI!

Opublikowano

potrzebuję namiary na dobrych tunerów którzy są w stanie wystroić mojego AEB z 97r trochę zmodzonego między innymi w

Fmic,turbo K04,wtryski 440cc, tip stożek ITG,DP,

Opublikowano

potrzebuję namiary na dobrych tunerów którzy są w stanie wystroić mojego AEB z 97r trochę zmodzonego między innymi w

Fmic,turbo K04,wtryski 440cc, tip stożek ITG,DP,

GTO Czechowice-Dziedzice www.digitun.pl

EVOLUTION Wrocław :embarrassed:www.evolutionmotorsport.pl

Opublikowano

orientuje sie ktos moze gdzie jest jakas hamownia na 4wd w okolicach Katowic ?? czy tylko nablizej to krakow V-Tech

Opublikowano

W samych katowicach masz DYNOSOFT...i Aligatora ktory tam zarzadza...

Hamownia 4x4 z obciazeniem.

Opublikowano

witam

posiadam Audi A 4 rok 2007 1,9 Tdi DPF 116 KM przebieg 142 Tkm chcialbym wpuscic wirusa,moze ktos podpowiedziec czy bedzie ruznica w przyspieszeniu i ogolnie,poszukuje tunnera w okolicach Olesna -Opola -Nysa-Wroclaw

Opublikowano

witam

posiadam Audi A 4 rok 2007 1,9 Tdi DPF 116 KM przebieg 142 Tkm chcialbym wpuscic wirusa,moze ktos podpowiedziec czy bedzie ruznica w przyspieszeniu i ogolnie,poszukuje tunnera w okolicach Olesna -Opola -Nysa-Wroclaw

podjedź tam:

http://www.ecuproject.pl/

wszystkiego się dowiesz i nikt ci niczego tam nie spier#$#%

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy wiecie może czy w Compsporcie Kraków mają hamownie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.