Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzenie parametrów auta, chamownia na stockowym sofcie 30 min. Zgranie softu, modyfikacje wybranych parametrów i wgranie przerobionego softu 30 min do godziny. Ponowne chamowanie i ponowne sprawdzenie parametrów auta 30 min. Powinni się wyrobić jak nic nie trzeba grzebać przy ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem lekturę wszystkich 85 stron w tym temacie, przejrzałem wszystkie linki i strony i średnio wynika, że czas modyfikacji to 4-7 godzin. Kiedy już wybrałem 'właściwego' wg. mnie tunera i nawiązałem z nim kontakt dowiedziałem się, że właśnie w ok. 2 godzin potrwa cała operacja. I tutaj naszła mnie refleksja czy to nie jest jednak zbyt krótko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciagu 2 godz w typowym edc15/16/17 jesli nie musze wyciagac ECU to zrobie diagnostyke, zmierze na hamowni, zassam soft, naloze zmiany, zrobie 2-3 korekty wcale sie nie spinajac...

Najwiecej czasu zabiera dostanie sie do ECU i jego otwarcie. Wtedy auto moze i 4-5 godz na rolkach stac jak 3ba za kazdym razem ECU na stół i jechac lutujac sie np do plyty a poprawek kilka 3ba naniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego chipera do a4 b5 1.9 tdi quattro.
Jestem z okolić Łodzi, Kalisza. Chodzi o nowy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuje dobrego chipera z podkarpacia do swojego autka w autku już jest zrobiony chip ale robił go poprzedni właściciel autka i nie wszystko chodzi tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Czy podrasowanie o te kilka koni np. 143@175 przy dłuższym eksploatowaniu auta nie zniszczy wcześniej silnika ? I czy informacje o spalaniu itd pokazywane przez FIS będą prawidłowe ? Nie jest to ustawione pod dany motor, moc itd ?

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak się zastanawiam. Czy podrasowanie o te kilka koni np. 143@175 przy dłuższym eksploatowaniu auta nie zniszczy wcześniej silnika ? I czy informacje o spalaniu itd pokazywane przez FIS będą prawidłowe ? Nie jest to ustawione pod dany motor, moc itd ?

podrasowanie nie niszczy silnika, sposób użytkowania wpływa na żywotność. informacje na FIS są prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje godnego polecenia Chiptunera z okolic Bydgoszczy lub do 100km poza...Do Audi B6 AVF

Zalezy mi na dokładnosci sprawdzenie wszystkich parametrów i dostrojenia na Top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego chipera do a4 b5 1.9 tdi quattro.

Jestem z okolić Łodzi, Kalisza. Chodzi o nowy program.

do 100 km

Ktoś coś?

Pilne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasso15

Najbliżej masz w Pleszewie Goodhope: http://www.dyno.pl z tego co czytałem to solidna firma :whistling:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje godnego polecenia Chiptunera z okolic Bydgoszczy lub do 100km poza...Do Audi B6 AVF

Zalezy mi na dokładnosci sprawdzenie wszystkich parametrów i dostrojenia na Top.

Polecam BRK-Tuning Inowrocław. Wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Przymierzam się do pozbycia DPF i za jednym razem zrobienia programu.

Auto b7 2006, BPW Multitronic.

Mam pod nosem firmę DETECH w Krakowie.

Przeglądnąłem różne tematy w poszukiwaniu opinii o nich. Ostatnie jakie się przewinęły były sprzed kilku lat.

Czy miał ktoś ostatnio do czynienia z nimi bo przez kilka lat wiele się mogło zmienić :) ?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez Maciek99999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Przymierzam się do pozbycia DPF i za jednym razem zrobienia programu.

Auto b7 2006, BPW Multitronic.

Mam pod nosem firmę DETECH w Krakowie.

Przeglądnąłem różne tematy w poszukiwaniu opinii o nich. Ostatnie jakie się przewinęły były sprzed kilku lat.

Czy miał ktoś ostatnio do czynienia z nimi bo przez kilka lat wiele się mogło zmienić :) ?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

W krk mogę Ci polecić TTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...