Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też o nich myślałem, za jedno auto 950zł, za dwa po 800zł (myślałem o wspólnym wyjeździe z kolegą na program). Znam "aż" jedną osobę, która robiła nich program, jest zadowolona i to tyle co mogę powiedzieć...

oglądaliście ich wykresy? wszystko wygląda jak pomnożone przez współczynnik, czyli wniosek taki koleś zaznacza mapę i wpisuje +20% np.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
PROTURBO

Panowie co powiecie o usługach tej firmy?

Znam kilka osob ktore robily u niego chipa i sa bardzo zadowolone.OSobiscie poznalem wlasciciela i wiem ze pojecie o tym co robi.

Audi S4 (AGB) 2.7 Biturbo to samochod mojego szwagra ktory u niego wszystko robil lacznie z kontrola startu i tyloma pierdolami ze nie da sie wymienic.Startowal tez na 1/4 (filmiki na yt)

Na codzien tym autem jezdzi jego zona :D a samochod sprawuje sie bez zarzutu.

Opublikowano

Kogo byście polecili w rozsądnej kasie w okolicy Olsztyna.

Opublikowano

jestem z okolic radomia i gdzie tutaj w okolicy można zrobić dobrego chipa? silnik 1.8TQ APU

Opublikowano

Panowie, gdzie najbezpieczniej i najlepiej zrobić chip dla 1.8T AVJ z multi w Warszawie?

Opublikowano
Panowie, gdzie najbezpieczniej i najlepiej zrobić chip dla 1.8T AVJ z multi w Warszawie?

MR Motors, Mineralna

Rogalotti

Opublikowano

witam,

pytanie kto robi tuning to silnika 1.9tdi bke (byl w koncu b6 i w b7 bez DPF).

wszyscy robia przewaznie do silnikow 1.9tdi z 105 albo 130km.

najlepiej gdzies kolo kedzierzyna, ale gliwice, zabrze, rybnik, raciborz bylo by tez ok.

termin dopiero laten (od 6.08, bo dopiero wtedy bede w polsce)

janusz

Opublikowano

Panowie, temat tego typu - na późną wiosnę lub latem mam zamiar zrobić program w swoim BWE. Mam do wyboru CompSport w Bielsku lub Dynosoft w Kato, przyjmując, że cenowo wychodzi bardzo podobnie - co wybrać, jakie są za i przeciw obu tunerów?

Opublikowano
witam,

pytanie kto robi tuning to silnika 1.9tdi bke (byl w koncu b6 i w b7 bez DPF).

wszyscy robia przewaznie do silnikow 1.9tdi z 105 albo 130km.

najlepiej gdzies kolo kedzierzyna, ale gliwice, zabrze, rybnik, raciborz bylo by tez ok.

termin dopiero laten (od 6.08, bo dopiero wtedy bede w polsce)

janusz

Panowie, temat tego typu - na późną wiosnę lub latem mam zamiar zrobić program w swoim BWE. Mam do wyboru CompSport w Bielsku lub Dynosoft w Kato, przyjmując, że cenowo wychodzi bardzo podobnie - co wybrać, jakie są za i przeciw obu tunerów?

Anderllh z Rybnika ;)

Opublikowano
witam,

pytanie kto robi tuning to silnika 1.9tdi bke (byl w koncu b6 i w b7 bez DPF).

wszyscy robia przewaznie do silnikow 1.9tdi z 105 albo 130km.

najlepiej gdzies kolo kedzierzyna, ale gliwice, zabrze, rybnik, raciborz bylo by tez ok.

termin dopiero laten (od 6.08, bo dopiero wtedy bede w polsce)

janusz

Panowie, temat tego typu - na późną wiosnę lub latem mam zamiar zrobić program w swoim BWE. Mam do wyboru CompSport w Bielsku lub Dynosoft w Kato, przyjmując, że cenowo wychodzi bardzo podobnie - co wybrać, jakie są za i przeciw obu tunerów?

Anderllh z Rybnika ;)

Pisałem do Niego jakiś czas temu to jeszcze nie zajmował się tfsi, może się coś zmieniło w temacie?

Opublikowano

Co polecacie w Trójmieście?

TuneUp , V-Tech czy coś więcej?

Cenowo V-Tech do 2.0TDI B8 1341zł

TuneUp - nie znam

Opublikowano

Zagadaj do kolegi anderllh (gg 20518372) z forum golfa. Jest z Rybnika na pewno ogarnie temat

Opublikowano

Z trójmiasta do rybnika troche daleko :grin:

Opublikowano
Z trójmiasta do rybnika troche daleko :grin:

Przeczytaj co napisał januszm41 ;)

Opublikowano
Co polecacie w Trójmieście?

TuneUp , V-Tech czy coś więcej?

Cenowo V-Tech do 2.0TDI B8 1341zł

TuneUp - nie znam

Grzej to TuneUp do Roberta

Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl

Opublikowano
Zagadaj do kolegi anderllh (gg 20518372) z forum golfa. Jest z Rybnika na pewno ogarnie temat

super, dzieki zainfo.

w golfie mojego silnika nie bylo, tak ze nie wiem czy bedzie mialy mapy do tego bke.

gg niemam, masz moze email lub numer telefonu albo adres (internetowy)?

czy moze lepiej zameldowac sie na golf forum?

janusz

Opublikowano
Zagadaj do kolegi anderllh (gg 20518372) z forum golfa. Jest z Rybnika na pewno ogarnie temat

super, dzieki zainfo.

w golfie mojego silnika nie bylo, tak ze nie wiem czy bedzie mialy mapy do tego bke.

gg niemam, masz moze email lub numer telefonu albo adres (internetowy)?

czy moze lepiej zameldowac sie na golf forum?

janusz

O mapy To się martwić nie musisz do tego silnika. Wszystko da się zrobić.

Opublikowano

super, szkoda tylko ze mamy dopiero marzec :kawa:

Opublikowano
Co polecacie w Trójmieście?

TuneUp , V-Tech czy coś więcej?

Cenowo V-Tech do 2.0TDI B8 1341zł

TuneUp - nie znam

Grzej to TuneUp do Roberta

Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl

Zgadzam się jak już to do Tune-Up

Mają zniżki dla klubowiczów:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.