Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra.....

Jedno B7 kombi widzianej na pl Orląt.. na blachach LC. Drugie koło shella (ul. Gubińska) srebrne B6 sedan. Oba auta z ramkami... przyznawać się kto urzęduje w mieście a nie zjawia się na spotach... jak tej B6 nie zobaczę na spocie to ramki znikną z samochodu :gwizdanie: :gwizdanie:

P.S

Z B7 pomrugaliśmy awariami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to b6 często lata po ND ale kierownik nieaktywny atakowałem go kiedyś długimi to nawet nie zareagował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to b6 często lata po ND ale kierownik nieaktywny atakowałem go kiedyś długimi to nawet nie zareagował

Jak mu się ramki ściągnie to raz dwa na forum będzie pisał, że mu zajumali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek podłączyłem przed chwilą moją grafikę. Wg win7 ma mniejsza wydajność niż ta co była onboard WTF ? :wtf:

ta karta to Geforce 6200 LE robiona przez asusa. Mam teraz wyjście na tv i polecę jednak po hdmi do ten kabel vga niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to b6 często lata po ND ale kierownik nieaktywny atakowałem go kiedyś długimi to nawet nie zareagował

Jak mu się ramki ściągnie to raz dwa na forum będzie pisał, że mu zajumali :polew:

no nie wiem... koło mnie często widywałem granatowego avanta z ramkami. Mrugałem, bez odzewu. Ostantio patrzę i jestem w szoku! :shocked: stoi to auto i już ramki z jakiegoś serwisu wsadzone :disgust: dowiem się z jakiego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jak ta bo widze że są jeszcze jakieś zielone co maja po 64mb

http://allegro.pl/geforce-asus-6200le-256-512mb-ddr2-pci-e-warszawa-i2014663844.html[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 19:47_________________________________________________Kurak Gniady do ciebie dzwonił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek podłączyłem przed chwilą moją grafikę. Wg win7 ma mniejsza wydajność niż ta co była onboard WTF ? :wtf:

ta karta to Geforce 6200 LE robiona przez asusa. Mam teraz wyjście na tv i polecę jednak po hdmi do ten kabel vga niedostępny.

Sciagnij te stery :

http://www.nvidia.pl/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/285.62/285.62-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql.exe&lang=pl&type=GeForce

Co do baterii, wejdź do biosa i poszukaj coś takiego jak "Calibration batery"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jak ta bo widze że są jeszcze jakieś zielone co maja po 64mb

http://allegro.pl/geforce-asus-6200le-256-512mb-ddr2-pci-e-warszawa-i2014663844.html[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 19:47_________________________________________________Kurak Gniady do ciebie dzwonił ?

Tak dzwonił ale pan z Dialogu musiał i tak przyjechać bo to oni u siebie mieli błędy siedział u teściowej aż dwie godziny ciekawe chyba ją za kolano trzymał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stare lata miała branie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:39_________________________________________________

Piotrek podłączyłem przed chwilą moją grafikę. Wg win7 ma mniejsza wydajność niż ta co była onboard WTF ? :wtf:

ta karta to Geforce 6200 LE robiona przez asusa. Mam teraz wyjście na tv i polecę jednak po hdmi do ten kabel vga niedostępny.

Sciagnij te stery :

http://www.nvidia.pl/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/285.62/285.62-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql.exe&lang=pl&type=GeForce

Co do baterii, wejdź do biosa i poszukaj coś takiego jak "Calibration batery"

zaraz zassam dzięki wielkie jest szansa że gta4 na tym ruszy ? Raz na rok mam ochotę zagrać w coś rozwijającego ciało i umysł :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:40_________________________________________________fuck 188mb ?! co oni tam monitor spakowany zipem gratis dodają ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił dzwonił... miałem dzwonić i pytać, co z tego wyszło, ale za późno już było :kwasny:

jutro z rana będę pytał. Póki co, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.....

Jedno B7 kombi widzianej na pl Orląt.. na blachach LC. Drugie koło shella (ul. Gubińska) srebrne B6 sedan. Oba auta z ramkami... przyznawać się kto urzęduje w mieście a nie zjawia się na spotach... jak tej B6 nie zobaczę na spocie to ramki znikną z samochodu :gwizdanie: :gwizdanie:

P.S

Z B7 pomrugaliśmy awariami :good:

To chyba nawet to samo B6 co ja widywałem, jak na Wojrowicką woziłem byłą żone do szkoły. Kiedyś trafiłem, że akurat wjeżdżał za mną, mignąłem awaryjkami, ale d*pa, zero reakcji. Z tego co pamiętam 1,9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z zakupów nakupiłem kabli hdmi , przedłużaczy usb , i nawet tp-linka wifi pod usb z zewnętrzną anteną :naughty: teraz jak zasysa sieć to firany z okien zrywa :evil:

a właśnie nie zalega komuś router wifi na chacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z zakupów nakupiłem kabli hdmi , przedłużaczy usb , i nawet tp-linka wifi pod usb z zewnętrzną anteną :naughty: teraz jak zasysa sieć to firany z okien zrywa :evil:

a właśnie nie zalega komuś router wifi na chacie ?

Mam linksysa ale nie dam bo mi będzie potrzebny. Szkoda że wcześniej się nie odzywałeś bo dałem sąsiadowi też linksysa wrt54gx

99510-linksys-wrt54gx-router-with-srx.jpg?thumb=y

To chyba nawet to samo B6 co ja widywałem, jak na Wojrowicką woziłem byłą żone do szkoły. Kiedyś trafiłem, że akurat wjeżdżał za mną, mignąłem awaryjkami, ale pupa, zero reakcji. Z tego co pamiętam 1,9TDI.

To chyba to samo. Srebrne B6 sedan 1,9 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ci nie bedzie potrzebny to daj znać :wink4:

Spoko. Walczę z gejami z UPC żeby zabrali ten syf co mi dali a che mój router postawić. Dziady nie chcą dać mi zwykłego modemu bo mam UPC25 a tam standardem jest ich router ( jedno wielkie goowno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech nie zabierają tylko niech podłączą ci twój

1. Mój nie może być bezpośrednio podłączony do kablówki

2. Muszą zabrać bo jak już to dadzą mi zwykły modem a dwóch urządzeń to nikt nie daje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie pasują radia nie ori :gwizdanie: Ale to rzecz upodobań i zapotrzebowań :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...