Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a co sie stanie jak silnik bedzie sie krencił wyzej :tongue4:

Niech się krenci :kox: To wiesz jakie sa mozliwosci tej skrzyni? Z racji doswiadczenia :decayed:

Opublikowano

pewnie odleci jak mu się wysuną skrzydła :decayed:

Opublikowano

Hehe jak silnik będzie się kręcił wyżej to będzie Pińćset na szafe :decayed: :decayed: :decayed::kox:

Opublikowano

Dla skrzyni RS4 przy 7500 RPM na 6 biegu powinno być 320 km/h :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystko wyjdzie podczas powrotu ze strojenia... :naughty:...Eska SiD'a oczyści lewy pas na Katowickiej... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

greg myślę że przy mocy którą masz przydałyby się hamulce choć w 30% tak skuteczne jak zapodał SID... :tongue4:

Tak ,tak....... :tongue4::wink4: . Coś mi ostatnio wibruje lekko przy hamowaniu, pewnie tarcze pokrzywiłem :gwizdanie:

np. przyspieszenie od 300km/h do 320km/h zajmuje 30 sek, więc przy tak dużych prędkościach jest troche inaczej.

Dokładnie. W 1.8T do 240 to jakoś leci, a potem to już trza troszkę poczekać :gwizdanie: W 1.8T np. przy skrzyni 5 przy 260km/h jest 6750Rpm :) Sam sprawdziłem :wink4: Moje malutkie turbo trzymało do samego końca 1Bar :kox:

Panowie a co sie stanie jak silnik bedzie sie krencił wyzej :tongue4:

moze sie kręcić bardzo wysoko ale jezeli nie wiaze sie to z przyrostem mocy na tych najwyzszych obrotach to na najwyzszym biegu i tak nie wplynie to podniesienie VMAX bo nie dokrecisz silnika do odciecia.

Pewnie wpłynie nieco, ale nieznacznie, bo skrzynia jest największym ograniczeniem, mi się wydaje :rolleyes:

Opublikowano

A tak z ciekawości kiedy strojenie? :-) Bo będe we Wrocku środa-czwartek i chętnie bym chociaż popatrzył :kox:

Opublikowano

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

Opublikowano

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

A w czym problem?

Opublikowano

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

A w czym problem?

miałem wczesniej AEB ale tyle nie leciał a serie trzymał 8.2 do setki

sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

A w czym problem?

miałem wczesniej AEB ale tyle nie leciał a serie trzymał 8.2 do setki

sam nie wiem :mysli:

Poczytaj mój projekt :wink4: Sorry, End OT.

Opublikowano

SID zaopatrz się w CB, a w razie czego nie zatrzymuj się do kontroli :)

Opublikowano

SID zaopatrz się w CB, a w razie czego nie zatrzymuj się do kontroli :)

Zaiste trudno będzie go zlokalizować :polew: :polew:

33upgfd.jpg

Opublikowano

O Panie jak będzie droga powrotna ze strojenia toć to urwie tą antene w piz....du :decayed: od tych prędkości Panie... :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Opublikowano

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

a co to za problem? :)

moje auto na hamowni rozpedzili do 257 km/h

mysle ze moglby sie spokojnie na drodze rozbujac do tej predkosci

Opublikowano

moje auto na hamowni rozpedzili do 257 km/h

mysle ze moglby sie spokojnie na drodze rozbujac do tej predkosci

Zapomniałeś że na hamowni nie ma oporów powietrza. Jak dodasz do serii z 60-70KM to może tyle pojedziesz :cool1:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 17:51_________________________________________________

gregory nie ściemniaj zę 1.8T SMIGAŁEŚ az 260Km/h :naughty:

sorki za OT

A w czym problem?

miałem wczesniej AEB ale tyle nie leciał a serie trzymał 8.2 do setki

sam nie wiem :mysli:

To jest dobre :D

Opublikowano

Trzymamy kciuki :) Dzis bylem u Bobika i już sie "cieszy" na strojenie tego potwora :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.